AK PARTi ANKARA ETİMESGUT Belediye Başkan Aday Adayları


Ak Parti Etimesgut Belediye Başkan Adayı Serhat Kemal Yılmaz.

AK PARTi ANKARA ETİMESGUT Belediye Başkan Aday Adayları” için 267 yorum

 1. İbni İshak anlatıyor: Peygamber (s.a.v.) otuzbeş yaşına bastığında Kureyşliler Ka’beyi tamir için toplanmışlardı. Onun yıkılmasından korkuyorlar ve üzerine tavan yapmaya önem veriyorlardı. O zaman bir adam boyundan biraz yüksekçe ve taşları birbiri üstüne kireç vb. olmadan konmuştu. Onlar hem yükseltmek hem de tavanlamak iste­diler.[7] Deniz (rum tüccarlarından birine ait) bir gemiyi Cidde’de ka­raya vurmuş ve gemi parçalanmıştı. Onlar’da tahtalarını alıp Kâbenin tavanlanmasına hazırladılar. O zaman Mekke de Mısır kıptîlerinden bir marangoz vardı. Onlar için Ka’benin tamirinde uygun gelecek şeyleri planladı. O zaman Kabe’ye takdim edilen hediyelerin atıldığı bir kuyu olup o kuyudan her gün bir yılan çıkar ve Kabe’nin duvarla­rına tırmanırdı. İşte o yılanda Kureyşlilerin korktukları, sakındıkları şeylerden biriydi. Birisi bu yılana yaklaşacak oldumu hemen kuyru­ğunu diker hışıltısını artırır ve ağzını ayırırdı. Halkta korkardı. Yine bir gün bu yılan duvara tırmanırken Allah ona bir kuş gönderdi; kuş onu kapıp götürdü gitti. İbni İshak devamla derki, İnsanlar buna pek sevinip sonra Kâ’beyi yıkmaya korkar oldular.

  (Sonra insanlar tamir içinde olsa Ka’beyi yıkmaktan korkup çe-kinince) Velİd b. el Muğîre onlara “Onu yıkmaya ben başliyayim” diyerek balyozu aldı ve “Allahım korku yok. Allahım biz ancak hayır diledik” deyip ardından Rüknü-hacer ile Rüknü-Yemâni tarafından yıkmaya başladı. (O gece insan­lar Velîde bir şey olup olmayacağını gözetlediler. Velîd ertesi sabah işine gelince Allah’ın ondan razı olduğunu anladılar) Onlarda yıkmaya başlayıp ta İbrahim (a.s.) m yaptığı temellere kadar inince, bunların (sırt kemiği gibi) birbirine kenetlendirilmiş yeşil taşlar oldu­ğunu gördüler.

  Sonra yapmaya başladılar. Bina Hacerü’l Esved’in yeri olan Rü­kne gelince taşı kimin oraya koyacağı hususunda çekişmeye düştü. Her kabile bunu kendilerinin yapması hevesine düştüler. Nihayet bir­biriyle savaşa kadar işi vardırıp dört gün öyle kaldılar.

  Sonra Mescid’de toplanıp insafa geldiler. Söylenişe göre Ebû Ümeyye b. el-Muğîre Kureyşin en yaşlisiydı. Onlara şöyle dedi:

  -Aranızda anlaşamadığınız bir hususta Ka’benin kapısından gi­ren ilk kimseyi hakem yapın. Onlarda öyle yaptılar. Onların yanına ilk giren Rasülullah (s.a.v.) idi. Onu görünce “İşte Emîn girdi. Biz ona razıyız.”‘ dediler. Efendimiz yanlarına gelince durumu ona anlat­tılar. O da:

  “Bana bir elbise getirin!” buyurdu. HacerU’i Esved’i eliyle alıp getirilen elbisenin içine koydu, sonra arkadakilere: “Her kabile elbi­senin bir ucundan tutsun böylece hepsi kaldırsın.” buyurdu. Onlarda öyle yaptılar. Taş ulaşacağı yere gelince Peygamber (s.a.v.) bizzat eliyle taşı alarak yerine koydu, ve duvarda üzerine devam edilerek bina yapıldı.”[8]

 2. Ben etimesgutta’de ikamet ediyorum, malum yerel seçim dönemi ve etimesgut Belediye başkanlığı için pek çok kişi başvuruda bulunmuş .Bunlardan biriside Sayın HİLMİ ÖZER. Kendisi ile tanışmıyor olmama rağmen bir tavsiye üzerine tanıştım ve gerçekten çok etkilendim.Bir insan hiç tanımadığı bir kişi için bu kadar emek harcar mı? Öncelikle HİLMİ beyin insanlara olan yaklaşımı beni çok etkiledi.Daha sonra bana birkaç projesinden bahsetti.Gerçekten gözümüzün önünde olan bu kadar bize yakın olan bu varlıkları bu nicelikleri nasıl olurda biz farkedememişiz diye çok hayıflandım HİLMİ beyi dinledikten sonra.Bir insanda hem vizyon hemde hitabet bu kadar güçlü olabilir mi diye kendi kendime düşündüm.Ben HİLMİ beyin ofisine giderken tavsiye üzerine gitmiştim , ancak ofisten çıkarken HİLMİ beyin yalnızca ETİMESGUTTA için değil ANKARA için ne kadar önemli bir değer olduğunu kavramıştım.
  .İşte dedim , işte dedim bir fırsat ve hatta işte dedim ETİMESGUTTA değerler yalnızca ülkemize değil dünyaya nadiren gelir.Bu değerden en iyi şekilde faydalanmalıyız.Eminim HİLMİ beyin yöneticiliğine ve vizyonuna herkes hayran kalacak.
  Saygılarımla

 3. nihat yıldız’ı başkan olarak görmek istiyoruz.Herşey yalansa tek gerçek nihat yıldız dır.sonsuz başarılar diliyoruz.herzaman yanındayız.

 4. nihat yıldız eşi benzeri bulunmayan bir insan.Onla kıyaslanabilecek hiçbir insan tanımıyorum.onu çok seviyoruz.güler yüzlülüğü bile gönüllerin bir numaralı yerinde olmasına yeter.

 5. son yüzyılın en beceriksiz belediye başkanı s.kemal yılmaz aday olursa ben ve çevrem kesinlikle akp ye oy vermeyecegiz.
  çalışmalarını mamaktan bildigimiz nihat yıldız akp den aday olursa sonuna kadar arkasındayız.artık etimesgutunda bir merkez ilçe oldugunun ıspatlanması gerekmekte.bırakalımda s.kemal yılmaz medya kupası düzenlesin medyacılarla topunu oynamaya devam etsin,belediyeyide yönetmeyi bilenlere bıraksın.şöyle bi etrafınıza bakın ankaranın en geride kalmış ilçesi hangisi.5 sene önceki altındaga bakın bide şimdiki altındagA bakın.etimesgut ne yapmııııışşş etimesgut ne yapmış.artık gerçekleri görüüüüüün.

 6. NİHAY YILDIZIN ÇALIŞMALARINI,
  ÇABALARINI VE BAŞARILARINI BİLİYORUM VE BU SEÇİMLERDE ONUN BAŞKAN OLMASINI İSTİYORUM ÇÜNKÜ TEK YAKIŞAN İSİM ODUR.EEE BÖLE BAŞARILARI OLAN BİR KİŞİDE BAŞKAN OLMAYI HAKEDİYOR. ŞİMDİDEN BAŞARILAR…

 7. NİHAT bey çok başarılı bir meslektaşımdır.onun iş ahlakını ve çalışma azmini yakinen bilirim.sevgili meslektaşım NİHAT beye başarılar diliyorum.

 8. bugüne kadar belediyecilikten anlamayan insanlar belediye başkanı oluyor.sonuçta hüsran tabi olan bize oluyor.kesin bi kanun çıkmalı bu işten anlamayan insanlar başkan olmamalıdır.NİHAT bey belediyecilik konusunda uzman ve deneyimli o yüzden onun başkan olmasını istiyorum etimesgutun onun çalışmalarına ihtiyacı var.

 9. Etimesgut için faydalı olacak kimse o başkan olsun. Nihat Yıldız’un bu işi başaracağına ve Etimesgut için faydalı olacağına inanıyorum.

 10. CHP+MHP=ER GEN EKON

  TANDOĞAN MİTİNGLERİNİ UNUTMAYIN.

  UNUTMA : AKP ADAYINIZ AK OLMALI GENİNDE İKONLARI(PUTLARI) VARSA DERİNDEVLETLİĞİ MUHAKAK BİR GÜN ÇIKAR.

  YOKSA BENİ O KADAR İLGİLENDİRMİYOR İLKELLİK DOLU(Yozgatlılık,Çorumluluk, Ankaralılık, Erzurumluluk) YAKLAŞIMLAR VE ONLARIN DESTEĞİ.

  ADAY ADAYLARI BUNLARIN SU DÜMENİNDE GİDİYORLAR HEPSİNİ YAKINDAN İZLEDİĞİM KADARIYLA.

  OYUM AK, AK ADAM İSTİYORUM BEN SAYIN BAŞKANIM. ADAY ADAYLARI BURASI HEPİMİZ İÇİN DAHA ÖNEMLİ KIRILMAYIN.

  ÖNCELİKLE HAK İLE HALK OLABİLİYORMUSUNUZ SİZLER BU GECE BUNU DÜŞÜNÜN VE YOLA DEVAM DEYİNİZ. YOKSA BİZE VE KENDİNİZE EZİYET ETMEYİNİZ.

 11. oylar serhatkemalyılmaza
  (Yöneticinin Notu:Farklı isim ve e-mail kullanarak insanları yanıltmaya çalışıyor,amacı adayının reklamını yapmak…)

 12. etemesgutu dünya kenti yaptı
  (Yöneticinin Notu:Farklı isim ve e-mail kullanarak insanları yanıltmaya çalışıyor,amacı adayının reklamını yapmak…)

 13. serhat kemal yılmazın yaptıklarını inkar eden taş olur
  (Yöneticinin Notu:Farklı isim ve e-mail kullanarak insanları yanıltmaya çalışıyor,amacı adayının reklamını yapmak…)

 14. çocukları seven her düğünde cenazede bulunan tek başkandır
  (Yöneticinin Notu:Farklı isim ve e-mail kullanarak insanları yanıltmaya çalışıyor,amacı adayının reklamını yapmak…)

 15. namazını kılan haramı helali bilen fakiri fukarayı düşünen garipi hor görmeyen zengine tolarans tanımayan tek başkana nasıl oy vereilmez soruyorum
  (Yöneticinin Notu:Farklı isim ve e-mail kullanarak insanları yanıltmaya çalışıyor,amacı adayının reklamını yapmak…)

 16. ETEMESGUTU DÜNYA KENTİ YAPAN BAŞKANIMIZA TEŞEKÜRLER
  (Yöneticinin Notu:Farklı isim ve e-mail kullanarak insanları yanıltmaya çalışıyor,amacı adayının reklamını yapmak…)

 17. ETEMESGUT İLÇEMİZİ KASABA HAVASINDA ALIP TÜM SOSYAL TESİSLERİYLE MODERN BİR İLÇEYE DÖNÜŞTÜREN.İNSANLARLA İÇ İÇE OLAN MAKAM VE MEVKİ SEVDALISI OLMAYAN GÖNÜLLERİN BAŞKANI SERHAT KEMALE BAŞARILAR
  (Yöneticinin Notu:Farklı isim ve e-mail kullanarak insanları yanıltmaya çalışıyor,amacı adayının reklamını yapmak…)

 18. değerli kardeşlerim, belediyecilik hizmet işidir, gönül işidir, hz ömer misali tebanın durumunu içinde yaşayacak, geceleri uykusu kaçacak, dürüst, adil, hakka hukuka riayet eden, Gerçek anlamda yalnızken ve toplum içindeyken içi dışı bir olan, cesur, hizmeti ve çalışmayı Allah rızası için yapan özellikler gerektirmektedir. bugun bu özelliklere sahip olmak fikri bir ideayı gerektirir. ve buda Belediyeciliği tüm memlekettte 94 ‘te gösteren Milli Görüş Kadrolarıyla mümkündür, SAADET PARTİSİNİN ADAYLARI sahsi kimliğiyle halkımızın gönlünde taht kurmuştur, kim ne derse desin önce belediyelerde sonra da genel seçimlerde Saadet ikdidara gelecek, ülkemiz ve dünyanın mazlum halkları bizimle Yeni Bir Dünyayı kuracaklardır… dua ve azim ile oylar Saadete…

 19. hilmi özer beyefendi kişiliğiyle başkanlık için en uygun aday.hilmi bey haricindeki kişilerle ak partinin etimesgutta işi zor.

 20. Daha öncedende yazmıştım ve gine yazıyorum ve diyorumki akp aday adayları boşuna paranızı harcamayın varsa fazla paranız varsa götürün hayırlı yerlere harcayın sizler dürüs insanlar olabilirsiniz ama mevcut başkan varken birde hanımı talibin hanımile akrabası ise vebirde talipin avukatıise sizi göstermesi çok zor ama sizdiyeceksinizki bu adam beş yıda etemesgutun anasını aglatti talan ettı yandaşlarına peşkeş cekti etemesguta bir hizmet etmedi derseniz dogru söylemiş olursunuz size tasviyem biz ERZURUMLAR olarak düşündük taşındık dürüs insan olarak ve yanımızdan ayrılmayan cenazemizde olsun dügünümüzde olsun hep yanımızda olan MHP adayı ENVER DEMİRELİ destekliyecegiz duyrulur…….

 21. Tek başkan sn. Hilmi Özer dir o koltuk ondan başkasına yakışmayacaktır mevcut belediye başkanı tekrar aday olursa benim ve ailemin oyu akp ye olmayacaktır bilgilerinize….

 22. Abicim mevcut belediye başkanı olmasında kim olursa olsun adamdan bunaldım artık yeteeeeerrr ancak namuslu dürüst ve sevecen biri olsun….

 23. AKP Etimesgut belediye başkan adayı şuanki başkan olmasın çünkü bu adam halkla bütünleşemedi zaten bi yabancıyı gelip içimize soktular akp neden böyle bişey yaptı anlayamadım ama yine aynı hatayı tekrarlarda bu başkanı tekrar aday gösterirse yemin ediyorum oyum gıcıklığına chp ye gidecek…

 24. akp belediye başkanı sayın serhat kemal yılmazın yaptıkları işleri heralde milletin gözü görmüyor.Etimesgut böyle bir çalışan belediye başkanını zor bulur.İnşallah bu seçimdede serhat kemal yılmazı etimesgut belediye başkanı olarak tekrar görmek istiyoruz.
  etimesguta hayırlı olur inşallah

 25. kenan yücelin mesajlarını okudum asla onun bu mesajları söyledigine inanmıyorum özay uçar olabilir çünkü o s kemal yılmaz ın kankası abdullah aydının damadı bu mesajlarında nerden çıktıgı belli ekmek davası belediyeden geçinmek s kemal yılmaz artk güle güle sen ve yiyicilerin gidin artık

 26. Etimesgutta mevcut belediye başkanı ile devam edilmediği için çok çok çok çok mutluyum akp teşkilatına ve Sn. Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum inş. adayımızda aradığımız şartlara sahip olan temiz bir kişi olur hepimizin hakkında hayırlı olanların olması dileğiyle hayırlı akşamlar diliyorum…

 27. Etimesgut, dünya kenti yapıldıysa, çağdaş şehirleşme açısından modern bir kent görünümü almışsa, yolları, kaldırımları, park ve bahçeleri bir şehir görünümü gösteriyorsa
  bu işler kendiliğinden olmadı. Ya eğitime olan ilgisi… Öğrencisi olan veliler bunu çok iyi biliyorlar. Sağlık hizmetleri unutulmasın. Fakire fukaraya yardımlarını anlatmama gerek yok. Değerli Etimesgutlular Serhat Başkan’a ödül verenler laf olsun diye ödül vermediler. Ankara Muhtarlar Derneği,Hizmet-İş Sendikası,Meclis Haber Dergisi,Başbakanlık Özürlüler İdaresi Başkanlığı,Tüm Anadolu Çalışan ve Emekliler Derneği vs… Bir sürü kurum ve kuruluşlar Serhat Başkan’a boş yere ödül vermediler. Çalışanı herkes takdir eder…

 28. hilmi beyi kent konseyindeki çalışmalarından tanıyorum.beyefendi hoşgörülü insan sevğisi dolu biri…hiçbir tanışıklığım yok.insan olarak beğendim.hayırlı olsun..önemli olan halka ve hakka hizmetse lütfen herkes bunun nasıl yapılacağını da bilsin.bu ülke hepimizin..bütün adaylar kardeşimizdir..bu duygularla tebrik ediyorum

 29. inşallah etimesgut bu belediye başkanıyla devam etmez.yoksa tertemiz bir parti kirlenmiş olacak.akp yeni aday çıkarsın sonuna kadar arkasındayız.hırsızlara taviz.yürü başbakanım.

 30. akp teşkilatı umarım görmüştür bu düşük profilli başkanın yaptıklarını .yüce mevlam haketmeyenleri oturtmaz o koltukta bu başkanda oturamaz o kol

 31. akp teşkilatı umarım görmüştür bu düşük profilli başkanın yaptıklarını .yüce mevlam haketmeyenleri oturtmaz o koltukta bu başkanda oturamaz o koltukta.defol git etimesguttan .

 32. sonuna kadar akp li yiz kim ne derse desin başbakanımızın dediği gibi durmak yok yola devam hadi selahattin hocam oylarımız senindir SAYGILARIMIZLA AKP………AKP………AKP………AKP……AKP….AKP….AKP….AKP…..AKP……AKP…..AKP…..AKP

 33. ENVER BAŞKAN ADNAN SEZER EL ELLE HAYDİ DADAŞLAR..OYLAR …..MHP….MHP…MHP…..MHP…MHP…MHP….MHP………..MHP…..MHP….MHP…VARMI …DAHA..ÖTESİ

 34. Ahmet Yüzer serhat kemal i destekliyo onu aday olarak görmek istiyo ama çooooookkkk bekler geçti onlar artık akp birdaha aynı hatayı yapmadı öok şükür Hilmi ÖZER i de aday yaptığı zaman görün işte kim daha iyi kim daha dürüst kim daha çalışkan kim daha başarılı kim daha namuslu kim daha güler yüzlü kim daha insancıl:)

 35. ilçe oylamasında Erdal yayla,hilmi özer,ali ihsan bey kalmış diğerleri elenmiştir.Tek tek değerlendirecek olursak;
  Erdal yayla: daha konuşmaktan aciz,proje yoksunu….anlamadığım şu ki nasıl oluyor da ilk üçün içinde.İlçede bile konuşma yapamadı ya…

  Ali İhsan beyin ilçedeki konuşması fena değildi ama daha yaşı çok küçük ve bence başkanlık altyapısı yok.

  Hilmi Özer:projeleri güzel.ilçede en güzel konuşan kendisiydi zaten.Çok beyefendi bir okadar da güler yüzlü.Ben kesinlikle Hilmi Özeri destekliyorum.

 36. yolkonak yolkonak olalı böyle iddaalı değil çünkü eski başkan MUSA ATASOY yeniden adaylığını AKP’den koydu.

 37. aslında serhat kemal yılmazla herhangi bir tanışıklığım yoktur ama çevreden duyumlarıma göre ve kendi bazı gördklrime göre belediyenin imkanlarırnı yandaşları ile yiior o yüzden mamaktan duydugumuz nihat yıldızın aday olmasını istiyor ve destekliyorum

 38. hilmi özer en pozitif ve en ılımlı aday.allah yolunu açık etsin

 39. s kemal yılmaz ın halk ekmek müdürülüğüne getirdiği adam halasının oğludur ve daha öncede 10 larca karşılıksız çekten dolandırılıcıktan yargılanmış birisi şimdi siz düşünün S.Kemal YILMAZ ve bu müdür kaç senedir Etimesgu’tu hangi dürüstlükle yönetmişlerdir bunlara artık yol verip dürüst birinin gelmesi lazım

 40. nihat yıldız, yerel yönetimlerdeki başarısı, bilgi ve deneyimi ile bu göreve en layık kişidir..nihat yıldız’ı başkan olarak görmek istiyoruz..

 41. ERDAL YAYLA AKP DEN BELEDİYE BŞK ADAYIMIZ ETİMESGUT LARA HAYIRLI OLSUN SİYASETDE DENDİNİ YETİŞTİRMİŞ GENÇ VE DİNAMİK ÇALIŞKAN VE DÜRÜST ENDÜSTÜTÜ MUHENDİSİ DEGİŞİK YERLERDE İDARECİLİK YAPTI BELEDİYECİLİĞİN KİTABINI YAZDI İYİ DERECEDE İNĞİLİZCE BİLİYOR HALK LA DİYOLOĞU ÇOK İYİ ÜST DEKİ ÜSLERİYLE ARASI ÇOK İYİ BECERİKLİ EVLİ EŞİ DOKTOR ETİMESGUTLAR BU ADAYA OY VERİLİR BAŞARILAR DİLERİM HAYIRLI OLSUN.

 42. Erdal yayla adayımız mı?? höng demek istiyorum!! birincisi daha açıklanmadı ikincisi ortalığı kızıştırmayın üçüncüsü o olursa etimesgutluların vay haline….

