Ana Muhalefet Saadet Partisi


SP lideri Numan Kurtulmuş,yerel seçimler öncesi iddialı konuştu.

SP lideri Numan Kurtulmuş, gerçekleştirdikleri büyük kongrenin çok etkili olduğunu belirterek, “26 Ekim 2008’den sonra Türkiye’nin ana muhalefet partisi Saadet Partisi olmuştur” dedi.

Reklamlar

4 comments

  1. Sayın NUMAN kurtulmuş EFENDİM SİZİN ARKANIZDAYIS İNŞALLAH erbakan HOCAMIZIN DEDİGİ GİBİ ZAFER İANANANLARINDIR

  2. Allah yardımcınız olsun, dur durak bilmeden çalışıyorsunuz Rabbim emeğiniz karşılığını bu milletin sadakatiyle versin.
    Eminiz ki zafer gene bizim olacaktır!

  3. önceleri okullarda sınıflar kalabalık imiş.recep dersleri asar numan ise nüfusu azalan sınıfta dersi daha iyi dinler sabırla zamanını beklermiş.recep okul yıllarından beri işlerini hep 3. şahışlarla idare edermiş.ne zaman seçilse hep 3. şahışlarla iş görmeyi yeğlemiş.yani recep okulu asınca tanınmamak için gömleğini değiştirirmiş.başbakan olunca da gömleğini değiştirdiğini zaten açıkça söyledi.bu okulu asmalarından dolayı da doktoresini yapamadı hatta yabancı dil bile öğrenemedi.numan ise hiç okulunu asmadı öğrenimini bu ülkeye faydalı olmak için sonuna kadar devam ettirdi.gömleğinide hiç çıkartmadı ayrıca 22temmuz seçimlerinden önce kendisine teklif edilen başbakan yrd elinin tersiyle istemedi.çünkü gömlek çıkarma alışkanlığı yoktu.sen recep sorulan sorudaki doğruya en yakın yanlışsın ve soruyu doğru yanıtlayacakları en çok yanıltansın.biz bu filmi daha önce gördük turgutun tabelasını hurdacılar indirdiler.recep in tabelası da bundan farklı olamaz.1897 de plan yapanlar 100 yılda islamı yok etmek istiyorlardı karar aldıkları kıtada müslümanların sayıları milyonları aştı.işin ehilleri gelmesin diye sana razı oldular ey recep ama seninde tabelan için geri sayım başladı.çünkü ışıklar mutlaka sönecektir fakat yıldızlar her zaman görülecktir…vesselam.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s