Mhp İstanbul Büyükşehir Belediyesi Adayı


MHP İstanbul Büyükşehir Belediyesi adaylığı için ünlü reklamcı Alinur Velidedeoğlu’nu düşünüyor.

2007 genel seçimlerinde CHP’nin seçim kampanyasını yürütmüş olan Velidedeoğlu, bunun profesyonel bir iş olduğunu belirtrek, politik bir kariyer hedeflemediğini söyledi. Ancak teklife henüz evet ya da hayır demedeğini de ifade etti.

Mhp İstanbul Büyükşehir Belediyesi Adayı” için 2 yorum

  1. Eyüp için yapılacak işler halen beklemededir. Yapılanlar işler sadece görsel merkezlerdedir. Birazda orta kesim ve gerçek eyüplülerin olduğu bölümlere işler yağılmalı. Bunun için ÖZCAN PEHLİVANOĞLU ile bu sorunların bitirileceğinin unutulmaması gerekiyor. Millet tapusunun derdinde iken başka yapılan işler gözle görünmez. Verin milletin tapularını herkes rahatlasın. Gerçek eyüplüler malesef şu anda tapusuz evlerinde oturanlardır.

  2. Eyüp için yapılacak işler halen beklemededir. Yapılanlar işler sadece görsel merkezlerdedir. Birazda orta kesim ve gerçek eyüplülerin olduğu bölümlere işler yapılmalı. Bunun için ÖZCAN PEHLİVANOĞLU ile bu sorunların bitirileceğinin unutulmaması gerekiyor. Millet tapusunun derdinde iken başka yapılan işler gözle görünmez. Verin milletin tapularını herkes rahatlasın. Gerçek eyüplüler malesef şu anda tapusuz evlerinde oturanlardır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.