 43. arkadaşlar; Etimesgut adayı Hilmi ÖZER olmuş öyle duydum.İyi bir arkadaş,çok sevindim HAYIRLI OLSUN

 44. AKP ADAYLARI BİZDE ÖYLE DUYDUK ERDAL YAYLA DİYE SERHATI ĞÖZDEN CIKARMIŞLAR BİZİM ÖYLE BİR SORUNUMUZ TOK ÇÜNKÜ ENVER DEMİREL GİBİ ADAYIMIZ VAR …….. ENVER DEMİREL……ADNAN SEZER OMUZ OMUZA …..OYLAR…MHP…MHP….MHP……

 45. Bence Etimesgut halkı bu oyunlara gelmeyecektir. Etimesgut 400 bin nüfuslu metropol dür. Aday deneme bölgesi değildir. Bundan önce bu zihniyet Yalçın Beyaz ile Etimesgut’u batırdı. Kendisi şu an sayılı zenginlerden. Son seçimlerde AKP den kazanan yine S.Kemal YILMAZ da aynı zihniyetin soyu bence bundan sonraki de aynı olur. Burası aday deneme tahtası değildir. Eti,mesgut AK Parti adayı kim olursa olsun bu seçimlerde ENVER DEMİREL’e kilitlenmiş ve kenetlenmiştir. Adam başkanlık yaptı bundan önce hakkında en ufak de4dikodu yolsuzluk olmamıştır. Sağı Solu bu seçimlerde Enver DEMİREL diyecektir. Başbakan yerel seçimlerle uğraşacağına ekonomiye baksın millet zor durumda doğalgazı 20 ytl 20 ytl alıyor millet. o durumda. Etimesgut tek yürek ENVER DEMİREL MHP..MHP….MHP…….MHP……MHP…….

 46. daha önce yalçın beyazdan hesap soran yolsuzlukların üstüne giden hırsızlardan hesap soracak olan denenmiş başkan sıra serhat kemalden yolsuzlukların hesabını soracak denenmiş başkan enver demirelle yeniden MHP diyoruz

 47. utanın arkadaşlar yapılanları görmemek için kasıtlı yorum yapanlar değerli başkanım etimesut ilçe olalı böyle hizmet görmedi.sayenizde ilçemizde ilk defa temiz sokaklar göruyoruz. allah yardımcınız olsun

 48. Bende Hilmi Özer diye duydum arkadaşlar.Bilgilerim çok güçlü ama kafam karıştı genede.nasıl oluyorda kimi Erdalın başkan kimi hilminin başkan olucağını duyuyor.bu işte bi dümen var.Ama sanırım gende hilmi aday seçilmiş

 49. en iyi başkanlık yapacak selahattin coşkun dur akp….akp…akp

 50. erdal yayla mario gibi ya =) ya ali ihsan bey’e ne demeli yörsen sloganını almış (gelenekten geleceğe) =) serhat bey desek sömürgecinin önce gideni =)çok komik bu durumlar ya insanda önce bi başkan havası olmalı.sonra gerekli siyasi bilgi.ne işi var elin avukatının,mühendisinin,doktorunun,güvenliğinin başkan koltuğunda gidin işinizi yapın kardeşim bırakında bu işi hakeden yapsın.bu işin okulunu okumuş bu işin uzmanlığını yapmış kişilere bırakın etimesgut’u…alla alla yaaa

 51. ETIMESGUTTA SERHAT KEMAL YILMAZDAN BAŞKA KIMSE OLAMAZ BASARILARI TARTISILAMAZ GÖRMEYENLERİN DE GÖZÜ KÖR HERALDE SERHATÇIYIZ SONUNA KADAR ARKASINDAYIZ

 52. bu secımlerde oylar serhat baskana olmazsa olmazımızsın serhat baskanımızı cok sevıyoruz ve allahın ıznı ıle yıne bızlerle olacak ve tekrar etımesgutu aydınlatacak SERHAT KEMAL YILMAZ

 53. BU SECİMLERDE YINE SERHAT KEMAL YILMAZ ALACAK YAPTIGI FAALIYETLERI GOREMEYECEK KADAR KÖRMÜSÜNÜZ OYLAR SERHAT KEMAL YILMAZA

 54. AK Parti adayı kim olursa olsun Etimesgut’u soyanlara karşı tek yürek tek ses Herkes Enver DEMİREL demeli. MHPPP. Büyükşehir Mansur YAVAŞ… Ankara AKP ye mezar olacak başta Etimesgut olmak üzere

 55. duydugumuza göre s.kemal yılmaz herkese vaatlerde bulunuyormuş vede bir çok kişiye ucuza arsa büfe ihale dagıtmış ellere varda bize yokmu serhat artık yeter sana ve yiyici takımına son

 56. SERHATI tutan taraftarları ne yazıkki sevgili başkanızı gözden cıkarmışlar .bizde onun olmasını isterdik yediklerini burnundan fitil fitil getirmek icin ama ne zannetmesin kurtuldum hesep sorulacaktır DADAŞLAR OYLRINI ENVER DEMİRELE verecek bu hesap sorulacak BUNU BOYLE BİLİNE……….MİLLİYETCI DADAŞLAR

 57. bu seçimi selehattin çoşkun alacaktır hem karizmasıyla hem de üstün becerisi ile eğitimci selahattin çoşkun dur hilmi özer değil musa çiçek değil SELAHATTİN ÇOŞKUN’DUR ………AKP…………AKP…..AKP BAŞBAKANIMIZIN DEDİĞİ GİBİ DURMAK YOK SELAHATTİN ÇOŞKUN OYLAR SANA ABİMİZ AMCAMIZ DEDEMİZ DURMAK YOK SAYGILARLA

 58. İşte AK Parti Genel Merkezinin Etimesgut için yaptırdığı Anket Sonuçları
  ANKETÖR (Etimesgut)
  Sevgi li Etimesgutlu vatandaşlar ben bir araştırma şirketinde anketör olarak çalışıyorum. Eryaman’da ikamet ediyorum. Geçtiğimiz Aralık 2009 ayı içerisinde AK Parti Genel Merkezinin toplam 9.000 seçmen üzerinden yapılan seçmenin anket sonuçlarını sizinle paylaşmak istiyorum. 2009 Mart yerel seçimlerinde oyunuzu hangi partiye vereceksiniz sorusuna. Yapılan anket sonucunda MHP % 34.60 ile (3114) oyla 1.ci parti, CHP % 25.75 ile (2317) oyla ikinci, AK Parti % 24.90 ile (2241) oyla üçüncü parti çıkmıştır. % 8.50 ile (765) seçmen kararsızım demiş , % 6.25 ile (563) seçmen diğer partilere vereceklerini söylemişlerdir. Bu çalıştığım şirket ayrı zamanda Büyükşehir belediyesi bir anket çalışması yaptırıyor bu anket sonucunu en kısa zamanda sizlere ileteceğim. Bu anketin mahallelere göre dağılımı.Alsancak Mah.: 200, Altay Mah. : 500, Atakent Mah. : 500,Ayyıldız Mah. : 450, Bağlıca Mah. : 30, Bahçekapı : 350, Elvan Mah. : 150, Erler Mah. : 200, Eryaman Mah.: 700, Etiler Mah. : 200
  Güzelkent Mah: 400, İstasyon Mah.: 600, K.Karabekir : 600, Oğuzlar Mah : 400, Piyade Mah. : 600
  Süvari Mah. : 400, Ş.Osman Avcı : 600, Şeker Mah. : 100, Şeyh Şamil : 450, Topçu Mah. : 500, Tunahan Mah.: 500, Yapracık Mah : 20, Yeşilova Mah. : 50, 30 Ağustos : 500

 59. Bu siteye yazan tüm etimesgutluların yazdığı yazıları okudum.arkadaşlar bilerek mi yapmış yoksa bilmeyerek mi bazı garip yazılar var.çok ilginçtir hacı,durmuş,mehmetali kurtağaoğlu,lokantacı,pideci,sofi bütün bu nickler aynı kişiye aittir ve bu kişi HACI DURMUŞ KURTAĞAOĞLUNUN çevresindeki insanların ona seslendiği lakaplardır.şimdi o ve diğer yorum yazan arkadaşlara daha doğrusu ak partiye destekleyen arkadaşlara sesleniyorum…hepimiz ak partiliysek neden bir aday konusunda bu kadar çok kavgamız vardır.genel merkez kime uygun görürse onun belirteceği adaya oy vereceğiz değil mi..ozaman burada yazdıklarımız boştur.vay benim adayım olmazsa ben mhp ye veririm chp ye veriririm gibi boş yazılar yazmanın bi gereği yoktur.İÇİNDE VARSA AK PARTİ KANI BU SENİN DAMARINA GİRMİŞSE NE OLURSA OLSUN SEN AK PARTİYE OY VERİRSİN…çocuk değisiniz yorum yapan arkadaşlar ben küstüm benim adayım olmadı bende ak partili değilim diyeseniz..Bu şekilde yazılan tüm yazılar bugün etimesguttan aday olan diğer parti adaylarına gaz vermek onları havalandırmak ve ak partimizi ezmektir.Bu ayıbı hem partimize hemde kendimize yapmış oluruz..Seçim günü geldiğinde sandık başında oyunu kullanırken toplam 2 dakika sürer ama seçim gününe kadar yaptığımız yazdığımız bu yazılar bu karalamalar ömür boyu insanların aklından çıkmaz.Gerçekten terbiyesizliği hem kendinize hemde partinize yapıyorsunuz.Aday konusuna gelmek gerekirse; Serhat Kemal Yılmaz yaptığı ve gerçekleştirdiği projelerle etimesguta çok büyük hizmetler yapmıştır,bunları görmemek için gözümüz kör olsa kalp gözümüz her zman yine görür.siz burda hiç birşey yapmadı gibi yazılar yazarak hem yapılan hizmetlere hemde başkana saygısızlık yaptığınız gibi hemde bir yandan günaha girmekteseniz.kimsenin hakkını yiyemezseniz.köstebek nickli vatandaş bazı yazılar.etimesgutumuzun içindeki köstebeği merak etmemize gerek yok zaten çoğumuz biliyoruz.bu yazdığı yazılarda gerek başkanımızı gerek meclis üyelerini ve daha birçok kişiyi zan altında bırakarak bazı iftiralar attığı göz önündedir.(yada bir başka şekilde şunu demeliyim ki o yazıyı yazdıran kişi veya kişiler).yapılan bu saygısızlık gerçekten çok üzücü ve gerçeği yansıtmayan yazılar olduğu için site yöneticileri ve moderatörlerden kaldırılmasını talep ediyorum.Gelin arkadaşlar bu ortamda benim adayım aday gösterilsin kavgasından çıkalım ve atılan bu iftiralar konusunda bir kavgaya girelim.bu yazı sadece SERHAT KEMAL YILMAZ’I DEĞİL bizim partimiz olan AK PARTİYİ de karalama yazıları olarak görelim ve bu yazıyı çıkartanlara karşı bi savaş açalım.Gerek 5 yıl etimesgut için emeği geçmiş başkanımız için gerekse yeni dönemde tekrar etimesgut için partimiz için aday gösterilecek yeni başkanımız için Allahtan sabır dilemekten başka yapabilecek hiç birşeyimiz yokmuş gibi görünmeyelim.bugün sayın Serhat bey için atılan bu iftirlar yarın partimizin aday olarak göstereceği yeni başkanımız içinde yapılmaya devam edecektir.çünkü hizmete doymadık doymayacağızda.çünkü bizim gören gözlerimiz kapalı çünkü biz bugün hala benim adayım başkan seçilsin kavgası içindeyiz ve çünkü biz başkalarına yem vermekteyiz…şimdi tekrar değerli etimesgut halkına diyorum ki Allah hakkımızda hayırlı olan başkanın seçilmesini nasip etsin ve partimiz hizmet yapacak belediye başkan adayımızı göstersin inşallah.ali olmuş veli olmuş hiç farketmez önemli olan etimesgutumuz için en iyi hizmetleri yapacak adayın olmasıdır ki bu tekrar serhat bey olursa olur yeni olarak hilmi bey nihat bey……… olursada olur.önemli olan ak partili olsun önemli olan hizmet sevdalısı olsun.fakat benim gönlüm der ki tekrar serhat kemal yılmaz olsun veya başkası olacaksa sayın hilmi özer olsun…benim için önemli olan hizmettir yapılan projelerdir ve ben bu iki adayın da bu hizmetleri sonuna kadar en başarılı şekilde yapabileceğine inanıyorum.
  Etimesgut’a 5 yıl önce gelen bir vatandaşın Etimesgut için gözlemleri olumsuz iken bugün gelen aynı vatandaş hizmetlere boğulmuş Etimesgut’a çok daha güzel gözlerle bakmaktadır.Etimesgut geçtiğimiz 5 yıl içinde bu kadar nüfüs artışı yaşayabilmişse bu yapılan çalışmalar bu güzel görünüm sayesinde olmuştur.yiğidi öldür hakkını yeme 5 yılda başkanımızın yaptığı faaliyetler inanılmaz derecede değer kazandırmıştır etimesguta.bugün yapılan bu hizmetler sonucunda hepimizin karı olmuştur hepimizin cebine bir şekilde para girmiştir.bunların en önemlisi temiz ferah ve muhteşem görünümü sayesinde taşınmazlarımız değer kazanmış ve bugün sincanla kıyasladığımız zaman daire fiyatları iki kat daha değerli olmuştur.Asfaltsız sokağımız kalmadı kaldırımı yenilenmeyen kaldırım kalmadı hizmet görmeyen mahalle kalmadı etimesgut halkı bunları hepimiz görelim.bu hizmetler kanında ak parti olan belediye başkanı sayesinde olmuştur.bu hizmetler yine kanında ak parti olan sevdası akparti olan yeni veya yeniden seçilecek belediye başkanımız sayesinde devam edecektir.17 yıldır Etimesgutta yaşıyorum geçtiğimiz 5 yıl içinde yapılan hizmeti ben 17 yılda görmedim.bu ak partili belediye başkanı sayesinde olmuştur.geçtiğimiz 5 yıldan önceki her yaz etimesgut sinekten her kişda is duman kar ve pis kokudan geçilmezken bugün tertemiz bir havayı solukmatayız ve bunu ak partili belediye başkanımıza borçluyuz.Yapılan hizmetler gerçekleşen projeler saymakla bitmez tekrar diyorum;UYAN ETİMESGUT AÇ GÖZÜNÜ GÖR ARTIK HERŞEYİ,GÖR SENİN İÇİN YAPILANLARI,VAZGEÇ ARTIK ÇOCUK GİBİ BENİM ADAYIM OLMAZSA BEN MHPyE CHPyE OY VERİRİM DEMEYİ.VARSA KANINDA AK PARTİCİLİK VER OYUNU VE GÖR KARŞILIĞINDA SANA YAPILACAK HİZMETLERİ,GÖR 5 YIL DAHA ETİMESGUTUNU……

  SELİM COŞKUN

 60. serhat kemal yılmazın adaylığı açıklandığında yüzünüzün ne hal alacağını zevkle izleyeceğiz.hilmi özer kimdir ya

 61. anketinizde serhat kemal yılmazın adını göremedim siz aranızdamı anket yapıyosunuz ama haklısınız sizde sayın başkandan eminsiniz galiba

 62. başkanımız SAYIN SERHAT KEMAL YILMAZ hakkındaki yorumlar neden aralara serpiştirilmiş yeni yorum yapıyoruz sona düşüyo 1.sıraya geçmesi lazım ne kadar yansızsınız kutluyoruz.çok ZEKİCE

 63. bugune kadar etımesguta bu kadar iş yapan beledıye başkanı gelmış mı de bu başkanı beğenmıyorlar. bıraz gercekcı olalım beyler gecen donemle bu donemı kıyaslayın kat be kat üstun hızmetlerde bulunulmuştur.eleştırı yaparken elınızı vıcdanınıza koyun sonra bır seyler yazın

 64. bu secimde başkanımız olarak nihat yıldızı görmek istiyoruz istikrarlı ve temiz yürekliligiyle her zaman abimiz olmuştur. bunun için OYLAR nihat yıldız’a şimdiden kendisine başarılar diliyorum…..

 65. Arkadaşlar serhat kemal yılmaz rtimesguta gelirken ümitköyün ordaki benzinliğe etimesgut nerdedir diye soran bir insan aramızdan olmayan biri nasıl olurda bize başkanlık edebilirki. yok projelerimiz falan filan diye kağıtlar dağıtıyor kardeşim etimesgutu bu hale getiren enver demireldir adam enver demirelin yaptığı projeleri bile sattı ekmek fabrikasını yaptı götürdü büyükşehir belediyesine sattı en basit örenek. oteli enver demirel yaptı onu bile bu adam sahiplendi ben kesinlikle mhp li filan değilmi ama enver demirel yine başkan olacak çünküğ adam etimesgutlu iyi günde de kötü günde de yanımızda benim ve ailemin oyu enver demireledir birde mhp genel başkanına sesleniyorum oyum senin ve partine değil enver demireledir.

 66. betül hanım esas kör sensin herhalde bir ankaranın diger yerlerine bak birde buraya ne o s. kemal yılmaz siede ucuz arsamı verdi ne hizmet ama

 67. ben yıllardır etimesgutta oturyorum hilmi özerde tanıştığımda işssizdim ozman kültür bakanlığında bakan danışmanlığı yapıyordu benim bakanlığa girdiğim bir sınavda referans olmasını istedim kendisi bana söz verdi ama beni almadı benim bir gencim umutlarıyla çok güzel oynadı ama allah büyük sözünü tutmadı şimdi de benim ilçemde benden oy asla vermem çünkü o koltuğu hak etmiyor

  o koltuğu hak eden kişi kesinlikle serhat kemal yılmazdır

 68. Bu yorum site kurallarına uymadığı(isim vererek insanlara hakaret ve iftira niteliğinde yorum yapmak) için bu yorum sitemizden kaldırılmıştır.
  Site Yöneticisi tarafından düzenlenmiştir.

 69. bu konuyu başlatan kişiye söylüyorum neden bütün adayların ismi yok bu ankette konuyu tekrar açın veya düzeltin

 70. İLK ÖNCELIKLE YORUMLARIN HEPSINI BASTAN SONA OKUDUM.. VE GERCEKTEN SIZ INSANLAR HAK YEMEYI BILMEDEN KONUSMAYI ADET EDINMISSINIZ..DİĞER HIC BIR PARTI ADAYLARINA SOZUM YOK AMA BI INSAN HAKKINDA YORUM YAPARKEN DUSUNUN.. BUNUN OBUR DUNYADA MUTLAKA VEBALI SIZE SORULACAKTIR.. EVET SIMDI GELELIM ETIMESGUT BELEDIYE BASKANI SERHAT KEMAL YILMAZA SIZLER ICIN 5 SENEDIR NELER YAPTIGINA SITESINE GIREREK GOZ ATIN.. BUNLARI SIZE BEN ANLATMICAM ÇUNKU HEPINIZIN GOZLERI KÖR OLMUŞŞ. KENDINIZE AIT BELLI ÇIKARLARDAN DOLAYI BILMEDIGINIZ TANIMADIGINIZ INSAN HAKKINDA HIC UTANMADAN O GITSIN DE TOP OYNASIN DIYE YORUM YAPABILIYOSUNUZ… ETIMESGUTU BU SENELERDEN ONCE ADAM YERINE KOYAN MHPLI ENVER DEMIREL MI COK IYI PARTI BELEDIYE BASKANI.. YAZIK YA…. ETIMESGUTLU HALK KENT KONSEYI GORDU. HANIMLARI KENDILERINE VAKIT GECIREBILCEGI HANIMELLERI TESISLERINE KAVUSTU ERKEKLER ICIN YUNUS EMRE KULTUR MERKEZI.. PARKLAR YAPILDI.. ALIŞVERIS MERKEZI YAPILIYO ETIMESGUTUN ICINE.. BUNLARI GORMUYOMUSUNUZ.. YADA YAZIK GÖREMIYOMUSUNUZ…. UZULUYORUM SIZLER ADINA….. KAÇ SENEDIR FAKIRLERIN VELRI TEK TEK GEZILEREK YARDIMLAR YAPIYOLAR.. KIMIN HAKKINI YEMISLER ACABA….

  YORUMLARI LUTFEN BILEREK YAPIN. BILMIYOSANIZ SUSUN…

  SERHAT KEMAL BEYEFENDIYI SONUNA KADAR DESTEKLIYORUM. SIYASETTE YER ALMASI GEREKEN DURUST ADALETLLI ACIK GÖRÜŞLÜ VE YENILIKLERI TAKIP EDEN VE BUNU DA EN ETKILI VE CABUK BIR SEKILDE KULLANDIGI YONTEM VE TEKNIKLERLE ETIMESGUTLU HALKLA BULUŞTURAN NADIDE BIR BELEDIYE BASKANIDIR.. VE OYLE OLMAYADA DEVAM EDICEKTIR.. DURMAK YOK YOLA DEVAM …ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN..

 71. ben burada ali ihsan sarıkoca ismini görememekten çok üzüntü duydum. ben ali ihsan beyi başkan olarak görmek tek beşkanlığa layık olan insan ali ihsan sarıkoca.

 72. ETİMESGUTA YAKIŞAN DENEYİM VE BİLGİSİYLE TEK BAŞKANI ALİ İHSAN SARIKOCA DIR.

 73. ARKADAŞLAR ŞU ETİMESGUTA SERHAT KEMAL ADAY OLMASINDA NE OLURSA OLSUN DİCEM ODA OLMAZ BENİM DÜŞÜNCEM ŞUANKİ BU İŞE EN HAİZ KİŞİ GÖRDÜĞÜM KADARIYLA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI ALİ İHSAN SARIKOCA DIR BENCE.CV SİNİ OKUDUM VE AYNI ZAMANDA DA ANKARALI OLMASI AK PARTİNİN OYUNU YÜKSELTECEĞİNE İNANIYORUM O NEDENLE BEN ALİ İHSAN BEYİN ADAY OLMASINI İSTİYORUM SAYGILARIMI SUNARIM

 74. arkadaşlar bişey belirtmek istiyorum bakın bizler aklı başında insanlarız.eğer yok benm adayım şu yok şu aday olmalı diye boş konuşup bu sayfalarda fazlalık yapabiliyorsanız sizler ak partili değilsiniz.Ak parti kimi aday gösterirse göstersin asla ak partiden şaşmamalıyız.bizler çocuk değiliz benim istediğim kişi oday olmadı ak partiye oy vermiycem diye çocukca düşünenler varsa boşuna hiçbişey yazmasın.buraya harcadığınız zaman yazdığınız saçma yorumlar kimsenin aklındaki ismi değiştiremiycek biliyorsunuz değil mi?lütfen bilinçli düşünün kim bu işin ehliyse kim bu iş için aday gösterilirse bizim başkanımız odur.

 75. kültürlü,deneyimli,bu işin ustası olarak gördüğüm sadece bir isim var oda nihat yıldız’dır.Çok şeker ve sevecen bir insan.Ayrıca belediyeciliğinde uzmanı.EmİNİM nihat yıldız sayesinde etimesgut yılların en iyi belediyesi olarak tarihe geçicek bu konuda adımı yazarım heryere…

 76. etimesgut ta başkan ALİ İHSAN SARIKOCA olmalı ki kazanan halk olmalı

 77. GECMİŞ OLSUN NURİ SOYLU eski ilce başkanı akp ilce kurucusu dün akşam evinin önünde arabasını yakmışlar ve ondan sıcrayan ateş başka bir aracın daha yanmasına sebep olmuştur nuri soylunun ilce başkanı sırasında mevcut belediye başkanı hemşerisi olmasına rahmen ters düşmüş nuri soylu belediyedeki yolsuzluklar ve talana karşı cıkmış mevcut belediye başkanının tekrar aday olmamasını isteyenlerden biriyidi şu günlerde siyasetin cirkinleştigi günlerde BİZ MHP Lİ OLARAK NURİ SOYLUYA GECMİŞ OLSUN DİYORUZ ………dadaş adnan

 78. burada ismi olması gereken isimler neden yok özellikle ali ihsan sarıkoca olması gerekir, bilgili becerkli, çalışkan başkan ali ihsan sarıkoca

 79. etımesgutta gormek ıstedıgım tek adayımız nıhat yıldızdır eskı baskanı kesınlkle ıstemıoruz kapısına gıttıgımıs zaman bızı kovavan telefonlarımısa cevap vermeyen sozde deıl ozde bır baskan ıstıyoruz oda nıhat yıldızdır yurekten desteklıyoruz eryaman 3.etap katmalıtlerı olarak onu gormek ıstıyoruz sayın baskan adayımız nıhat yıldız bey ; partımıze ve teskılatımıza yurekten basarılar. SAYGILAR SUNARIM..

 80. dadaş adnan diyo ki biz dadaşak fakat zaferle dadaşmayak :):):):)

 81. Gördüğüm kadarıyla artık bu siteyi çok iyi anladım ve küfür etmek hakaret etmek yalan söylemek iftira atmak herşey serbesttt..eyyy yalancı dadaş adnan eyyy iftiracı dadaş adnan kimden neyden bahsediyorsan tam yap açıklamanı.iftira attığın kişiyi yanlış anlamdıysam ben buldum ama sen 14. cadde lüx işyeri ve arabasının olduğunu nerden çıkardın ben daha o kısmı anlayabilmiş değilim.Sen çok abarttın bu konuları, yapılacak olan hepi topu bi belediye seçimi.Bana söylermisin senin savunduğun belediye başkan adayı enverin neyi vardı bee başkan olmadan önce.Sana bi önceki yazımda bi güzel herşeyi yazdım.Dedim ki enver bi muhasebeciydi muhasebeci….Bugün git muhasebecilere bi sor bakalım de ki siz aylık 20-30 milyar para kazanabiliyormusunuz..Nerdeee tüm esnaf gibi onlarda aç..peki peki sence başkanlık maaşını 5 sene biriktirsen her köşeye bir inşaat yapabilirmisin hayır kesinlikle.yani bu nedemek oluyo muhasebeciler zaten aç başkanlık maaşı dersen 5 senede biriktirsen biriktirsen bir inşaatının temelini anca atarrrr….pekala bu enver nasıl oluyorda başkanlığından sonra o kadar binayı yapabildi..ve şimdi bir konuyada dikkat edin değerli etimesgutlular yaptığı bu inşaatların arsaları bile kendine aittir enverin biliyormusunuzz..daha bitmediii…..

  Hani diyorlar ya serhat başkanın oğlunun altında lüx jeep var felan diye enver demirelin neleri var biliyormusunuz??

  1-)1 adet özel uçak
  2-)3 adet özel helikopter
  3-)29 adet son model araç
  4-)275 adet daire
  5-)196000m2 imarlı arsa
  6-)20 adet cadde üzerinde dükkan
  7-)4 adet fabrika
  8-)2 adet villa

  Bakın bu yazdıklarım iftira yalan ben diğer yazan kişiler kadar şerefsiz iftiracı ve yalancı olamam..ahiret günü hesaba çekildiğimde bu attığım iftiranın hesabının sorulacağını biliyoru.fakat ben böyle yapamam diye demeseydim yani 8. maddeden sonra hiç birşey yazmasaydım ne olurdu;burada yazılan yazıları okuyan etimesgut halkının kafasına garip bir soru işareti bırakırdı acaba gerçek mi diye ve belki oy atacaksa enver demirele vazgeçebilir di ki bu zamanda ben onun hakkını yemiş olacaktım.Buradan sadece dadaş adnana sesleniyorum arkadaşım bak yaptığın yanlış kimseye iftira atma şu üç günlük dünyada…ayıptır günahtır yapmaaa

 82. . SELİM ÇOŞKUN BEY sende etemesgutun kan emicilerinden birisin galiba serhatın yalakasındna birisin belli hangi yazdıgım yanlış ayriyeten bana kullanmış oldugnun lafı iki katını sana iyade ediyorum 14 cad.işyeri zaferin şöförüne ayit olmadıgını söylüyorsun hiç yüzünüzde kızarmıyor .ama sizde kızaracak yüzmü var.ama gercekleri yazdıkca sizler böyle salırgan olacaksınız .daha cok şeyler var yazılacak sırası gelince hepsini yazacagız sana söylüyorum eskişehir bağlıca girişi yolun sagında ulusal basındada yazdı ordan botaşa ayit dogalgaz borusu geciyor agacın üzerine bile dikmesi yasak oldugu yere nasıl işmerkezine musade edildi insanların canını hice sayarak rant sagladınız diyorsunki şu üçgünlük dünyada yaptıgınız yanlış dogru sizinkimi yanlış bizim dogrularımızmı zaten dogruları yazdıgımızdan çogu sitelerde yorumlarımızı kabül etmiyorlar sizde bu siteye para bastırın halledin gercekleri inasnlardan saklarsınız burda saklarsınız ama biz sesimizi duyururuz zaten etemesgutlu herşeyi biliyor …….bu arada akp eski ilce başkanın arabasını yakmışlar o na gecmiş olsun diyorum yapanlar inşallah cezasını cekerler, kimsenin ettigi yanına kar kalmaz bu insanlar kör,sagır degil herşeyi gayet iyi biliyorlar onun icin 29 marta yapılanların hesap günüdür MHP….MHP….MHP gelecek hesap sorack ne yazıkki burdada dadaş adnan engel koymusuzuz gercekler demekki size acı geliyor .ancak başka isimle girebilecemmi bakalım

 83. SEBETÜL RÜYA ALEMİNDE MİSİN KIZIM NE KÖRLÜĞÜ ETEMESGUTUN 200 M2 LİK HİMET ÖZER CAD.(KIZILAYI) YILLARDIR ETİMESGUTLU ĞİNPON TOPU GİBİ GEZİYO OTELİ HAMAMI BİZİM BİLMEDİĞİMİZ SOSYAL FAALİYETLER SANA ÇALIŞIYOR ANLAŞILAN SERHAT BEYİN YAPTIRDIĞI TESİSLERİ GÖSTEREDE ADRESİNİ VERDE GÖRELİM NEREDEYMİŞ BU DÜNYA KENTİ ETİMESGUT HADİ HADİ CANIM SN UYKUNA DEVAM ET
  (Yöneticinin Notu:Farklı isim ve email adresleri kullanarak bir çok yorum yapıyor ve insanları kandırmaya çalışıyor…)

 84. ALİİHSAN SARIKOCA GELİRSE BİRŞEYLER OLACAK ANLADIĞIM GÖRDÜĞÜN KADARIYLA DİĞERLERİ NARGİLE SİYASETTİCİ

 85. Hepsini dinledim ama Ali ihsan Sarıkoca beyefendi bilgili etemesguta birşeyler yapacağına kanaat getirdim
  (Yöneticinin Notu:Farklı isim ve email adresleri kullanarak bir çok yorum yapıyor ve insanları kandırmaya çalışıyor…)

 86. VALLA BENCE SERHATBEY GİTMELİ YUKARDA ALLAH VAR NE YAPTI NE HİMİ ÖZER. ERDAL YAYLADANDA BİŞEY OLMAZ ALLAH SONUMUZU HAYIR ETSİN
  (Yöneticinin Notu:Farklı isim ve email adresleri kullanarak bir çok yorum yapıyor ve insanları kandırmaya çalışıyor…)

 87. anladığım kadarıyla bu yorum yapanlar etimesgutta yaşamıyolar hatta yaşamıyorlar.zira yaşasalar serhat kemal yılmazın yaptığı hizmetleri görürlerdi.bunca garibana sahip çıkan SÜPER BAŞKAN OYLARIMIZ SENİNDİR.
  (Yöneticinin Notu:Yorumlarınızı tek seferde göndermeye özen gösteriniz.Parça parça yorum yazarak reklam ve propaganda yapmış oluyosunuz.Aynı ip adresinden,farklı isim ve email kullanarak yorum yapanların ip adresleri banlanacak ve bir daha sitemizde yorum yapamayacaklardır…)

 88. ETİMESGUT HALKI SERHAT KEMAL YILMAZI İSTİYOR.TEKRAR KAZANACAK.BU HALKA ÇOK HİZMET ETTİ BU HALK SANA HAKETTİĞİN DEĞERİ VERECEK TEKRAR BAŞIMIZA GETİRECEK
  (Yöneticinin Notu:Yorumlarınızı tek seferde göndermeye özen gösteriniz.Parça parça yorum yazarak reklam ve propaganda yapmış oluyosunuz.Aynı ip adresinden,farklı isim ve email kullanarak yorum yapanların ip adresleri banlanacak ve bir daha sitemizde yorum yapamayacaklardır…)

 89. her yoruma yer vermeniz çok güzel ayrıca bir süzgeçten geçmesinide profesyonel bulduk.

  etimesgut bu zaman kadar böyle hizmet görmedi…bu dadaş adnanada selim coşkunada kızdım.negerek var böyle şeylere insanların özel hayatı kimi ne ilgiendirirki.sizene ne arabaları varsa var.
  bırakın bunları zaten haram kimsenin yanına kalmaz.nasıl olsa bi şekilde çıkacak saldırmaya gerek yok.hizmetlerine göre değerlendirelim insanları.serhat kemal yılmazın hizmetlerini görüyoruz çokda takdir ediyoruz.destekliyoruz ben bir chpli olmama rağmen bu seçimlerde serhat kemal yılmaza oy vericem daha önceki başkanın konuşmasını tvdan izledim.yani fark ortada daha neyi tartışıyosunuz siz.hanım faaliyetleri binasını yaptı serhat kemal yılmaz ben oranın üyesiyim gözümüzün önünde adam hala orayı ben yaptım diyo ya biz kördük anlamadımki orası harabeydi sizin eseriniz sadece bi harabe bırakmak oldu. lütfen biraz insaf rica ediyorum.ÇOK GÜZEL ÇALIŞTI ERYAMANDA KALABALIK BİR CHPLİ KESİMİZ VE OYLARIMIZI SERHAT KEMAL YILMAZA VERİCEZ EEE ZATEN GEÇEN SEÇİMLERDENDE OYLARI VAR KESİNLİKLE KAZANIR.

 90. • SAYIN SERHAT KEMAL YILMAZ IN ETİMESGUT İÇİN YAPTIKLARI İNKAR EDİLEMEZ 5 YILDA YAPILAN ÇOK BÜYÜK PROJELER VARDIR.BUNLARI GÖRMEMEK İÇİN KÖR OLMAK GEREKİR BEN BÖYLE BİR BAŞKANIN HER ZAMAN YANINDA OLMAKDAN GURUR DUYARIM BİR VATANDAŞ OLARAK BÖYLE HİZMET TAKDİRE TÜŞEKKÜRE LAYIKDIR İDDA EDİYORUM ETİMESGUT BİR DÜNYA KENTİDİR……………

 91. başkananımız serhat kemal yılmaz etimesgutun kaderini degiştirmiştir göreve geldigi gündneb uyana dev projelere imza atmıştır bu yapılan dev projeler igörmeden burda atıp tutan insanlar siz allahınızdan damı korkmazsınız ayıp be yapılan hizmetler tamamiyle ortadadır. siz buraya serhat kamal yılmazı karalama politikası içinde yorum yaparken sizin hanımınız belkide bir HANIM FAALİYETLERİ BİNASINDA spor yapıyor biklgisayar ögreniyor ebru yapıyor veya güzellik merkezinde vaktini degerlendiriyor .. .. yada oglunuz türkiyeye örnek olan bir KENT KONSEYİ BİNASINDA judo görüyor bilgisay yada kütüphaneden faydalanıyor veya hanım ellerinde oturmuş taze lezzetli mantı . erişte.baklava .börek . yiyor VEYA oglunuz bir KEMAL ATATÜRK STADIN DA yada YARI OLİMPİK KAPALI YÜZME HAVUZUNDA sporun tadını cıkartıyor veya siz yorumdan sonra YUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİNE GİDİP spor veya ceşitli kursalarsan faydalanacaksınız VE BUNLARI BİLE BİLE GÖRE GÖRE ALHHADAN KİTAPTAN KORKMADAN BURDA HUREFE YALŞAN ŞEYLER YAZIYORSUN ETİMESGUTLU SERHAT KEMEL YILMAZLAAA BİRLİKTEE

 92. MHP Yİ SAVUNUP DA SERAHAT KEMAL YILMAZ HAKKINDA ATIP TUTAN ABİLERİM BAKIN : etimesgutun satılacak hiç bir şeyi yok artık atimesgutlu aklı başında artık bir KADIN DOGUM HASTANESİ ni başkanınız ENVER DEMİREL büyük şehir belediyesine sattımı satmadımı ? SATTI DEMİİ
  Gerekcesi ne işçilerin maaşını ödeyemiyor bir işcisinin maaşını ödeyemen adam eimesguta ne kazandıra bilir HİÇ BİRŞEY DEMİİ…
  ayrıca kimin yaptıgı inşaları satıyor O YANİ ENVER DEMREL neden SERHAT KEMAL YILMAZ gibi hiç bir proje yarım kalmayacak demedii TEKER TEKER SATII ..
  SERGAT BEY NE YAPTI HİÇ BİR PROJE YARIM KALMIYACAJ DEDİ GİTTİ KADIN DOGUM HASTANESİNİ SATIN ALDII VE YAPIMINI GERCEKLEŞTİRDİİ
  uyanın artık etimesgutlu hherley ortada ve acıkkk
  SERHAT BEYLE YOLUMUZA DEVAM DİYORUZ

 93. 92 . mehmet bey adıyla yazan yalancı düzenbaz sosyal tesis leri tanıtan ades istemişsin sen aklı balşında bir insan olsan
  gün ve gün yenilenen belediyenin sitesini takip edersinnn acta bak serhat bey nerde ne sosyal tesisi yapmışşş SEBATÜLE RÜYA ALMİNDE DİYORSUN ASIL UYUYAN SENSİNNN

 94. Şimdi burda kendini bilmez insalar olamdık yorumları yapıyor zaten coguda aynı sahtekar insanlar isim deyiştirerek yorumnlar yapıyorlar SİZ NE YAPARSANIZ YAPIN etimesgutlu dogruyu biliyor yola serhat kemal yılmaz sız cıkmıyor
  Etimesgutun gülen yüzü oldu o bir köy görüntüüsnde olan etimesgutu yenilede degiştirdii ben idda ediyorum serhat kemel yılmazın 80 tane projesini etimesguta kazandırdıklarını burda yazabilirim herkese SİZ DÜZENBAZ TAKIMLARI SİZLER BURDA KAÇ PROJE YAZARSINIZ NE YAZARSINIZ bir kaç la sınırlı demdii .
  Gözünüzü acın uyanın artık etimesguta bunları kazandıran insanın hakkında eleştiriler yapmayın kör degilseniz herşeyi görebilirsiniz

 95. Gördüğüm kadarıyla artık bu siteyi çok iyi anladım ve küfür etmek hakaret etmek yalan söylemek iftira atmak herşey serbesttt..eyyy yalancı dadaş adnan eyyy iftiracı dadaş adnan kimden neyden bahsediyorsan tam yap açıklamanı.iftira attığın kişiyi yanlış anlamdıysam ben buldum ama sen 14. cadde lüx işyeri ve arabasının olduğunu nerden çıkardın ben daha o kısmı anlayabilmiş değilim.Sen çok abarttın bu konuları, yapılacak olan hepi topu bi belediye seçimi.Bana söylermisin senin savunduğun belediye başkan adayı enverin neyi vardı bee başkan olmadan önce.Sana bi önceki yazımda bi güzel herşeyi yazdım.Dedim ki enver bi muhasebeciydi muhasebeci….Bugün git muhasebecilere bi sor bakalım de ki siz aylık 20-30 milyar para kazanabiliyormusunuz..Nerdeee tüm esnaf gibi onlarda aç..peki peki sence başkanlık maaşını 5 sene biriktirsen her köşeye bir inşaat yapabilirmisin hayır kesinlikle.yani bu nedemek oluyo muhasebeciler zaten aç başkanlık maaşı dersen 5 senede biriktirsen biriktirsen bir inşaatının temelini anca atarrrr….pekala bu enver nasıl oluyorda başkanlığından sonra o kadar binayı yapabildi..ve şimdi bir konuyada dikkat edin değerli etimesgutlular yaptığı bu inşaatların arsaları bile kendine aittir enverin biliyormusunuzz..daha bitmediii…..

  Hani diyorlar ya serhat başkanın oğlunun altında lüx jeep var felan diye enver demirelin neleri var biliyormusunuz??

  1-)1 adet özel uçak
  2-)3 adet özel helikopter
  3-)29 adet son model araç
  4-)275 adet daire
  5-)196000m2 imarlı arsa
  6-)20 adet cadde üzerinde dükkan
  7-)4 adet fabrika
  8-)2 adet villa

  Bakın bu yazdıklarım iftira yalan ben diğer yazan kişiler kadar şerefsiz iftiracı ve yalancı olamam..ahiret günü hesaba çekildiğimde bu attığım iftiranın hesabının sorulacağını biliyoru.fakat ben böyle yapamam diye demeseydim yani 8. maddeden sonra hiç birşey yazmasaydım ne olurdu;burada yazılan yazıları okuyan etimesgut halkının kafasına garip bir soru işareti bırakırdı acaba gerçek mi diye ve belki oy atacaksa enver demirele vazgeçebilir di ki bu zamanda ben onun hakkını yemiş olacaktım.Buradan sadece dadaş adnana sesleniyorum arkadaşım bak yaptığın yanlış kimseye iftira atma şu üç günlük dünyada…ayıptır günahtır yapmaaa

 96. SELİM COŞKUN bey bu güzel yazı için teşekkür ederiz bizler zaten herkezin ne oldugunu biliyoruz diline emegine saglık bir önce yazdıgım yazı SELİM beye aittir…

 97. ETİMESGUT HALKININ OYLARI SAYIN SERHAT KEMAL YILMAZ A DİĞERLERİ BOŞA ÜMİT ETMESİN……….

 98. SERHAT KEMAL YILMAZLA YOLA DEVAM ETİMESGUT LU ABİLERİM ABLALRIM ETİMESGUTUN KAZANMASINI İSTİYORSANIZ SERHAT KEMAL YILMAZ

 99. SERHAT KEMEL HİÇBİR ŞEY YAPMADI DİYENLEE SESLENİYORUM. SANIRIM SİZ GÖRMÜYORSUNUZ YA DA GÖRMEK İSTEMEYEN ACİZ İNSANLARDAN OLMAYI TERCİH EDİYORSUNUZ.ŞAYET ACİZ İNSANLARDAN OLMAYI TERCİH EDİYORSANIZ DURUM VAHİM YAPACAK BİR ŞEY YOK.DOKTORA SORDUK.EĞER GERÇEKTEN GÖRMÜYORUM DİYORSANIZ DA ETİMESGUTUN ESKİ VE YENİ HALİYLE FOTOĞRAF VİDEO VS.BİRÇOK BİLGİ BENDE MEVCUTTUR. ACABA ETİMESGUTA TAŞINALI ÇOK YENİ OLDUDA HENÜZ ETİMESGUTU GEZME FIRSATIMI OLMADI. .SAYIN BAŞKANIMIZ 5 YIL BOYUNCA ALNININ TERİYLE DURMADAN ÇALIŞTIĞI İÇİN YAPTIĞI O MUHTEŞEM PARKLARA GİTİĞİM ZAMAN ADINI GÖRMEK BANA GURUR VERİYOR.BENİM İLÇEMİN BAŞKANI YAPTI HELAL OLSUN DİYORUM.ANCAK SİZ VE SİZİN GİBİLER YAPILAN HİZMETİ GÖRMÜYORSUNUZ YAPILAN HİZMETTE NE ARASAKTA NE SAÇMALIK BULSAK DİYE UĞRAŞIYORSUNUZ.AMA ETİMESGUT HALKI HİZMETİN EN İYİSİNİ ALMIŞ OLMANIN VERDİĞİ MUTLULUK İL EYOLUNDAN DÖNMEYECEK VE YİNE SERHAT KEMAL YILMAZ DİYECEKTİR BİZİM ŞÜPHEMİZ YOK

 100. YALANLA HİÇBİŞEY OLMAZ ÖNEMLİ OLAN DOĞRU DÜRÜST OLMAKTIR OYLAR SAYIN SERHAT KEMAL YILMAZ A….

 101. BÖYLE GÜZEL PROJELERE İMZA ATAN ETİMESGUT BELEDİYE BAŞKANI SAYIN SERHAT KEMAL YILMAZDIR ETİMESGUT HALKI OLARAK BAŞKANIMIZLA GURUR DUYUYORUZ KISKANANLAR ÇATLASIN BAŞKA NE DİYİM…..

 102. serhat kemal yılmaz’a muhalif olanlara sesleniyorum.arkadaşım biraz duyarlı vatandaş olda oturduğun semtin belediye başkanı neler yapmış onları kontrol et burda boş boş sitelerde saçma sapan yorumlarla zamanını harcama sen hiç bu belediyenin web sitesine girip projleri kontrol etmiyorsun bu belediye bu başkan geleli ne değişimler gördü farkında değilsiniz.yada olmak istemiyorsunuz.bu ilçenin başarılı işini iyi yapan başkanlara ihtiyacı yeni gelmiş bir belediye başkanı bu ilçeye ısınana kadar ohoooo hoo yani bence zamanınızı burda boşa harcamayın etimesgut.bel.tr.ye girip 5 yılda 84 projeye imza atmış bir belediye başkanının yapmış olduğu projeleri inceleyin.

 103. BİZ ETİMESGUTLULAR BAŞKANIMIZDAN MEMNUNUZ VE OYLARIMZI SERHAT KEMAL YILMAZA

 104. SAYIN SERHAT KEMAL YILMAZ HİÇBİR PROJE YARIM KALMAYACAK DİYEREK GÖREVE BAŞLADI VE HİÇBİR PROJE YARIM KALMADI BÖYLE BİR BAŞKAN ANCAK TEBRİK EDİLMEYİ TEŞEKKÜRÜ HAK EDER….

 105. Etimesgutlu başkan serhat beyle cok şey kaznmıştır ve bu hizmetleri hemen hemen heryerde görebiliriz siyaseti yalanı bırakında etimesguta en hayırlı ismi yani serhat kemal beyi düşünün yapılan hişzmetleri düşünün sizce etimesgut daha önce den yapılmış 85 , 90 tane dev proşeler gördümü …herşey etimesgut için denildi öylede oldu har zman yanımızda cenazemizde dügünümüzde bayramdda seyranda hep yanımızda olan birisine nasıl halktan uzak dersiniz her yerde başkanla karşılaştım ya ben körüm YADA SİZ GERCEKTEN KÖRSÜNÜZ..

  halkına daha yakın olabilmek için marketlerde calışmalar yaptılar hiç mi marktete gitmediniz belediyenin çalışanlarını görmediniz isteklerimizi iiyi şekilde aldılr dinledir en sinirli kötü anımızda hep yanımızda oldularr çözüm buldular şimdi karalama yapma zamanı degil şimdi dogruları söyleme zamanı etimesgutlu kazanamak istiyorsan senle iç içe olan başkanı SERHAT KEMAL YILMAZI destekliyeceksin . bukadar bilgiligi bir başkan daha gelemez etimesguta kaybetme zamını degil

 106. Bakın abiler ablalar buraya bugun tesadüf girdim ve yorumları okudum gördümkii haksız yere iftiralar yalanlar dolanlar ve özellikle cıkarcılar var bunları şahit olmam bir etimesgutlu esnaf olarak benim cok zorumka gitti ve üzüldüm yani SERHAT BEYFENDİYİ karalamanıza alındım ..
  Neden: çünkü adamın yaptıklarını gözümlü görebiliyorum bunda önce kim etimesgut için böyle hizmetlerd ebulundu KİMSE demi ama serhat bey allah kendisinden razı olsun etimesgutu ATATÜRKÜN bizlere bıraktıgı bir yeri böyle güzelleştirdi bir atatürkcü olarak kendisini şahsını cok seviyorum….DÜKKANIMI BİR TARAFA BIRAKTIM BU SİTEYE YORUM YAPMAYA BAŞLADIM GELEN MÜŞTEİLERDDEN COK SİZ YALANCI SAHTEKAR DÜZENBAZLARLARIN YORUMUNA CEVAP YAZIYORUM

  ÜŞENEMEDİM AKLIMA GELEN SADECE AKLIMA GELEN PROJELERİ YAZDIM BAKIN :

  1-AK MASA

  2- YUNUS EMRE SEVGİ PARKI

  3- AKOS 4- GÖNÜL YOLU CARŞISI 5- MEVLANA KÜLTÜR MERKEZİ 6- KENT KONSEYİ 7- KIRTASİYE SETİ DAGITIMI 8- SÜNNET ŞÖLENİ 9- HANIM FAALİYETLERİ BİNASI 10- YUNUS ERMRE KÜLTÜR VE SPOR MERKEZİ 11- HALKLA İLŞKİLER STANTLARI 12- ÇOÇUK MECLİSİ 13- KÜLTÜR TIRI 14- YEŞİL ALAN ÇALIŞMALRI ADELET PARKI 15- DUDUYEV HUZUR PARKI 16- GÖNÜL YOLU PARKI 17- ERYAMAN CUMHURİYET PARKI 18- VETERİNERLİK BİNASI 19-YILDIRIM BEYAZIT PARKI ALMİNA 20- MEHMET AKİF ERSOY PARKI VE SOSYAL TESİSLERİ 21- NECİP FAZIL DİNLENME PARKI 22- BAGLICA PARKI 23- IHLAMUR PARKI 24- ERYAMAN ETAPLARI CEVRE DÜZENLEMESİ 25- OKULARDA CEVRE DÜZNELEMSİ 26 – HAVA LOJMANLARI CEVRE DÜZENLEMESİ 27- ATATÜRK KOŞU YOLU 28- ATAKENET SPOR TESİSİ 29- YAŞAR DOGU SPOR TESİSİ 30- ERYAMAN SPOR TESİSİ 31- YARI OLİMPİK KAPALI YÜZME HAVUZU 32- HER SİTEYE KONULAN FİTNESS ALETLERİ 33- OKULLARDA YAPILAN SPOR TESİSLERİ 34- JUDO EGİTİM MERKEZİ 35- ŞEHİR STADYUMU 36- YAŞLILAR YAŞAM EVİİ 36- 700 KONUTLU LALE EVLERİ 37- BELEDİYE OTELİ 38- KENT MERKEZİ DÜZENLEMESİ 39 — BELEDİYE TIP MERKEZİ 40- DİŞ POLİKİNLİGİ 41- KÖPRÜ MERDİVENLER 42- MUHTAR EVLERİ 43 – İLÇE EMNİŞYET MÜDÜRLÜGÜ 44- SOKAK AYDINLATMALRI 45- ASFALT KALDIRIM ÇALIŞMALARI 46- TÜRK TARİH PARKII 47- SERA ALANI 48- İŞ TİCARET MERKEZİİ 49- KADIM DOGUM HASTANESİ ——————— Benim aklıma şimdi gelenler bunlardır tabi parkalr olsun spor tesisleri olsun ve bunlara bir cok unutulan hizömetler mevcuttur o kadar calışmaşlar projeler oldukii tabi ibizlerde bunun şaşkınlıgı ile unuttugumuz da olmuşturrr

 107. SERHAT KEMALI İSTEMİYORUZ İCRAATLARINDAN MEMENUN
  DEYİLİZ

 108. AKP SERHAT KEMAL YILMAZ İLE YOLA DEVAM EDECEK. Beş yıl boyunca Etimesgut’a büyük projeler kazandıran ve İlçemizin bir Dünya Kenti olması yolunda önemli hizmetler yapan Belediye Başkanımız Sayın Serhat Kemal Yılmaz aday olacak, seçimi kazanacak ve daha nice yıllar Etimesgut’a hizmet edecektir.Dualarımız Sayın Serhat Kemal Yılmazla onu destekliyor ve yapmış olduğu hizmetlerden dolayı can-ı gönülden teşekkür ediyoruz.

 109. 34- murat adıyla yazı yazan düzenbaz…. hakaretleri svurmuşsun yaptılarını görüyormu akp teşkilatı demişsin sana sadece diyecegim YAPILAN HİZMETİ SEN GÖREMİYORSAN sen defol git etmesguttan . başkan ayrıca hzmetlerini hiçbir teşkilat için yapmadı bizler için yaptı bizlerde gayaet acık bir şekild egörebiliyoruzz acizligin manası yok iki kelime yazmışsın beşi hakaret güzelce yorum yap yapacaksan

 110. MURAT BEY SİZE BİR TAVSİYEM OLACAK ÖNCE BİR DOKTORA GİT. BENCE LAFINIZIN NEREYE GİTTİĞİNİ BİR DÜŞÜNÜN.5 YIL BOYUNCA TEK GAYESİ HİZMET OLAN CANLA BAŞLA ÇALIŞAN ETİMESGUTU GERÇEK BİR METROPOL İLÇE HALİNE GETİREN SAYIN BAŞKAN SERHAT KEMAL YILMAZA BÖYLE BİR ÇIKIŞ HANGİ AKLA VE VİCDANA SIĞIYOR ANLAYAMIYORUM VE SÖYLEDİĞİNİZİ DÜŞÜNMEYE DAVET EDİYORUM.

  BAŞKAN BU GÜNE KADAR NE YAPTIKİ DİYEN İNSANLARA SÖYLÜYORUM : BUNU SÖYLERKEN UTANMIYORSANIZ ALLAHTAN KORKUN BE YAZIK SİZE HİZMET AŞKI İLE YANAN BİR İNSAN HALKA HİZMET HAKKA HİZMET DİYEN BİR İNSAN VE BU DOĞRULTUDA DA ÇALIŞMALARINI YÜRÜTEN BİR İNSAN SERHAT KEMAL YILMAZ BAŞKANIMIZ İNŞAALLAHTA KENDİSİNİ DAHA İKİ DÖNEM DAHA ETİMESGUT BELEDİYE BAŞKANI OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ SORUYORUM SİZE DÖRT YIL ÖNCESİNE KADAR ETİMESGUTTA BİR TEK SOSYAL KÜLTÜREL AKTİVİTE ALANLARI VARMIYDI ŞİMDİ İSE ETİMESGUT BİR ÇOK SOSYAL VE KÜLTÜREL ALANLARA SAHİP EVET SERHAT KEMAL YILMAZ İLÇEMİZE KAZANDIRDIKLARIN İÇİN SANA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ SENİ TEKRARDAN BAŞKANIMIZ OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ OYLAR SERHAT KEMAL YILMAZA

  ETİMESGUT HALKI OLARAK BAŞKANIMIZDAN MEMNUNUZ ÇALIŞMALARINI TAKTİRLE KARŞILIYORUZ ÇOK BAŞARILI BULUYORUZ BAZI KESİMLERİN KARALAMA VE ÇAMUR ATMA POLİTİKALARI İŞE ÇABALARI BOŞUNA ETİMESGUT BELEDİYE BAŞKANI SERHAT KEMAL YILMAZ OLUCAK

  BİZLER ETİMESGUTUMUZA HANIM FAALİYETLERİ BİNASINI ,KENT KONSEYİNİ ,YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZUNU ,YUNUS EMRE KÜLTÜR MEKEZİNİ ,KEMAL ATATÜRK STADYUMUNU VE BUNLAR GİBİ BİR ÇOK SOSYAL VE KÜLTÜREL FAALİYETLERİ KAZANDIRAN SERHAT KEMAL YILMAZI DESTEKLİYORUZ VE OYLARIMIZ BAŞKANIMIZA.

 111. TÜRKİYE CUMHURİYETİ BAŞBAKANI SAYIN RECEP TAYİP ERDOGAN MECLİSTE ETİMESGUT BELEDİYESİ BAŞKANI SAYIN SERHAT KEMAL YILMAZI ÖRNEK BELEDİYE BAŞKANI OLARAK GÖSTERMİŞTİR ……………………..SİZ HALA NEYİN DERDİNDESİNİZ NEYİN PEŞİNDESİNİZ KİMİ NASIL KARALIYORSUNUZ BU KADAR BASİTLEŞMEYİN HERŞEY MEYDANDA SERHAT BEY İÇİN YAPTIGINIZ YORUMLARI ELİNİZİ VİCDANINIZA KOYARAK YAPINIZ YUKARDA ALLAH VAR BUNU UNUTMAYINIZ

 112. ÜMÜT GÜRBÜZ SEN BİR ETİMESGUTLU DEGLSİN OLAMAZSIN SEN HERKEZİN HAKKINI YİYORSUN YAPILAN İCRATLARDAN MEMNUN DEYİLİZ DERKEN … BİR ETİMESGUTLU OLSAN SİYASETİ BİR KENERA BIRAKIP ETİMESGUT İÇİN HAYIRLI OLAN KİŞİİYİ İSTERSİN ETİMESGUTU SOSYAL KÜLTÜREL ACIDAN BU DENLİ ZENGİNLEŞTİREN KİŞİYİ İSTEMİYORUZ DEMEZSİN..SENİ YAZDIKLARIN KONUSUNDA DAHA İYİ DÜŞÜNMEYE DAVET EDİYORUM KÜLTÜRLÜ BİLGİLİ AKILLI İNSANLARIN YETİŞMESİ İÇİN SOSYAL KÜLTÜREL PROJELER GEREKLİ BUNLARADA İMZA ATACAK TEK KİŞİ SERHAT KEMAL YILMAZ

 113. ATIN …ATIN…..NE YAZARSASANIZ YAZIN BU MİLLETİ ENAYİMİ SANDINIZ ŞUNU BİLİN BURASI ETEMESGUT DOGRUYU YANLIŞI İYİ BİLİR.SERHAT BAŞKANIZI KİMSE TANIMITORDU YATSIN KALSIN TALİP BAŞBAKANINA….DUVA ETSİN ONUN SAYESİNDE SECİLDİ…….AMA BU MİLLET SERHATI TANIYINCA SEVMEDİ SEVEMEDİ 29 MART GÜNÜ HESAP SORMA GÜNÜ ….DADAŞLAR..HAZIR..ENVER BAŞKAN HAZIR…ÖYLE İSE HAYDİ OYLAR ….MHP…MHP…MHP

 114. aday hilmi özer beyfendi seçilirse tüm etimesguttaki 123 akrabamla oylarımız hilmi beyfendi ve akp ye

 115. ETİMESGUT BELEDİYE BAŞKAN ADAYIMIZ SERHAT KEMAL YILMAZ’DIR…. HAYIRLI UĞURLU OLSUNNN

 116. BEN YAZDIĞIM YAZIDA MEVCUT BAŞKANI İCRAATLARINDAN MEMNUN DEYİLİM YAZDIM BİR VATANDAŞ OLARAK BENİM FİKRİM AMA GÖRÜYORMKİ BUNDAN RAHATSIZ OLAN VARMIŞ VE HAKARET DOLO YAZI YAZILMIŞ BEN BUNLARI KABUL ETMİYORUM VE TERBİYEMİ BOZMUYACAĞIM AMA O HAKRETLERİ İKİ MİSLİ İADE EDİYORUM.

 117. ya serhat suratsız bi adamın işten güçten anlamayan adamın teki.tekrar adaysa yuh derim yaaaa.hilmi özer kardeşimiz dururken bukadar milllet serhatı istemiyoken gene o oluyosa YUHHH

 118. bu etimesgutlu adam olmaz OLMAZ OLMAZ 30m2 odaya yapılan hizmetlere sosyal tesis kültürel tesis diyorsa hangi akla hizmetse 5 yıldızlı otel yanında turistik hamam yapan parklara kendi adını veren bir zihniyete alkış tutuyor BEN ALKIŞI 200m2 LİK hikmet özer caddesini baglıcaya doğru 2 km büyüt o zaman ben adam gibi adam belediye bşk. diyim örnekmi? düne kadar köy olan MALİKÖYÜN CADDESİ GİDİN BİR BAKIN

 119. söylediklerimin arkasındayım gerçekten bir etimesgutlu olsan benim söylediklerim seni gerçekten tatmin ederdi.ben serhat kemal yılmaz hakkında yorum yapmıyorum ben çalışan bir belediye başkanı hakkında yorum yapıyorum.adamın hakkını yemeyin vermiş olduğum web sitesine girerek size ne anlatmak istediğimi anlayın.

 120. 122 numaralı yazımda herşeyi acıklayıcı aydınlatı ve mualifleri rahatlatıcı bir yazı yazdım TEKRAR OKUYUN ve ANLAYIN

 121. serhat kemal için negatif yorumlar yapmaya devam edin bugün inşallah etimesgut için hayırlı olan kişi yani serhat kemal yılmaz yine aday olacak ve muhalifler çatlıycak.

 122. SERHAT KEMAL YILMAZ HAKKINDA KONUŞULANLARA İTİRAZ EDİYORUM BENİM OYUM SERHAT BEYE KİM NE DERSE DESİN ETİMESGUTUN SERHAT KEMAL YILMAZ GİBİ BELEDİYE BAŞKANLARINA İHTİYACI VAR.

 123. Sevgili seçmenler

  Ben Çok Merak ediyorum Kendi AK olup da içinde hiç de ak olmayan geçmişi ahlaksızlıkla dolu olan insanları nasıl olurda bir ilçeden aday gösterirler çok merak ediyorum.Acaba bu kişileri aday koyduklarında iyi bir araştırma yapmışlarmıdır Bi kişiyi buraya göstereceğin zaman bu kişinin sadece gösterdiği performans değil geçmişi ahlakı dürüstlüğü daha önemlidir .Geçmişte bi tkım yanlış yapmış insanlar acaba ne yüzle oralara çıkacaklardır hiç korkmuyorlarmıdır acaba yüzlerine ve önlerine neler çıkacaktır.SİYASETİN TEMELİ AHLAKTIR DİYEN BİR BAŞKANIN Nasıl olurda böyle ahlaksız insanları oralara getirmeyi düşünür hala inanamıyorum Ben ali ihsan sarıkoceden bahsediyorum bu kişinin geçmişi ailesi iyi araştırılmışmıdır?nASIL İNSANLARDIR BUNLAR iYİ GÖRÜNEN AMA İÇİ …….
  bEN BU KİŞİLERİ ÇOKKKKKK YAKINDAN TANIYAN AİLE BAĞLARI OLAN BİR KİŞİ olarak NAMUS VE AHLAK ANLAYIŞLARI ZAYIF kişileri asla oralara layık bulmuyorum .Kimin eli kimin cebinde bir de gelenekten bahsediyorlar ya inananın gülüyorum Bu Kişi ile ilgili elimde BİLGİ VE BELGELER mevcuttur aday olması halinde Hiçde ak olan bu partiye kara adamlar maalesef zarar verecektir çünki bu belgeleri çeşitli yayın kurum ve kuruluşlara vererek vede diğer partilere faks geçerek ellerine vereceğim.İnsanlar bazı kişileri görerek değerlendirmesinler incelesinler.Bu yazdıklarım tamamen gerçektir ama maalesef bu gerçekleri bazı ankaradaki ve ak partideki kişilere yazmış alsamda maalesef örtbas ediliyor ve yayınlanmıyor inş.burda yayınlanır.Bu işin sonuna kadar üstüne gidice3z ve oralara layıkolmayan geçmişi pisliklerle dolu bu kişileri oralara layık olmadığını insanlara göstericez.Bu yazılanlar doğrudur ve de maalesef gerçektir .

 124. 131 numarada yorum yapan bedirhan bey size sesleniyorum.sizin beğenmediğiniz o 30m2lik spor tesisi dediğiniz faliyeti hangi belediye başkanı yaptı bu güne kadar siz söyleyin bence siz etrafa at gözlüğü ile bakıyosunuz.bikere bu başkanın yapmış olduğu spor tesisleri 30m2 falan değil daha geniş açıdan bakın ve sadece spor tesisi yapmış değil örneğin yunus emre kültür merkezi içerisinde sadece spor tesisi yok içerisinde bilgisayar kursu yabancı dil kursu spor salonu resim kursu ebru,hat ve takı tasarım kurslarıda bulunmakta.ayrıca konservatuar kurslarıda verilmekte ben bizzat üyeyim bu tesise yani tek çatı altında sizin bahsettiğiniz gibi sadece30m2 lik bir spor tesisi değil insanların boş zamanlarını değerlendirebileceği arkadaşları yada misafirleri ile oturup güzel vakit geçireceği çokta güzel bir kafateryası var.tek çatı altında birçok faliyeti bir araya getirmiş bir insan serhat kemal yılmaz bence detaylı bir şekilde araştırmadan burda yorum yapmayın buyrun etimesguıt belediyesinin web sitesi http://www.etimesgut.bel.tr‘yi tıklarsanız benim daha anlatamadığım bir çok faliyet merkezinin yerini ve topluma neler kazandırdığını anlarsınız.

 125. 130 ZERRİN HAYAT!!! SERHAT KEMAL YILMAZI HİÇ GÖRMEDİN GALİBA YANLIŞ KİŞİYE BAKTIN YADA…. BEN SERHAT KEMAL YILMAZIDA HİLMİ ÖZERİDE GÖRDÜM İKİSİNİDE TANIRIM. SİZİN DEDİĞİNİZİN TERSİ SERHAT KEMAL YILMAZ KADAR YÜZÜ GÜLEN , SAMİMİ , SEVGİ DOLU, İNSAN İLİŞKİLERİ MÜKEMMEL…BİR İNSAN GÖRMEDİM.

  131 BEDİRHAN!!!!!! ETİMESGUTLU GERÇEKLERİ GÖRECEK KALİTEYE VE BİLGİYE SAHİP İNSANLARDIR. NEYİN NE OLDUĞUNU GAYET İYİ BİLİRLER.SİZ KENDİNİZİ ETİMESGUTLU OLARAK GÖRMÜYORSANIZ BUNA BİRŞEY DİYEMEM.30m2 odaya yapılan hizmetlere sosyal tesis kültürel tesis diyorsa DEMİŞSİNİZ. SİZE BİR METRE ALMANIZI VE ÖLÇMENİZİ TAVSİYE EDERİM.KARALAMAK İÇİN ATILIRDA BU KADARDA ATILMAZ YA…BEN YAZDIKLARINIZI KOMİK BULUYOR VE GÜLÜYORUM. hangi akla hizmetse 5 yıldızlı otel yanında turistik hamam yapan DEMİŞSİNİZ Kİ NEREDEN BAHSEDİYORSUNUZ BİLMİYORSUNUZ. BEN SİZE ANLATAYIM GİDİPTE BAKABİLİRSİNİZ. HAMAM OTELİN YANINDA DEĞİL İÇİNDEDİR. 5 YILDIZLI OTELİN YANINDA YARI OLİMPİK KAPALI YÜZME HAVUZU BULUNMAKTADIR.İÇERİSİNDE MODERN SOYUNMA ODALARI, DUŞA KABİNLER, SAUNA, HAMAM , KAFETARYA, MASAJ SALONU, VİTAMİN BAR, OYUN SALONU, SPOR SALONU BULUNMAKTADIR. parklara kendi adını veren DEMİŞSİNİZ. SAYIN SERHAT KEMAL YILMAZIN ADINI TAŞIYAN PARKA GURURLA GİDERİM AMA BÖYLE BİR PARK YOK YERİNİ BİLİYORSANIZ ADRESİNİ VERMENİZİ RİCA EDERİM.
  ETİMESGUTU GEZİP, GÖRMENİZİ TANIMANIZI TAVSİYE EDERİM . ATALARIMIZ GAYET GÜZEL SÖYLEMİŞ BİLMEMEK AYIP DEĞİL, ÖĞRENMEMEK AYIP. BİLMEDİĞİNİZ KONULAR HAKKINDA YORUM YAPMAYIN.

  Etimesgut Belediye Başkanı Sayın Serhat Kemal Yılmaz”ın Etimesguta yaptığı hizmetler bellidir. Anlamadığım nokta yukarıda muhalif görüş belirten arkadaşların neyin peşinde olduğudur. Arkadaşlar kimi desteklerseniz destekleyin, hangi partili olursanız olun elinizde hiç bir kanıt belge olmadan insanları karalamak ne kadar kolay değilmi, bunun hesabını nasıl vermeyi düşünüyorsunuz. Sizin yaptığınız tamamiyle iftiradır. Elinde kanıtı belgesi olan bu sitede yayınlasında görelim.

  BAŞKAN BU GÜNE KADAR NE YAPTIKİ DİYEN İNSANLARA SÖYLÜYORUM : BUNU SÖYLERKEN UTANMIYORSANIZ ALLAHTAN KORKUN BE YAZIK SİZE HİZMET AŞKI İLE YANAN BİR İNSAN HALKA HİZMET HAKKA HİZMET DİYEN BİR İNSAN VE BU DOĞRULTUDA DA ÇALIŞMALARINI YÜRÜTEN BİR İNSAN SERHAT KEMAL YILMAZ BAŞKANIMIZ İNŞAALLAHTA KENDİSİNİ DAHA İKİ DÖNEM DAHA ETİMESGUT BELEDİYE BAŞKANI OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ SORUYORUM SİZE DÖRT YIL ÖNCESİNE KADAR ETİMESGUTTA BİR TEK SOSYAL KÜLTÜREL AKTİVİTE ALANLARI VARMIYDI ŞİMDİ İSE ETİMESGUT BİR ÇOK SOSYAL VE KÜLTÜREL ALANLARA SAHİP EVET SERHAT KEMAL YILMAZ İLÇEMİZE KAZANDIRDIKLARIN İÇİN SANA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ SENİ TEKRARDAN BAŞKANIMIZ OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ OYLAR SERHAT KEMAL YILMAZA

  ETİMESGUT HALKI OLARAK BAŞKANIMIZDAN MEMNUNUZ ÇALIŞMALARINI TAKTİRLE KARŞILIYORUZ ÇOK BAŞARILI BULUYORUZ BAZI KESİMLERİN KARALAMA VE ÇAMUR ATMA POLİTİKALARI İŞE ÇABALARI BOŞUNA ETİMESGUT BELEDİYE BAŞKANI SERHAT KEMAL YILMAZ OLUCAK

  BİZLER ETİMESGUTUMUZA HANIM FAALİYETLERİ BİNASINI ,KENT KONSEYİNİ ,YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZUNU ,YUNUS EMRE KÜLTÜR MEKEZİNİ ,KEMAL ATATÜRK STADYUMUNU VE BUNLAR GİBİ BİR ÇOK SOSYAL VE KÜLTÜREL FAALİYETLERİ KAZANDIRAN SERHAT KEMAL YILMAZI DESTEKLİYORUZ VE OYLARIMIZ BAŞKANIMIZA.

  SERHAT KEMAL YILMAZA CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDER, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

 126. ismini bile yazmaya tüylerimin ürperdiği Serhat K.Y. aday maday değil yalan söylüyor yazan kişi.Olsa ne olucak ???KAZANACAĞINIZI MI ZANNEDİYORSUNUZ SANKi.Savunduğunuza da değse yüreğim acimicak

 127. serhat kemal yılmaz mı suratsızın teki sen suratsız insan görmemişsin bence serhat kemal yılmaz gayet güler yüzlü hoşgörülü ve efendi bir insan hiç yanına gidip kendisi ile muhabbet etme fırsatınız oldumu bilmiyorum zerrin hanım ama bence insanlar hakkında ön yergılı olmayın derim size çünkü serhat kemal yılmaz sizin bahsettiğiniz gibi suratsız bir insan değil kütfen kullanmış olduğunuz kelimelere dikkat edin.

 128. Yaznlız kurt yapmış oldugun yorumu okudum . inanıyoruz bu millet enayi degil kimlerin ne oldugunu cok iyi bilmekte daha önce yapılmış secim gibi kimleri sandıkda yok edecegini iyi bilecek kadar bilinçli
  Bizler için isim şahıs önemli degil biz etimesgutlular için hizmet önemli kimin kimi tanıdıgıda umrumuzda degil yapılan hzimetlerdir bizi ilgilendiren
  Etimesgutun kaderini deyiştiren serhat bey yapmış oldugu dev projelerle hizmetleriyle kişiligiyle güzer yüzüyle herkezin sevgisini kazanmıştır etimesgutlu olarak bizler kendisini sevmekteyiz ve hep başkanımız olarak görmekteyiz bu kadar bilgili çalışakan bir başkanı kaybetmeyi düşünmüyoruz Degişim sürecinde hızla ilerlemekte olan etmesgut serhat kemal yılmaz sayesindedir
  Sevilen başkan SERHAT KEMAL YILMAZ hep yanındayız

 129. 140 NUMARA EKREM BEYE SESLENİYORUM ARTIK BURDA SERHAT KEMAL YILMAZ HAKKINDA YAZILAN SAÇMA SAPAN ŞEYLERE GÜLÜYORUM ALLAHIN İZNİ İLE SERHAT KEMAL YILMAZ TEKRAR HATTA BİR DAHAKİ DÖNEMDE ADAY OLACAK VE SEÇİLECEK ŞUNA ÇOK SEVİNİYORUM Kİ ETİMESGUT HALKI SERHAT KEMAL YILMAZIN YAPMIŞ OLDUĞU VE YAPACAK OLDUĞU HİZMETLERDEN MAHRUM KALMAYACAK.

 130. 140 numara EKREM SELİM bey siz TÜRKİYE CUMHURİYETİ BAŞBAKANININ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOGAN IN MESLİSDE TÜRKİYEYE ÖRNEK GÖSTERDİGİ BELEDİYE BAŞKANI YANİ SERHAT KEMAL YILMAZ BEYİ ADAY GÖSTERİLMEYECEGİNİ HAYAL EDİYORSANIZ YANILIYORSUNUZ…
  SİZİN İSMİNİ BİLE YAZMAYI İSTEMEDİGİNİZ BAŞKANI SAYIN BAŞBAKAN TÜRKİYENİN AKLINA BEYNİNE YAZMIŞTIR TÜM TÜRKİYE SERHAT KEMEL YILMAZ DEMİŞTİR. SİZ CANINIZI BOŞA SIKMAYIN YOLA SERHAT KARDEŞİYLE DEVAM EDECEKTİR….
  BİRDE SAVUNDUGUNUZA DEYSE YÜREGİM ACIMIYACAK DEMİŞSİNİZ BİZ SAVUNMANIN YANI SIRA ONUN GÜLÜR YÜZÜNÜ ONUN HİZMETLERİNİ ONUN PROJELERİNİ GÖRDÜK

  EKREM BEY SİZE SADECE GÖRÜN KÖY MİSALİ VARMI GEREK KLAVUZA DİYORUM
  HİZMETLERİ SADECE ETMİESGUT DEGİL GEREK YEREL GEREK ULUSAL BASIN ARACILIGIYLA TÜM TÜRKİYE TV DEN GEREKSE BAŞBAKANIN AGZINDAN DUYMUŞ ŞAHİT OLMUŞTUR SEN ETİMESGUTUN İÇİNDE YAŞAYARAK BUNU HİSSETMİYORSAN
  NE DİYECEK BİR SÖZ NEDE YORUMUM VARDIR KAL SAGLICAKLA …. AYDINLIK YARINLAR İÇİN ETİMESGUTTA SERHAT BEYLE EL ELE

 131. HERKESİ akp,chp.ama herkesi serhat kemaldan kurtulmaya davet ediyorum on beş adaya yakın adayı hice sayarak neden mevcut aday adayı gösterdiniz gösterecektiniz secimlerden önce adaylıgını acıklasaydınızda insanları üzmeseydiniz ŞİMDİ BEN ETEMESGUTLUYUM DİYEN HERKESE SESLENİYORUM HANGİ PARTİDEN OLURSANIZ OLUN 29 MARTA GELİN HESAP SORALIM ETMESGUT HAZIR DADAŞLAR..HAZIR..ENVER BAŞKAN HAZIR O ZAMAN HAYDİ OYLAR ….MHP….MHP….MHP

 132. ETİMESGUT’TA SERHAT KEMAL YILMAZ RÜZGÂRI ESİYOR…
  29 Mart 2009 Yerel Yönetim Seçimlerinde, Etimesgut halkı efsane haline gelen Belediye Başkanı Serhat Kemal Yılmaz’ın en az bir dönem daha belediye başkanlığı yapmasını istiyor.

  2004 seçimlerinden bu yana Etimesgut’ta büyük bir değişim yaşanıyor. Bütün toplum kesimlerine aynı mesafede duran Etimesgut’un AKP’li Belediye Başkanı Serhat Kemal Yılmaz’ın en önemli hizmetlerinden biri olarak, belediye hizmet binasındaki duvarları yıkması gösteriliyor. Bu durumu belediye ile halk arasındaki duvarları kaldırmak olarak değerlendiren vatandaşlar, hem işlerini kısa sürede sonuçlandırıyorlar, hem de kapalı kapılar önünde beklemiyorlar. Başkan Yılmaz’ın çok beğenilen bir başka özelliği ise makam odasının kapısının sürekli açık olması. Makam katına çıkan vatandaşlar, daha sekretarya ile görüşmeden Başkan Yılmaz ile göz göze geliyorlar.

  Etimesgut halkına göre Başkan Yılmaz’ın en önemli hizmetlerinden biri de belediyenin araç parkını güçlendirmesi. Eskiden bir-iki tane eski model araçla hizmet vermeye çabalayan belediyeye onlarca iş ve hizmet aracı kazandıran Başkan Yılmaz, takdir topluyor. Belediyenin kendi finişerini ve yoğun bakım aracını alması sayesinde asfaltlama işleri çok hızlı yürüyor.

  Başkan Yılmaz’ın başlattığı vizyoner projelerden biri de Akıllı Kent projesi. Artık belediyeye işi düşen vatandaşlar, eğer evlerinde veya işyerlerinde internet varsa işlerini belediyeye gitmeden de halledebiliyorlar. Bu hizmet sınır tanımıyor, yurtdışında bulunan Etimesgutlular da bu hizmetten yararlanabiliyorlar. Bu sistem sayesinde ilçede faaliyet gösteren müteahhitlerin işleri de çok kolaylaşmış. Başkan Yılmaz’ın çeşitli etkinliklerde dile getirdiği rakamlara göre Akıllı Kent sayesinde verimlilik artmış, personel giderlerinin bütçedeki payı yüzde 40’lardan yüzde 15’lere gerilemiş. http://www.etimesgut.bel.tr

  İşçilerde Yılmaz’la devam etmek istiyor
  Başkan Yılmaz’ı tekrar isteyenler sadece vatandaşlar değil. İşçiler ve memurlar da kendi haklarını belediye tarihinde görülmemiş bir şekilde koruyan Başkan Yılmaz’ın yeniden başkan seçilmesini istiyorlar. Başkan Yılmaz, göreve başlar başlamaz işçilere yüzde 12 gibi rekor bir ücret artışı yapmış. Bütün geçmiş alacaklarını ödemiş. Etimesgut Belediyesi’nin işçilerine bir tek lira borcu yokmuş.

  Etimesgut’un fakiri fukarası da Başkan Yılmaz’dan memnun. Kurulan Akmasa ve Gönül Yolu Çarşısından ihtiyaç sahipleri en iyi şekilde yararlanıyorlarmış. Akmasa’ya başvuran ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçları yerinde belirlendikten sonra gerekli yardımlar (gıda, giyecek, ayakkabı, beyaz eşya, mobilya vs.) karşılanıyormuş. Ayrıca engellilere de büyük hizmetler vermişler. Hatta Etimesgut’un en eski parklarından birindeki halı sahanın gelirini tamamen ilçede faaliyet gösteren engelli derneğini vermişler. Dernek, buradan her ay milyarlarca lira gelir elde ediyormuş. Başkan Yılmaz’ın el uzattığı yoksulların sayısı onbinleri bulmuş. 50 binden fazla gıda paketi, 20-25 bin civarında kıyafetten, onlarca tekerlekli sandalye ve akülü araçtan bahsediliyor.

  Bu gibi hizmetleriyle vatandaşların gönlünde taht kuran Başkan Serhat Kemal Yılmaz, “efsane başkan” sıfatını boşuna kazanmadığını ispatlamış. 2.500 çocuğu sünnet ettiren, her yıl ilkokuldaki 35-40 binden fazla öğrenciye kırtasiye setleri dağıtan Başkan Yılmaz, ilçedeki tüm okulların bahçe ve çevre düzenlemelerini de yapmış. Başarılı öğrencileri Çanakkale ve Samsun’a gezilere göndererek milli ve manevi değerlere ne kadar önem verdiğini de göstermiş.

  Cesur Başkan Yılmaz
  Etimesgutlular Başkan Yılmaz’ı aynı zamanda çok cesur buluyorlar. Başkan, pek çok belediyenin kağıt üzerinde var ettiği Kent Konseyini gerçekten kurmuş. Kendine muhalefet eden sivil toplum kuruluşlarına bile oda tahsis etmiş. İnternetlerine bağlatmış. Misafirlerine ikramlarını ücretsiz temin etmiş. “Demokrasi dediğin böyle olur” diyen Etimesgut halkı, Başkan Yılmaz’ı, “demokrasinin cesur yüreği” olarak görüyor ve en az bir dönem daha ilçeyi yönetmesini istiyor.

  Başkan Yılmaz’ın en dikkat çekici yönlerinden biri de, halkın nabzını sürekli tutuyor olması. İlçedeki hemen her büyük markette belediyenin standını kurduran Başkan Yılmaz, buralar aracılığıyla vatandaşın istek ve şikayetlerini günlük olarak takip ediyormuş. İlçe halkı, sordukları soruların cevaplarını bir-iki gün zarfında almaktan son derece memnun.

  Başkan Yılmaz, tam bir yeşil dostu. İlçeye 1 milyon metrekare yeni yeşil alan kazandırmış. Eski dönemlerde yapılan yeşil alanların bakımını da en güzel şekilde yaptırmış. Bununla da kalmamış, olağanüstü bir sportif altyapı dönemi başlatmış. 22 okulun bahçelerine futbol, voleybol, basketbol sahaları, koşu yolu ve oyun gruplarından oluşan spor tesisleri yapmış. İlk tenis kortunu, ilk paten pistini, ilk tırmanma duvarını ilçeye kazandırmış. Bununla da yetinmemiş, sporu yaygınlaştırmak için parkların tamamına, sitelerin ve etapların uygun yerlerine 12’şerli alet setlerinden oluşan 145 adet fitness grupları koydurmuş. Yarım kalan stadyumu tamamlamış ve hizmete açmış. İlçeye yarı olimpik kapalı yüzme havuzu inşa etmiş. İlçenin girişine devasa Atatürk Koşuyolu’nu inşa etmiş. Böylece genç başkan, gençliğine yakışan bir ataklıkla Etimesgut’u spor ile buluşturmuş, ilçe halkını spor ile kaynaştırmış.
  Gecekondu sorununu çözüm buldu
  Başkanın en önemli icraatlarından biri de yıllanmış gecekondu sorununun kökünü kazımak olmuş. İlçede Şırıncaktepe olarak bilinen bölgedeki gecekonduları yıkan başkan, buraya 980 adet modern konut inşa ediyormuş. Başkan ayrıca Eryaman’daki belediye arsasına da 700 konutluk Lale Evleri projesini inşa etmiş.

  Eryaman ve Elvankent’e nazaran biraz daha geri kaldığı varsayılan ilçe merkezinin çehresi ve kaderi Başkan Yılmaz ile değişmiş. İlçe merkezine yaya ağırlıklı sokaklar yapmış, ışıklandırmalarını yenilemiş. Parkların yanı sıra Hanım Faaliyetleri Binası, Huzurevi, Mevlana Kültür Merkezi, Kapalı Yüzme Havuzu, Gönül Yolu Çarşısı, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kent Konseyi, Hanımeller Üretim Merkezi, Engelli Hizmet Merkezi gibi tesisler ilçe merkezini cazip hale getirmiş. Sokakların tamamı asfaltlanmış. Bütün bunlar sonrasında da Belediye Başkanı Serhat Kemal Yılmaz, kısa sürede “Efsane Başkan”a dönüşüvermiş. Efsane Başkan’ın ilçe merkezine kazandırdığı en önemli projelerden biri olan İş ve Ticaret Merkezi inşaatı da hızla ilerliyor. Gökdeleni andıran devasa iş merkezi seçimlere kadar yetişmese bile Etimesgut merkezde oturanların kalbini şimdiden fethetmişe benziyor. İş merkezinin civarında evi bulunanların keyfine diyecek yok. Konutlarının fiyatları neredeyse iki katına çıkmış.

  Efsane Başkan’ın en büyük hayali ise Dünya Fuar ve Ticaret Merkezi’ni ilçesine kazandırmakmış. Her fırsatta bu niyetini dile getiren Başkan Yılmaz, Şeker Fabrikası arazisinin 1 milyon 500 bin metrekaresi üzerine kurulacak olan Dünya Fuar ve Ticaret Merkezi’nin inşasına Şeker-İş Sendikasının itirazı üzerine bir türlü başlanamayışına hayli üzülüyormuş. Başkan Yılmaz, ikinci döneminde bu projeye ayrı bir önem vererek ilçe kazandırmaya azmetmiş.

  ETİMESGUT SERHAT KEMAL YILMAZLA KAZANACAK.

 133. YEMEZ VALLAHİ YEMEZ BUNLARI ETEMESGUTLU BİRKERE YER AMA BİRDAHA YEMEZ ANCAK HESAP SORAR 29 MART HESAP SORMA ZAMANI ŞİMDİ ETEMESGUTLU HAZIR DADAŞLAR HAZIR ENVER BAŞKAN HAZIR O ZAMAN HAYDİ OYLAR …..MHP….MHP….MHP

 134. yorumları okudum durumunuz gerçekten çok vahim artık insanlara iftira atmaktan başınız dönmüş.EY İFTİRACILAR SİZİN ALLAHINIZ YOKMU NASIL BU KADAR UCUZLAŞABİLİYORSUNUZ İNSANLARIN KAFASINI KARIŞTIRMAYA ÇALIŞAN Bİ KAÇ KİŞİDEN İBARET.
  SERHAT KEMAL YILMAZ ADAY OLDU ÇOK MUTLUYUZ.—AKP—-DURMAK YOLA DEVAM BAŞKAN BUNLARA SEN SADECE EL SALLA EL SALLA….VERDİĞİ HER SÖZÜ TUTAN AHLAKLI DÜRÜST ÇALIŞKAN ETİMESGUT ETİMESSGUT OLALI BÖYLE HİZMET GÖRMEDİ ADAM GİBİ ADAM SERHAT BAŞKAN…..OYLAR SERHAT KEMAL YILMAZA….

 135. DEĞERLİ ETİMESGUTLULAR ETİMESGUTUN DEĞİŞİMİNİ GÖZLERİNİZLE GÖRÜCEKSİNİZ ÇÜNKİ BELEDİYECİLİKTEN ANLAYAN DEĞİŞİMCİLİĞİ ÇOK İYİ BİLEN HİZMETTE HİÇ SINIR TANIMAYAN DAHA ÖNCE YAŞLI VE ZİHİNSEL ENGELLİLERE BAKIM BEYAZ MASA VE EVDE BAKIM HİZMETLERİNİN KURUCUSU OLAN VE ADAY ADAYINIZIN C.V SİNİ OKUMANIZI TAVSİYE EDERİM

  ETİMESGUTLULARA

  ŞİMDİDEN

  HAYIIRLI

  OLMASINI

  TEMENNİ

  EDERİM

  SİZLERE YAKIŞAN GENÇ BAŞKAN ALİ İHSAN SARIKOCEDİR

 136. Sayın hilmi ÖZER gibi bir adayı göstermediği için akp ve etimesgut çok şey kaybetmiş olduğunu düşünüyorum.
  Hilmi ÖZER gibi bir insanın güleryüzlü insancıl sevecen değer verenETİMESGUT u iyi tanıyan sorunlarını bilen ve büyük projeleri olan bir insanı aday göstermemek bence çok yanlış bir düşünce idin bu gün 19.01.2009 saat 00.58 bu günü hatırlayınız ki biz sağcı arkadaşlar MHP ve AKP mücadele ederken aradan CHP çıkarsa hiç şaşmayınız.saygılarımla Fazlı AYGÖR

 137. ak parti adayını acıkladı SERHAT KEMAL YILMAZ kerdeşimizle yola devam denildi. Zaten bildigimiz bir şeydi bu çünkü bu kadar kaliteli çalışkan dürüst insancıl bir kişinin aday gösterilmemesi sadece bir hayal olurdu.
  Sayın Başbakan RECEP TAYİP ERDOGAN Etimesgutu kaderine terketmedi etimesgutun kaybetmesine izin vermedi ve SERHAT KEMAL YILMAZ dedi kendilerine burdanda teşekür ediyorum.
  Serhat beyin calışmalarını dev projelerini yeniliklerini hep birlikte gördük ve faydalandık etimesgutu etimesgut yaptı yeni dönemdede etimesguta yapılacak dev projeleri heycanla bekliyorum çünkü ilk döneminde etmesgutu bir dünya kenti yolunda bu kadar deyişdiren 2 döneminde neler yapmaz heycanla sevinçle bekliyoruz
  ETİMESGUT ŞİMDİ YAŞANACAK BİR YER OLDU

 138. AK Parti, 29 Mart 2009’da yapılacak yerel seçimlerde, başarılı hizmetlere imza atan Etimesgut Belediye Başkanı Serhat Kemal Yılmaz’la devam kararı aldı. Açıklamayı Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi yaparken, Başkan Serhat Kemal Yılmaz’ın yeniden aday gösterilme salonda büyük alkış aldı. ETİMESGUT SERHAT KEMAL YILMAZLA DAHA İLERİYE GİDECEK.

 139. site yöneticisi etimesgut belediyesi başkan adayı serhat kemel yılmaz sitenin girişindeki anketi kaldırın artık ………………………………..

 140. ETİMESGUT BELEDİYESİNİN ÇALIŞMALARINDAN COK MEMNUNUM SERHAT BEYİN YENİDEN ADAY OLMASINA COK SEVİNDİM ALLAHIN İZNİYLEDE TEKRARDAN BAŞAKANIMIZ OLACAK CALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLERİM

 141. AYDINLIK YARINLARA EL ELE GÖNÜL GÖNÜLE ÇANKIRILILAR OLARAK BİZ ARKANDAYIZ HEP SENİNLEYİZ SERHAT BEY

 142. SERHAT BEYİ COK SEVİYORUZ CALIŞMALRINI TAKTİR EDİYORUM YOLUN ACIK OLSUN SERHAT KEMAL YILMAZ

 143. Degerli etimesgutlular :
  Ben uzun süredir etimesgutta oturuyorum etimesgutun eksiklerini fazlalarını ve belediyenin çalışmalarını cok yakından takip ediyorum bilinci içerisindeyim
  Benim siyasi görüşüm düşüncelerim mevcut başkan lehine degildir yanlız ben siyasi görüşümü ilçelerde mahallelerde kullanma taraftarı degilim ilcelerde başarılı kimse kim birşeyler kazndırıyorsa onu desteklerim etimesguta cok şey kazandırmış olan sayın serhat kemal yılmaza teşekkürlerimi bir borç bilirim çünkü etimesgut böyle bir başkanı tarihinde görmemiştir ve göremiyecektirde bunuda çok iyi bilmekteyim bu başkanıkaybetmemek için bu yıl serhat beye oy verecegim ben onun partisine degil ona oy veriyorum
  ETİMESGUTLULAR SİZLERİNDE OYLARINI DÜŞÜNEREK BİLİNÇLİ BİR ŞEKİLDE ATMALARINI İSTERİM

 144. Etimesgut belediyesinin çalışmalarını beyeniyorum ve belediye sitesinden sıklıkla takip ediyorum
  ben şunun bilincindeyim yapılan hizmetleri tanıtıcı bir site kuruldu ve hizmetleri orda görebiliyorum
  Peki bir önceki hani çalıştıgını cok idda eden başkan neden böyle bir site kuramadı bizlere idda ettigi şeyleri neden gösteremedi
  NEDEN
  Çünkü gösterecek bir şey yok tu ….
  Laf kalabalıgı yaparak bizlerin aklını karıştırdı ama somut bir hizmet göremedik kendilerinden
  Yaptıgı birşeyde yok tu….. Sizlere soruyorum bir wep sitesi acsa içerigine NE KOYACAKTI..
  Etimesgut belediyesi çalışmalarıni taktir ediyorum wep sitesinden dedigim gibi takip ediyorum yapılan hizmetler orda ve resmi bir şekilde yayınlanıyor eger bir şeyler yapılmamış olsaydı şuan belediyemizin bir wep sitesi olmazdı SERHAT BEYİ clışmalarından ve cesaretinden dolayı tebrik ediyorum..
  hala incelemeyenler varsa buyursun :

  http://www.etimesgut.bel.tr/

 145. SERHAT BEY seni etemesutlu sevmedi sevemedi çünkü sevilecek bir yanın yok şimdiye kadar insanlara eşinle birlikte havadan baktınız beşyıl gectikten sonra insanlara gülümsüyorsunuz ne kadar sahte gülücükler atsanaızda asıl maskenin arkasındaki insanı bu etemesutlu iyi biliyor ve bizde iyi biliyoruz ne yazıkki o saltanatınız bitti ve hesap sorma zamanı geldi 29 MART HESAP SORMA ZAMANI ETEMESUT HAZIR DADAŞLAR HAZIR O ZAMAN HAYDİ OYLAR …….MHP….MHP…MHP

 146. dadaş. adnan bey sizin yorumlarınızı cok uzun zamandır okuyorum ve takip ediyorum söylediginiz sözler hepyalan ve iftiradır şimdide yeni bir takım şeyler yazmışsınız siz en son yazdıgınız yorumu SERHAT bey aday adayı oldugu zamanlardada yazıyordunuz aday olamayacagını itiraf ediyordunuz ne oldu SERHAT KEMAL YILMAZ tekrar aday oldu..şimdide başakan olmaz diye yazıyorsunuz siz merak etmeyin tekrardan ALLAHIN izniyle SERHAT BEY başkanda olacak acaba ondan sonra ne yazacaksınız cok merak eiyorum …
  Birde serhat kemal yılmaz ın aday olduguna sevinilmedi diyorsunuz bakın degerli hemşeriler sadece akp genel merkez binasının önünde heycanla bekleyen yüzlerce serhat kemal yılmaz fanatigi vardı.Ben buna kendi gözlerimle şahit oldum ve burası böyleyse etimesgut şimdi nasıldır dedim. Keşke kayıt yapsaydım da sizlere izletseydim diye üzülürken belediyenin wep sitesinde görüntüleri buldum bakın sizlerde lütfen izleyin

  http://www.etimesgut.bel.tr/index.php?Page=HaberGoruntuPopup&KatNo=466&ResimNo=212

 147. DENİZ DUMAN daha yalan söylemeye devam edin vermiş oldugunuz adrese girdim.belediyenin kamerasıyla cekilmş cekim yanında zaten on onbeştane koruması var .birtane yanında etemesutlu varmı veya ilce yönetiminden varmı zavalı calışan işcileri getirmişler,yandaş diye şunuda iyi biliyoruz serhatın salona girerken diger adayların ve etemesutların iceriye girerseler purostodo ederler onun icin korumalarına iceriye girenleri koyman dediginide biliyoruz .serhatın kamerasından degil biz ulusal kanallardan izledik serhatı istemeyenleri ve purostodo edenleri.şimdi serhatın kamerasınamı yoksa ulusal kanalaramı inanacagız. daha bundan sonra yazaklarımı okuyun birim müdürlene kadar yaptıgı vurgunları anlatacagız etemesutu sırası geldikce nasıl talan edildigini anlatacagız.yeter beş yıldır talan ettiz.AMA HESAP SORMA ZAMANI GELDİ DADAŞLAR HAZIR ENVER BAŞKAN HAZIR HAYDİ O ZAMAN OYLAR ….MHP….MHP….MHP.

 148. dadaş adnan bey sizi etimesgutlu sevmedi diyorsunuz ya serhat bey hakkında 20,01,08 tarihinde belediye binasının önünden gecmediniz galiba insanlar karınca sürüsü gibi başkanlıga girip cıkıyorlar SERHAT BEYİ tebrik ediyorlar serhat beye olan sevgilerini gösteriyorlar..
  Belediye binasının önü konser alanı gibi kalabalık sizce bunun adı SEVGİ degilde ya ne ?

 149. SERHAT KEMAL YILMAZ İLE YÖNETİMDE SİZLERDE VARSINIZ
  AK PARTİ İLE YARINLARINIZ EMİN ELLERDE

 150. Destek Halktan Hizmet Ak’tan.
  Serhat Kemal YILMAZ ile Etimesgut hizmete DOYACAK..

 151. Dadaş.adnan bahsetmiş oldugun ulusal basının görüntülerini içeren bir link atsana ben neden hiç bir yerde göremedim yalan söyleyen benmiyim senmisin ben sana ıspatı dedim we adres gönderdim sen insanları karalamayı bırak yalanlarla degil KANITLARLA DELİLLERLE konuş…

  http://www.etimesgut.bel.tr/index.php?Page=HaberGoruntuPopup&KatNo=466&ResimNo=212

  onun kamerası bunun kamerası ne farkeder mühim olan görüntü degilmi ulusal basın veya yerel basının cektigi görüntü farklı farklı mı cıkıyor güldürme kendine adnan..ben orda gördüklerimi bu görüntüdede gördüm farklı hiç birşey yoktuu…
  Senin bakış acın yanlış tüm sorun ondan kaynaklanıyor AYDINLIK YARINLARA HEP BİRLİKTE YÜZÜMÜZDE GÖNLÜMÜZDE AK İLERLİYORUZ AK. AK. AK…

 152. deniz aynı duman gibi kapkara yazmış ve iç karartmışsın.senden başka kim savunuyo serhatı söle bana?bir kaç isim var onuda senin isim değiştirerek yazdığın belli.neden kendini hırpalıosun serhat bile senin kadar kendini hırpalamıo.baksana kılını kıpırdatıp halka bişey yapamadı.Aday seçildiğinde bizi şaşırttı tayyip küfür işitti.Seçimde allah büyük, olamayacaksınız….Mhp de olmaz bence ama bi çok akpliler sadete vereceğinden oy bölünecek ve chp alır gibi.

 153. DENİZ hanım başkaları yerde biz yemeyiz.bu gün bende belediyedeyim ..benim gördügümü söylüyüm çalışan personelin önününde birim müdürleri arkasında çalışanlar zavalılar ne yapsınlar istemiyerekte olsa ordalar .sende bunlara vatandaşlar sırada karınca sıralanmış diyorsun. haklısın vardı her toplumda cıkar etemesutun yalakaları ve kan emicileride ordayıdı.kusurs bakmayın serhatı acıklamakla akp kaybetti şimdiden gecmiş olsun zafer günü yakın ve hesap günü geldi 29 MART HESAP SORMA ZAMANI GELDİ ETEMESUT DADAŞLAR HAZIR ENVER BAŞKAN HAZIR O ZAMAN HAYDİ OYLAR …..MHP….MHP….MHP

 154. Deniz duman dadaş adnan dogru söylüyor ben para yatırmaya gittim hesap işlerindeki personeli bekledim sordum nerde bu insanlar başkanı tebrige gitti dediler birde birisiyle karşılaştım ZÜLKÜF ARSLAN yanında üç dört kişi almış tebrige gelmiş ve bana dediki meclis üyeligine baş vurmuş ben bu adamı iyi tanırım hırsızın teki hacet tepede aynı belediyede iken gine aynı dosyası kabarık birisi hatta yalcın döneminde supyancılıktan yakalandı şimdi bu adam serhatın encümeni olacak ama serhata yakışır bizde ozaman envere oylarımızı veririz

 155. DENİZ hanım sitenin sahipleride galiba size çalışiyor yazmış oldugum yorumu yayınladı sonra kaldırdı anlam veremedim bazan sansür uygulayıyorlar ama bakalım tekrar yazıyorum dogru bende belediyeninin önünden gectim zavallı personel önlerinde müdürleri arkalarında çalışanlar sıraya girmişler istemiyerekte olsa serhatı tebrik ediyorlar sende etemesutlular karınca gibi sıraya girmiş diyorsun . kusura bakma harkes yerde ben yemem. birde haklısın vardıR her toplumda cıkar yalakar ve kan emiciler ama az kaldı zafer günü yakın hesap sorma zamanı geldi 29 MART HESAP SORMA ZAMANI ETEMESUT HAZIR DADAŞLAR HAZIR ENVER BAŞKAN HAZIR O ZAMAN OYLAR ….MHP….MHP…..MHP.

 156. Deniz dadaş adnan dogru söylüyor ben bu gün belediyeye para yatırmaya gittim hesp işlerindeki personelden kimse yoktu sordugumda başkanı tebrige gittiklerini söylediler .birde orda ZÜLKÜF ARSLANA rasladım yanında bir kac kişi vardı sordum encümenlige aday koymuş ben bu adamı iyi tanırım bu hırsızın biri hacettepe hastanede calışırken hırsızdı başkan yardımcısı adam devre girdi belediye getirdi sanırım burdada rahat durmamış dosyası hayli kabarık birisi birde yalcın döneminde supyancılktan yakalanmış ama serhatada böyle encümen yakışır ozaman bizde oylarınızı enver demirele veririz

 157. DENİZ beymisiniz bayanmısınız bilmiyorumda dadaş adnan olarak yazıyordum sanırm yazılarımdan rahatsız oldunuz yayınlamıyorlar yayınlıyorlar daha sonra işine gelmedimi kaldırıyorlar dogrular insanı rahatsız eder şimdi deneme olarak yazıyorum eger yazım kalırsa yayaında sana cevap verecem DADAŞ.ADNAN

 158. yaznlız kurt . kara tekin .dadaş adnan birden cok farklı farklı isimlerle girş yapıyorsun sonrada yayınlamıyorlar diyorsun burda bagri düzenbazlık yapmayın allah aşkına bırakın şu yalanlarıda personelin başkanını tebrige gitmesi en dogal hakkı ben personelden bahsetmiyorum vatandaşlardan bahsediyorum o kadar kalabalıgı siz ilk defa gördügünüzden şaşırtıcı gelmiş olabilir size
  personeller gidiyor demişsiniz giderler tabi başkanını seven bir ekip ve başkanda onların haklarını koruyor sizin başkanınız gibi maaşlarını vermemezlik yapmıyor günü gününde maaşları ellerinde
  İşçilerde Yılmaz’la devam etmek istiyor
  Başkan Yılmaz’ı tekrar isteyenler sadece vatandaşlar değil. İşçiler ve memurlar da kendi haklarını belediye tarihinde görülmemiş bir şekilde koruyan Başkan Yılmaz’ın yeniden başkan seçilmesini istiyorlar. Başkan Yılmaz, göreve başlar başlamaz işçilere yüzde 12 gibi rekor bir ücret artışı yapmış. Bütün geçmiş alacaklarını ödemiş. Etimesgut Belediyesi’nin işçilerine bir tek lira borcu yokmuş belediye başkanını tekrar diyorum tebrik etmeleri en dogal haklarıdır İŞTE SERHAT İŞTE AYDINLIK YARIN

 159. ADNAN BEY BU KADAR EMİN OLMAYIN SAYIN BAŞKANIMIZ SERHAT KEMAL YILMAZ HAK ETTİĞİ İÇİN TEKRAR ADAY GÖSTERİLDİ .SİZİN FAZLA ÜMİT ETMENİZİ TAVSİYE ETMİYORUM DENİZ DUMAN ARKADAŞA DA AYNEN KATILIYORUM

 160. Dadaş adnan personole zavallı tabirini kullanıyorsunuz dikkat etim sadece persolde degil işinize gelmeyen herkeze zavallı diyorsunuz etimesgutlu hiç bir zamana zavallı olmadı ama sizleri zavallı yapmayı cok iyi bildi tekrar diyorum 29 mart ta yine sizleri zavallı yapacak
  İŞTE SERHAT İŞTE AYDINLIK YARIN…

 161. KARA TEKİN İFTİRA ATARAK İNSANLARI KANDIRAMAZSINIZ ……SAYIN BAŞKANIMZ TEKRAR ADAY KUTLANIYOR ALLAH IN İZNİYLE 29 MARTTADA KAZANACAK VE BÜYÜK KUTLAMA OLACAK SİZİ DE BEKLERİZ…..

 162. DADAŞ ADNAN SENİ SADECE BEN DEGİL YORUMCULARDA TANIMIŞ BAK SİZE DAHA ÖNCE DEN YAPILAN BİR YORUM İYİCE OKUYUN YAZAN BEYFENDİNİNDE EMEGİNE SAGLIK BEN YAZMADIM AMA SİZİ İYİ ANLATMIŞ …

  Gördüğüm kadarıyla artık bu siteyi çok iyi anladım ve küfür etmek hakaret etmek yalan söylemek iftira atmak herşey serbesttt..eyyy yalancı dadaş adnan eyyy iftiracı dadaş adnan kimden neyden bahsediyorsan tam yap açıklamanı.iftira attığın kişiyi yanlış anlamdıysam ben buldum ama sen 14. cadde lüx işyeri ve arabasının olduğunu nerden çıkardın ben daha o kısmı anlayabilmiş değilim.Sen çok abarttın bu konuları, yapılacak olan hepi topu bi belediye seçimi.Bana söylermisin senin savunduğun belediye başkan adayı enverin neyi vardı bee başkan olmadan önce.Sana bi önceki yazımda bi güzel herşeyi yazdım.Dedim ki enver bi muhasebeciydi muhasebeci….Bugün git muhasebecilere bi sor bakalım de ki siz aylık 20-30 milyar para kazanabiliyormusunuz..Nerdeee tüm esnaf gibi onlarda aç..peki peki sence başkanlık maaşını 5 sene biriktirsen her köşeye bir inşaat yapabilirmisin hayır kesinlikle.yani bu nedemek oluyo muhasebeciler zaten aç başkanlık maaşı dersen 5 senede biriktirsen biriktirsen bir inşaatının temelini anca atarrrr….pekala bu enver nasıl oluyorda başkanlığından sonra o kadar binayı yapabildi..ve şimdi bir konuyada dikkat edin değerli etimesgutlular yaptığı bu inşaatların arsaları bile kendine aittir enverin biliyormusunuzz..daha bitmediii…..

  Hani diyorlar ya serhat başkanın oğlunun altında lüx jeep var felan diye enver demirelin neleri var biliyormusunuz??

  1-)1 adet özel uçak
  2-)3 adet özel helikopter
  3-)29 adet son model araç
  4-)275 adet daire
  5-)196000m2 imarlı arsa
  6-)20 adet cadde üzerinde dükkan
  7-)4 adet fabrika
  8-)2 adet villa

  Bakın bu yazdıklarım iftira yalan ben diğer yazan kişiler kadar şerefsiz iftiracı ve yalancı olamam..ahiret günü hesaba çekildiğimde bu attığım iftiranın hesabının sorulacağını biliyoru.fakat ben böyle yapamam diye demeseydim yani 8. maddeden sonra hiç birşey yazmasaydım ne olurdu;burada yazılan yazıları okuyan etimesgut halkının kafasına garip bir soru işareti bırakırdı acaba gerçek mi diye ve belki oy atacaksa enver demirele vazgeçebilir di ki bu zamanda ben onun hakkını yemiş olacaktım.Buradan sadece dadaş adnana sesleniyorum arkadaşım bak yaptığın yanlış kimseye iftira atma şu üç günlük dünyada…ayıptır günahtır yapmaaa

 163. DADAŞ ADNAN BEY BÜTÜN YORUMLARINDA ETİMESGUT HALKI BUNU YEMEZ DİYORSUN SENİN DERDİN NE YA KİMSENİN KİMSEYE BİŞEY YEDİRME DERDİ YOKKİ MAKSADIN YEMEZ YEMEZ DERKEN İNSANLARIN KAFASINI KARIŞTIRMAKSA NİYE UĞRAŞIYOSUNKİ SAYIN BAŞBAKANIMIZ KARARINI VERDİ YİNE SERHAT KEMAL YILMAZ DEDİ.ETİMESGUT HALKI KARARINI VERDİ SAYIN BAŞKANIM YİNE YANINIZDAYIZ DEDİ.DAHA NE OLMASINI BEKLİYORSUN ANLAMADIK YANİ…..ETİMESGUT HALKI BUNLARI YEMEZ DERKEN NEYİ ANLATMAYA ÇALIŞIYORSUN ETİMESGUT BELEDİYE BAŞKANI 5 YIL BOYUNCA OTURUR GEREĞİNİ YAPMAZ SADECE GÖSTERİŞ YAPAR O ZMAN HAKLISIN DERİM YAADAM HİÇBİR ŞEY YAPMADI ŞİMDİDE TEKRAR BAŞKAN OLMAK İÇİN HALKI KANDIRMAYA ÇALIŞIYO SENİN TABİRİNDE YEDİRMEYE ÇALIŞIYO BU KADAR KABA BİRTABİR GÖRMEDİK AMA NEYSE AMA OLAY TAM TERSİ 5 YIL BOYUNCA CANLA BAŞLA ÇALIŞ ETİMESGUTU GERÇEK BİR METROPOL İLÇE YAP DAHA ÖNCE HAYAL DENİLEN HİZMETLERİ ETİMESGUTA KAZANDIR SONRA DA ETİMESGUT HALKINA BUNLRI YEDİREMEZSİN DİYE VİCDANSIZCA YORUM YAP.BU KADARI İNSAN VİCDANINA SIĞMAZ DİYORUM SENİN TABİRİNLE SÖYLÜYORUM SAYIN BAŞKANIMIZIN HİÇ KİMSEYE YEDİRMEYE ÇALIŞTIĞI BİRŞEY YOK Kİ ZATEN YAPILAN HİZMET ORTADA ETİMESGUT HALKIDA BUNU BİLİYOR VE 30 MART SABAHI YİNE SAYIN BAŞKANIMIZLA YOLA DEVEM DİYECEK.

 164. YANLIZ KURT EVET SAYIN BAŞKANIMIZ İLK GÖREVE GELDİĞİNDE HİÇ KİMSE TANIMIYORDU AMA ŞİMDİ YOLDAKİ KÜÇÜCÜK ÇOCUK BİLE BAŞKANIMIZ DİYE BOYNUNA ATLIYOR.BUNU NEYE BAĞLIYORUM BİLİYORMUSUN YAPILAN HİZMETE YANİ KÜÇÜCÜK ÇOCUK BİLE KENDİSİNE YAPILAN PARKIN SPOR TESİSİNİN DAĞITILN KIRTASİYE SETİNİN YANİ KESNDİSİNE DEĞER VERİLDİĞİNİN FARKINDA DAHA NE DEMEYE GEREK SEN ANLAYAMADIYSAN SEBEBİNİ

 165. yorumlarında sadece sayın başkanımız serhat kemal yılmazı karalamaya çalışanalra söylüyorum ne yapmaya çalılıyorsunuz siz ya anlamıyorum iyice komik duruma düşüyosunuz gerçi boşuna denmiyor meyve veren ağaç taşlanır diye biz diyoruzki bakın arkadaşlar sayın serhat bey 5 yıl borunca bunları bunları yaptı yapılan hizmet ortada ve daha önümüzdeki dönemlerde de çok hizmetler oacak ama siz ne diyorsunuz. sadece ağır hakaretlerle eften püften kulaktan duyma iftiralarla şöyleymiş böyleymiş ne kadar basit duruma düşüyorsunuz kendinizde farkındasınız ama eliniz mahkum galiba bu sitede bir şeylr yazmaya ne dersiniz.etimesgut halkı sadece hizmet istiyor onuda serhat beyde buldu ve bırakmayacak kendi adaylarınızda 5 yıl boyunca etimesgutun başındaydı ne yaptı ya anlatsanızya tabiki varsa biz diyoruzki diğer adayları kötülemeyelim herkesin iyi kötü çalışması hakkı vardır diye ama bakıyorumda sizlerin anlatacak hizmeti olmadığı için tek bildiğiniz ve yaptığınız iftira atmak ama yeter artıkkonuşun durun nereye kadar 30 mart sabahına kadar sonrası maluuuuuuuummmmm

 166. AYHAN BEY E KATILIYORUM SAYIN SERHAT KEMAL YILMAZ LA ETİMESGUT ÇOK DEĞİŞTİ VE DEĞİŞMEYEDE DEVAM EDİYOR SÖZDE DEĞİL HİZMETTE İLERLİYOR BAŞKANIMIZ SAYESİNDE…..

 167. dadaş adnan sen niye sadece serhat başkanı kötülemekle uğraşıyorsun biraz sağına soluna bak yaplan hizmetleri gör git bazılarından faydalan imkan çok fazla yani kendi düşüncene sahip değil diye bu kadar da olmazki bak yol yakınken dön bence etimesgut böyle hizmet böyle başkan bir daha göremez bak biz ne diyoruz git yaplan hizmetleri gör faydalan diyoruz yani hizmet varki güveniyoruz siz neyle uğraşıyorsunuz tebriğe personel zorla gitmişmişmişmiş hep miş hep mış ya bırakın bunlara takılmayı ne kadar basit komik şeylerle uğraşıyorsunuz böyle şimdiden bunlarla uğraşıyorsunuz göreve gelseniz hiç ihtimal yok ama varsayıyorum etimesgut kaç adım geri gider bilemiyorum sonra topla toplayabilirsen bunlar olması imkansız şeyler ama biraz da olsa ne durumda olduğunuzu anlayın diye yazıyorum

 168. KARA TEKİN BEY O GÜN HESAP İŞLERİNE GİTMİŞSN PERSONEL YOKMUŞ BEKLEMİŞSİN ÇOK DÜŞÜNDÜN GALİBA BÖYLE BU YALANI BULMAK İÇİN BENDE O GÜN ORDA SAYIN BAŞKANIMIZI TEBRİK İÇİN GELDİM KENDİSİYLE GÖRÜŞTÜK KONUŞTUK DAHA SONRA BENDE BELEDİYE HİZMET BİNASI TARAFINA GELGİM FEN İŞLERİYLE GÖRÜŞTÜM.BİNAYI GEZDİM SAYIN BAŞKANIMIZI TABİKİ TEBRİK İÇİN GELEN PERSONELER VARDI ANCAK SAYIN BAŞKANIMIZ ÖNCE HİZMET ANLAYIŞINDA OLDUĞU İÇİN BÖYLE DURUM OLMASI İMKANSIZ.TEBRİK İÇİN GELEN PERSONELDE VARDI GÖREVİNİ YAPAN MEMURLARDA VARDI YERİNDE SİZİN GELİPTE ORDA MAĞDUR OLMANIZ İMKANIZ BUNU SENDE BİLİYORSUN O YÜZDEN BÖYLE İFTİRALARLA BİR YERE VARILMAYACAĞINI DA ÖĞREN

 169. şahsen ve çevrem olarak bizim oylarımız akp ye ve serhat kemal beye çünkü çalışmalarını ve etimesgut için yaptıklarını çok beğeniyorum ve taktirle karşılıyorum 29 mart 2009 günü ben ve ailem serhat kemal yılmaza oy vereceğiz

 170. dadaş adnan yazık sana acıyorum kendini yırtıyorsun resmen ama akp liler olarak sizlerin yalanlarına iftiralarına çamurlarına karnımız tok bunu böyle bil

  bütün akp lilere sesleniyorum arkadaşlar bunlar böyle yaparak bizleri bölmeye oylarımızı çalmaya çalışıyorlar gün akp nin günü gün birlik günü

  akp li arkadaşlar oylarımızı bu zavallı iftiracılara ve çamurculara kanarak bölmeyelim birlik ve beraberliğimizi bu üç kuruş için insanlara akıl almaz iftiralar atanlara meydanı bırakmayalım

  haydi etimesgutlu haydi akp li gün birlik günü gün akp nin günü gün serhat kemal yılmaz günü başkanımıza ve partimize sahip çıkıyoruz

  29 mart 2009 günü bütün etimesgutlular ve akp liler olarak akp ile serhat kemal yılmaz ile yola devam diyoruz şimdiden hayırlı olsun inşaallah

 171. mustafa elibol sn başkanımız için sen ve yiyicilerin artık gidin demiş snbaşkanımız madem yiyiciydide bu kadar hizmet neyle yapıldı hanım faliyeti yunus emre otel havuz mevlana kültür merkezi huzur evi yapılan spor komplkesleri asfalt kaldırım her yıl dağıtılan yardım paketleri ve sayamayacağım daha bir çok hizmet……….sayın başkanımız bu kdar hizmeti yapıyor bide üstüne bu ağır ve hiç haketmediği hakaretleri işitiyor.olacak iş değilya nasıl vicdan anlamıyorum gerçekten sizlere sadece şunu soruyorum yaptığınız hizmetleri anlatın anlatın anlatın anlatabilirseniz tabiki YİNE AYNI ŞEYİ SÖYLÜYORU HİZMET EŞİİTR SERHAT KEMAL YILMAZ

 172. mehmet bey hayırdır sitede adınız görünmüyor uzun süredir ne oldu daha adaylar açıklamadan mevcut bld başkanı ile devam edilmeceğiini düşünerek yazmıştınız ama işte Allah büyük yine serhat kemal yılmaz ak parti adayı siz ne kadar kendikendinize gelin güvey olsanızda bu böyle değşmeyecekte 30 mart sabahıda sayın başkanım serhat beyle zafer turuna çıktığımızda da görüşmek dileğiyle………

 173. sevgili etimesgurlu hemşehirlilerim şunu hatırlatmadan geçemeyeceğim unutmayınki biz parti seçmiyoruz etimesgut belediye başkanını seçiyoruz mevcut başkandan önce borçsuz ve kasasında parası ve gayrimenkulü olan bir beldiyemiz varken; mevcut başkanla hem borçlu hemde çok değerli gayrimenkulleri elinden gitmiş ve karşılığında değerinin çok altında değer elde edilmiştir. şimdi tekrar düşünün dürüstlüğüne emin olduğum enver demirelmi? yoksa tabela başkanlığı yapan serhat kemel yılmazmı??? saygılarımla…

 174. selim tek etimesgutta ak parti saadet mhp parçalanacak chp alacak demişsin buna gerçekten inanıyomusun yoksa ak partilileri saadete chpye kaptırmamak için gelin mhp de buluşalım demeye mi getiriyorsunyada gelin saadette mi buluşlım diyosun sen ne diyorsun ne demeye çalışıyorsun önce kafanı bi topla karar ver nerdesin biz anlayamadıkta ama şunu iyi bilki etimesgut halkı senin gibi düşünmüyor tek parti tek başkan diyor VE SERHAT KEMAL YILMAZLA YOLA DEVAM DİYOR VE BÖYLEDE DEVAM EDECEK…..

 175. DADAŞ ADNAN !!!

  ETİMESGUT EN İYİSİNE LAYIK, ETİMESGUT HALKI BİLİNÇLİ NEYİN NE OLDUĞUNU GAYET İYİ BİLİYOR, SİZİN GİBİ BİR İKİ KİŞİNİN SIRF KARALAMAK İÇİN YAZDIĞINIZ YAZILARI GÜLEREK OKUDUĞUNDAN EMİNİM. EVET BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN SERHAT KEMAL YILMAZI TEBRİK İÇİN GELEN ETİMESGUTLU VE BELEDİYE PERSONELİ GÖNÜLDEN BAŞKANIMIZA DESTEK VERMEKTEDİR.SİZİN DEDİĞİNİZ GİBİ KİMSE KİMSEYİ ZORLAMAZ, ZORLAYAMAZ HER KESİN AKLI VE YÜREĞİ VAR. ÖZGÜR İRADELERİ VAR. 29 MART SEÇİMLERİNDE OY PUSULALARINDAN SERHAT KEMAL YILMAZ ADI ÇIKACAK VE ETİMESGUT SERHAT KEMAL YILMAZLA DAHA İLERİYE GİDECEK. SERHAT KEMAL YILMAZ, SERHAT KEMAL YILMAZ, DÜRÜST, GÜLER YÜZLÜ, AMACI HİZMET OLAN BİR BAŞKAN. HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR DİYEN BİR BAŞKAN VE BU YOLDA ÇALIŞMALARINI HİÇ ARALIKSIZ, BIKMADAN, USANMADAN, YILGINLIK , YORGUNLUK VE DURMAK NEDİR BİLMEDEN ÇALIŞAN ÇALIŞKAN BİR BAŞKAN..SERHAT KEMAL YILMAZ, SERHAT KEMAL YILMAZ

  DADAŞ ADNAN, DESTEKLEDİĞİNİZ BAŞKAN ADAYI ETİMESGUTA NELER YAPTI? BAŞLADIĞI HİÇ BİR İŞİ BİTİREMEDİ, SÖZDE YAPTIĞI HER HİZMETİ YARIM BIRAKTI, AKYURT MARKETİN ORADA KURULAN ESKİ PAZARI KALDIRDI. KAPALI HAL YAPACAĞIM DEDİ. AKYURT MARKETE HEDİYE ETTİ.EVET SİZİN DESTEKLEDİĞİNİZ ADAY ETİMESGUTU talan etMİŞ OLABİLİR. SERHAT KEMAL YILMAZ 5 YIL ETİMESGUT İÇİN HİZMET ETTİ. HİZMET ETMEYEDE DEVAM EDECEK. HESAP SORMA ZAMANI GELDİ EVET DADAŞLAR , ETİMESGUTLULAR, ANKARALILAR, ETİMESGUTA GÖNÜL VERMİŞ İNSANLAR HAZIR SERHAT BAŞKAN HAZIR HAYDİ OY ZAMANI OYLAR AKP….AKP… AKP….. SERHAT KEMAL YILMAZA, SERHAT KEMAL YILMAZA.

  KARALAMAYA DEVAM ET… AMA BİZ ANKARALILAR , ETİMESGUTLULAR , ETİMESGUTTA YAŞAYAN, ETİMESGUTA GÖNÜL VERMİŞ İNSANLAR SERHAT KEMAL YILMAZI ÇOK SEVİYORUZ. HER ZAMAN YANINDAYIZ VE YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ. BEN BİR VATANDAŞ OLARAK SERHAT KEMAL YILMAZA SORUNLARIMI DEFALARCA , RAHATLIKLA İLETTİM VE BÜYÜK BİR HOŞGÖRÜYLE KARŞILANDIM. EŞİ İLE DE HANIM FAALİYETLERİ BİNASINDA TANIŞMA FIRSATI BULDUM. NE KADAR MÜTEVAZİ, GÜLER YÜZLÜ… BİRİ EMİNİM HANIM FAALİYETLERİ BİNASINA GİDEN EŞİNİZ, KIZ KARDEŞİNİZ , VE DİĞER BAYANLARDA BENİMLE AYNI KANIDADIR.

  ETİMESGUTLU NEYİN NE OLDUĞUNU İYİ BİLİYOR, BİZDE BİLİYORUZ..29 MARTA ETiMESGUT HAZIR ,ETİMESGUTLULAR HAZIR, ANKARALILAR HAZIR.ETİMESGUTA GÖNÜL VEREN İNSANLAR HAZIR. O ZAMAN HAYDİ OYLAR …….SERHAT KEMAL YILMAZA…

  166 | selim tek!!!!!
  Deniz aynı duman gibi kapkara yazmış ve iç karartmışsınIZ DEMİŞSİNİZ. BU SİZİN GÖRÜŞÜNÜZ, KİMİN NE DÜŞÜNDÜĞÜNÜ KİMSE BİLEMEZ. BİZLER DE BU YORUMLARI OKUYORUZ. SİZİN YAZDIKLARINIZA GÜLÜYORUZ. CANI SIKILMIŞ YAZMIŞ DİYORUM. BİZİM DÜŞÜNCE VE DUYGULARIMIZA TERCÜMAN. DENİZ DUMAN ELİNE, YÜREĞİNE SAĞLIK. BEN BİR ETİMESGUTLUYUM ETİMESGUTTA SERHAT KEMAL YILMAZIN YAPTIĞI HİZMETLERİ TAKİP EDİYORUM. SERHAT KEMAL YILMAZLA GURUR DUYUYOR, CANI GÖNÜLDEN DESTEKLİYORUZ.. HERŞEY ORTADA SERHAT KEMAL YILMAZIN ETİMESGUTA YAPTIĞI HİZMETLER , YAPILANLAR AÇIK , ARİF OLAN HERŞEYİ ANLAR.

  HAYDİ ETİMESGUTLULAR, SAYIN BAŞKANIMIZ SERHAT KEMAL YILMAZ İLE DAHA İLERİYE….DAHA İYİYE…… DAHA GÜZEL ETİMESGUTA ULAŞACAĞIZ.

 176. CENGİZ BEY BAŞARIYLA YAPILAN VATANDAŞIN HİZMETİNE SUNULAN HER PROJEDE ALTINA İMZASI ATILMASI , ADI YAZILMASI KADAR DOĞAL BİRŞEY YOKTUR 29 MARTTA BAŞKANIMIZ DÜRÜSTLÜĞÜYLE BAŞARISIYLA KAZANCAK ALLAH IN İZNİYLE…..

 177. ETİMESGUTTA DURMAK YOK YOLA DEVAM SAYIN BAŞKANIMIZ SERHAT KEMAL YILMAZLA HİZMETE DEVAM……..

 178. CENGİZ SARP SENİN HERHALDE KADIN DOĞUM HASTAHANESİ BELEDİYE OTELİ NİYE YARIM KALDI HALK EKMEK FABRİKASI NİYE 80 MİLYAR ZARARLA ÇALIŞIYODU HABERİN YOK DUR BEN SANA BİLGİ VEREYİM O ZAMAN …KADIN DOĞUM HASTAHANESİ ALNIYOR ANCAK İNŞAAT DEVAM EDERKEN İŞÇİLERİN MAAŞI ÖDENEMEDİĞİ GEREKÇESİ İLE KOSKOCA HASTAHANENİN ÇALIŞMASI DURUYOR BİLMEM NE KADAR ZARARLA ANKARA BÜYÜKŞEHİRE TEKRAR SATILIYOR.YİNE AYNI BELEDİYE OTELİ BAŞLIYOR MADDİYET GREKÇESİ İLE YARIM BIRAKILIYOR. YANİ SENİN BAHSETTİĞİN ESKİ DÖNEMDE BİLMEM NE KADAR KASADA PARASI VARMIŞ GAYRİMENKULARİ VARMIŞ BUNLARIN BÖYLE OLMADIĞI GÜN GİBİ ORTADA NİYE İNSANALRI KANDIRMAYA ÇALIŞIYOSUN OYSA BAŞKANIMIZ SERHAT KEMAL DÖNEMİNE BAK YENİ DÖNEMDE SAYIN BAŞKANIMIZ SERHAT BEY HİÇ BİR YATIRIM YARIM KALMAYACAK DİYEREK KOLLARI SIVIYOR İŞE BAŞLIYOR ÖNCE KADIN DOĞUM HASTAHANESİ BÜYÜKŞEHİRDEN ALNIYOR HIZLA ÇALIŞMALAR YAPILIYOR VE ŞU AN NE DURUMDA BİLİYOMUSUNUZ SADECE İÇİNDE KULLANILACAK CİHAZLAR KALDI BİTİNCE HİZMETE GİRİNCE NE OLACAK BİLİŞYOMUSUNUZ SADECE ETİMESGUT SİNCAN DEĞİL BÜTÜN ANKARA HALKI HATTA TÜRKİYEYE HİZMET EDECEK BİR HASTAHANE OLACAK.ÖTE YANDAN BELEDİYE OTELİ NEYDİ ÖYLE PANSİYON GİBİ HEMDE YİNE HER ZAMANKİ GİBİ YARIM KADERİNE TERKEDİLMİŞL BEKLİYO ÖYLE SERHAT BEY NE YAPTI YİNE O KARARLI VE AZİMLİ İDARECİLİĞİ SAYESİNDE KOCAMAN OTELİ DİKTİ DE ŞU AN GELENLER HAYRAN HAYRAN BAKIYOR.YANİ DURUM BU CENGİZ SİZİN BAHSETTİĞNİZ GİBİ BİR DURUM YOK ASLINDA BUNLARI SİZ BENDEN DAHA İYİ BİLİYORSUNZ AMA İŞET İŞİNİZE NASIL GELİRSE

 179. BU NE TELAŞ akp liler daha hakınızda ne yazdık asıl yazaklarımız daha sonra .sizin beş yıl boyunca attıgnız her adımdan haberimiz var o zaman ne yapacaksınız insalar etemesutu nasıl talan etiginizi nasıl sömürüldügünüğü gerci herkes biliyor ama bilmeyenlerde ögrenecekler ve bir bakarmısınız başkanınız yozgatlı acaba kaçtane arkasında yozgatlı var yozgatlı arkadaşlara sordugum zaman adamı niye desteklemiyorsunuz bizim öyle hemşeriniz yok diyorlar ve büsürü laf söylüyorlar insanın hemşerileri desteklemiyorsa biraz düşünmek lazım birde ben dorudur dadaş adnan ve yazılarım kabül ve yayınlamadıgı zaman yanlız kurt diye giriyorum ama siz elli isimle giriyorsunuz önemli degil elli degil yüz kişi girin hepinize cevap veririm kocunacak sizin gibi yaram yok daha yazdıklarımız ısnma turlatı daha çok şeyler var yazılacak nasıl olsa bizde yalan yok ama sizde çok neyse şırda 66 gün kaldı hesap sormaya 29 MART HESAP SORMA ZAMANI ETEMESUT HAZIR DADAŞLAR HAZIR ENVER BAŞKAN HAZIR O ZAMAN HAYDİ OYLAR …MHP….MHP…..MHP…..

 180. ADNAN BEY EVET 66 GÜN KALDI 30 MARTTA BURADA YORUM YAZAMAZSINIZ ARTIK YALAN DİYORSUNUZ O BİZDE DEĞİL SİZLERDE VAR İFTİRA BİLE YARAHATLIKLA ATABİLİYORSUNUZ ALLAH BÜYÜK DİYORUM …..ETİMESGUT HAZIR BAŞKANIMIZ SAYIN SERHAT KEMAL YILMAZ HAZIR…AKP AKP AKP AKP HEP ÖNDE VE ÖNDE KALACAK HABERİNİZ OLSUN….

 181. DADAŞ ADNAN!!!!
  SİZİN TELAŞLANDIĞINIZ ORTADA. BİZİM TELAŞ EDECEK BİR ŞEYIMIZ YOK. 29 MARTTA ETİMESGUTLU SERHAT KEMAL YILMAZ DİYECEK.
  ETİMESGUT BELEDİYE BAŞKANI SAYIN SERHA KEMAL YILMAZIN ETİMESGUTA YAPTIĞI HİZMETLER BELLİDİR. KENDİ TARAFTARINIZ BİR İNSANI ÖVERKEN SAYIN SERHAT KEMAL YILMAZI KARALAMAYA ÇALIŞIYORSUNUZ . BUNU YAPAMAZSINIZ. ELİNİZDE HİÇ BİR KANIT BELGE OLMADAN İNSANLARI KARALAMAK NE KADAR KOLAY DEĞİLMİ. BUNUN HESABINI NASIL VERMEYİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ. SİZİN YAPTIĞINIZ TAMAMEN İFTİRADIR. ELİNDE KANITINIZ BELGENİZ VAR SA BU SİTEDE YAYINLATINDA GÖRELİM.
  BİR BELEDİYE BAŞKANI HAKKINDA ATIP TUTTUĞUNUZ, İFTİRA ETTİĞİNİZ YETMİYORMUŞ GİBİ, DESTEKLEYENLERİ HAKKINDADA ATIP TUTMAYIN. GÖNDERİLEN IP LER BELLİ AYNI IP DEN AYNI KİŞİLERİN FARKLI İSİMLERLE GÖNDERİLMESİ SÖZ KONUSU OLAMAZ BÖYLE BİR DURUMDA SİSTEM YÖNETİCİSİ TARAFINDAN ZATEN GEREKLİ UYARILAR ALT TARAFTA YAZILIYOR. (ÖRNEK: 92 NOLU VATANDAŞIN YAZDIĞI GİBİ)

 182. ADNAN SİZ NE KONUSMAKTAN NE YORUMDAN ANLARSINIZ SİZDEN BİR YOL OLMAZ DAHA COK ŞEY VARMIŞ YAZILACAK ANLIYORUM SENİ SENDE NE YALAN BİTER NE DOLAN ONUN İÇİN SEN YAZACAK COK YALAN BLURSUN
  HERKEZE YETERİM DİYORSUN YA BURAYA YORUM YAPAN HERKEZİ TOPLASAN SEN GİBİ BİR YALANCI ORTAYA CIKMAZ HEPİMİZE BEDELSİN YALAN DOLAN İFTİRA ATMA KONUSUNDA
  İLK YAZDIGIN YAZIDAN BUYANA DEDİGİN ÇÜMLE HEP AYNI ( ETİMESGUTU NASIL SÖMÜRDÜGÜNÜZÜ ACIKLIYACAGIM ) 250 TANE YORUM YAZDIN HALA ACIKLIYACAN HALA ACIKLIYACAN İNSANLARIN AKILLARINDA SORU İŞARETİ BIRAKMAYA CALIŞIYORSUN AMA İNSANLAR SERHAT BEYİN NE KADAR DÜRÜS EFENDİ BİRİSİ OLDUGUNU COK COK İYİ BİLİYOR CABALARIN BOŞA ADNAN
  HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR ANLAYIŞI İÇİNDE OLAN SERHAT BEYİ KARALAYAMAZSIN
  BİRDE HANİ SEN HEP DİYORSUNYA ACIKLIYACAGIM ACIKLIYACAGIM DİYE ENVERDEMİREL DÖNEMİNDEKİ YAPILAN HIRSIZLIKLARI ,DÜZENBAZLIKLLARI, KİMLERE NE VERİLDİ, KİMLER NERDEN GELİR ELDE ETTİ ,KİMLERİ ZENGİN ETTİNİZ ,YETİMİN HAKKINI KİME YEDİRDİNİZ , ETİMESGUTLUNUN PARASINI NERDE YEDİNİZ ,BİR MUHASEBECİ OLAN BAŞKANINIZ NASIL TİRİLYONER OLDU BUNLARI ACIKLAYIVER BİR ZAHMET HE ADNAN
  YOLUN ACIK ETİMESGUT OYLAR AKK AKK AKK ETİMESGUT AKKK AKK AKK BAŞKAN SERHAT AKKK AKK AKK

 183. YARINLARIMIZDA GELECEĞİMİZDE BUGÜNÜMÜZDE ETİMESGUT BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN SERHAT KEMAL YILMAZDIR BİLMEYEN ANLAMAYAN KALMASIN SEVİNÇLE GURULA DUYRULUR….

 184. EVET AKP LİLER NELER YAZMIŞIM KISACA GECİYORUM BUNULARI HERKES BİLİYOR AMA SİZ GİNEDE İNKAR EDİN . 1.Başkan yardımcı ZAFER ALTIKAYNAK ve şöförü hakında yazdıklarım 2.temizlik işlerindeki calışan işcini aynı mayışı aldıgı ama yıllık bütcenin on katına çıktıgı nasıl peşkeş cekidiginimi 3. eskişehir bağlıca girişi gecen botaşın dogal gaz borusu gecen ve üzerine agaç dikmesi bile yasak oldugu yerde nasıl insanların canını hice sayarak iş merkezi ne karşlıgında müsade edildiginimi 4.belediye tadilatında serhatın birtirilyon cebine attıgınımı.5. başkanızın başkan olduktan sonra baglıca yol üzerinde 14 odalı çif asansörlü savunalı nasıl yaptırdıgınımı.6. otelin nasıl birilerine peşkeş çekildiginimi.7.halk ekmegi fabrikasını ne halde oldugunumu.8.etemesutta satılmadık arsa kalmadıgınımı 9.yapıla kaldırımlarda ne gibi yolsuzluklar yapıldıgınımı.10.etemesguta alt yapısı olmadan dökülen asvatımı.11. aday acıklamsında yapılan purostomu 12. çalışan personel zorla başkanı tebrik ettirmenizi.ve önemlsi yapılan işmerkezinin usulsuz ihalen danıştay tarafında durdurulan iş merkezimi daha neler neler ama hepsi dogru bunları mevcut akp meclis üyesi iki arkadaşınızlada görüşyüm doruladılar AMA SİZ enver başkana çamur atmaya devam ediyorsunuz onu yaptı bunu yaptı siz beş senedir iktidardasınız ve beş senedirde incelediniz öyle idda ettiginiz bir suç unsuru vardıda şidiye kadar niye suç duyurusunda bulunmadınız varsa İSPATLAMAYAN NAMERTİR ama biz geldigimizde bunları üzerine gidecegiz ve hesabını soracagız şimdi hesap sormazamanı ETEMESUTLU HAZIR DADAŞLAR HAZIR ENVER BAŞKAN HAZIR O ZAMAN OYLAR ….MHP…..MHP…..MHP

 185. adnan etimesgutlu senide tanıdı artık bırak yalanları dolanları.. kulaktan duyma dedikodularla mı yolaca cıkacak etimesgutlu bu dedikoduları çözmek içinmi ugraşacaksınız dedigin gibi şeyler olmuş olsa etimesguttaki duyarlı vatandaşlarımız bunların peşine coktan düşerdi ve bunları çözerdi ama böyle şeyler olmadıgından kimselerde bunların peşine düşmedi nedense herşeyi senbiliyorsun her yerde senin tanıdıkların var her sıkıntıyı sen çözeceksin ETİMESGUTLU YERMİ BUNU YAA ALLAH AŞKINA …. HAYDİ ETMESGUTLU YOL KARDEŞLİK YOLU YOL SERHAT KEMAL YILMAZ YOLU AYDINLIK YARINLARDA HEP BİRLİKTE AKKKK…… AKKKKK…. AKKKKK

 186. DADAŞ ADNAN DÖN DÖN HEP AYNI ŞEYLER NEYMİŞ EFENDİM İHALELER NEYMİŞ EFENDİM YOLSUZLUKLAR NE KADAR BASİTLEŞTİNİZ BÖYLE YA 5 YIL BOYUNCA ETİMESGUT HİZMET GÖRDÜ HİZMET BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL TEK İŞİNİZ SADECE SERHAT BAŞKAN BÖYLEYMİŞ ŞÖYLEYMİŞ DEMEK BU YALANLARLA KAÇ KİŞİYİ KANDIRABİLECEĞİNİ ZANNEDİYORSUN ETİMESGUT HALKI SEN DEĞİLKİ BİLMEM NE İHALESİNDE BİLMEM NE KADARLIK VURGUN YAPILMIŞ VB.SAÇMALIKLRA İNANSIN.ETİMESGUT HALKI YAPILAN HİZMETİN FARKINDA KENDİSİNE NE KADAR DEĞER VERİLDİĞİNİN FARKINDA .BİDE BİR ŞEYİ ANLAYAMIYORUM BEN YA TUTTURMUŞSUN SERHAT BAŞKAN 5 YIL BOYUNCA HİÇBİR ŞEY YAPMADI SADECE YEDİ YA SEN KÖRMÜSÜN NUMARAMI YAPIYOSUN SERHAT BAŞKAN MADEM 5 YIL BOYUNCA HEP KENDİ CEBİNE İNDİRDİ DE BU YAPLAN HİZMETLER NEYLE YAPILDI ŞUNU MERAK EDİYORUM SERHAT BAŞKAN İÇİN BÖYLE SÖYLÜYORSUN AAAAA BU ARADA HİÇ ASLİ YOK ÇÜNKÜ BAŞKANIMIN YAPTIĞI HİZMETLERİ SEN HARİÇ HERKES GÖRÜYOR.PEKİ SAVUNDUĞUN ADAYIN YAPTIĞI HİZMETLERİ BİR SAYDA KENSİNİN HARCADIĞI YERLERİ GÖRELİM

 187. İŞTE SERHAT KEMAL YILMAZ’ ın ETİMESGUT İÇİN YAPTIKLARI VE ETİMESGUTLULARIN PARASIYLA KENDİNE YAPTIKLARI
  Yapılan Hizmet: Etimesgut Belediyesi Hizmet Binasının ara duvarlarını yıktırarak, sözde şeffaf belediyecilik amacı altında, Y.V. isimli şahısa 3.000.000 ytl karşılığında ihale verdi.
  Yapılan Vurgun: Belediyeyi ve Etimesgut halkını tam 2.300.000 ytl zarara uğrattı. Buradaki müteahhite sağlanan ranttan S.Kemal YILMAZ’ında 1.000.000 ytl para aldığını biliyor musunuz? (Bu parayla belediye hizmet binası gibi bir bina daha yapılırdı)
  Yapılan Hizmet: Önceki dönemki belediyenin Etimesguta kazandırmış olduğu Eryaman bölgesindeki arsalar KC Grup’a % 50 yerine % 25 ile kat karşılığı verdi.
  Yapılan Vurgun: KC GRUP’a % 25 ile verdiği bu arsalardan kendisine yakın bir arkadaşına 80 adet daireyi resmen hibe etti. buradan Etimesgut halkını tam 20.000.000 ytl zarara uğrattı. O da yetmedi Etimesgut halkının cebinden çıkan bu paralarla KC Grup S.Kemal YILMAZ’a Etimesgut İstasyon Mahallesinden arsa alarak üzerine süper lüx 1.5 milyon dolar değerinde villa yaptı şimdi orda oturuyor.
  Yapılan Hizmet: Önceki dönem 2003 yılında temeli atılan ve 2004 yılı Mart ayına kadar % 70 bitirilen Belediye otelini % 30 unu 2006 yılının son aylarında bitirdi.
  Yapılan Vurgun: Biten oteli özel bir firmaya yakın dostuna senelik 10.000 ytl gibi komik bir rakamla resmen Etimesgutlunun hakkını yedirdi. O bakımdan S.Kemal YILMAZ’ın misafirlerine ve parti yöneticilerine hiçbir ücret alınmıyor.
  Yapılan Hizmet: Önceki dönem yapılan ve Ankara’nın 2. büyük Belediye Ekmek fabrikasını sadece kendisine rant sağlamak amacıyla özelleştirdi (Peşkeş çekti).
  Yapılan Vurgun: Evet önceki dönem ortalama 165.000 ekmek üreten Belediye ekmek fabrikası senelik 4.000 ytl gibi çok komik rakamla özelleştirildi. Şimdi o fabrika ortalama 35.000 ekmek üretiyor. O da yetmedi yandaşları burayı babalarının çiftlikleri gibi kullanıyor.
  Yapılan Hizmet: Önceki dönem yapılan ve Ankara’nın 2. büyük Belediye Ekmek fabrikasını sadece kendisine rant sağlamak amacıyla özelleştirdi (Peşkeş çekti).
  Yapılan Vurgun: Evet önceki dönem ortalama 165.000 ekmek üreten Belediye ekmek fabrikası senelik 4.000 ytl gibi çok komik rakamla özelleştirildi. Şimdi o fabrika ortalama 35.000 ekmek üretiyor. O da yetmedi yandaşları burayı babalarının çiftlikleri gibi kullanıyor.
  Yapılan Hizmet: Serhat Kemal YILMAZ göreve gelir gelmez Belediye Meclisinden belediyenin bütün gayrimenkullerini belediye encümenine sunmadan tek başına satabilir diye yetki istiyor. Tabi acemi AK Partili meclis üyeleri de bu yetkiyi veriyorlar. Bakın neler oluyor.
  Yapılan Vurgun: Önceki dönem gayrimenkul zengini olan Etimesgut Belediyesinin bütün taşınmazlarını S.Kemal YILMAZ nerden kimlere ne karşılığı yer sattı. Bağlıca dan 110.000 metre imarlı arsa, Elvandan 590 konutluk arsayı metresi 300 ytl iken 110 ytl den sattı. Etimesgut, Eryaman ve Bağlıcadan yaklaşık 500.000 metre imarlı arsayı biz Etimesgutluların menfaati gözetmeksizin kendisini emlakçı zanneden Serhat Kemal YILMAZ babasının malı gibi fiyatları yarı yarıya % 50-60 değerinin altında sattı.
  Yapılan Hizmet: Geçen dönemde senelik 1.000.000 ytl ye yaptırılan temizlik ihalesini 30.12.2006 tarihinde 2.5 seneliğine 30.000.000 ytl ye kime ihale etti. (peşkeş çekti)
  Yapılan Vurgun: İşte S.Kemal YILMAZ belediyenin temizlik işini senelik 1.000.000 ytl gibi astronomik bir rakamla Başbakanın yakını olan ALBAYRAKLAR Şirketler Grubuna ihaleyi verdirdi. (Önceki dönem senelik 1.000.000 ytl idi. Şimdi seneliği ise 10.000.000 ytl). Belediye başkanına bu işten dolayı her ay düzenli olarak 500.000 ytl pay verilmektedir. Kendisine sağlanan bu rantın 1/3 ünü ise bazı meclis üyeleri ile paylaşmaktadırlar. Etimesgut Halkının buradan zararı tam 25.000.000 ytl dir. Yani bu paraya Etimesguta tam teşekküllü Türkiye’nin en büyük Hastahanesi yapılabilirdi. Uyan ey Etimesgutlu kardeşlerimiz, uyanın artık.
  Yapılan Hizmet: Etimesgut Belediyespor Kulübünü neden niçin Canberklere sattılar.
  Yapılan Vurgun: Cevabı çok basit Etimesgut Belediyespor Kulübü şaşmazdaki kamyon parkından gelen aylık ortalama 30.000 ytl parayla kendini finanse ediyordu. Şimdi Kamyon parkını belediye Meclis Üyesi Fatih AKAYDIN işletiyor gelirini ise Fatih AKAYDIN alıyor. Ve bu zaat Etimesgut Belediyesine ait olan park yerlerini kiralıyor. Buralarda oto yıkama istasyonları kuruyor. Saltanatını sürüyor.
  Yapılan Hizmet: Kaldırım ve tretuvar yapım 6.500.000 ytl ye verdi. (İstasyon Mah, 30 Ağustos mahallesi, K.Karabekir Mah.)
  Yapılan Vurgun: Sadece birilerine ve kendisine rant sağlamak için deneyimsiz, tecrübesiz ve kendi yakını olan bir şirkete değeri 2.500.000 ytl ye vereceği işi 4.000.000 ytl zararla verdi. Boş arsaların etrafına kaldırım yaptırdı. 1 sene önce kendi yaptırdığı kaldırımları bile söktürerek kendi hemşerisini zengin etti. İhaleyi alan şirket ise Başkanın eşine son model bir araba alarak onu mükafatlandırdı. Ayrıca belediye meclis üyesi olan Hüseyin YALINKILIÇ bile kendisinin oturduğu apartmanın önünü bile belediyenin bordür taşları ile döşetti. Ayrıca belediye Fen İşlerin de çalışan Yılmaz SATILMIŞ sökülen kaldırımları Belediyenin kamyonlarınıda kullanarak Ankaranın her yerine pazarlıyor. Parasını kendisi alıyor. Barda pavyonda sizin bizim paralarla içiyor, alem yapıyor.
  Yapılan Hizmet: Etimesgut Belediyesi Sosyal Tesisleri tamir, bakım ve onarım işi ihalesi. İhale bedeli 1.300.000 ytl.
  Yapılan Vurgun: Daha önce Yalçın BEYAZ’ın Etimesgut’a yapmış olduğu tek yatırım olan Sosyal Tesisleri 1.300.000 ytl bedelle yine sadece birilerini zengin etmek ve kendisine pay çıkarmak amacıyla değerinin üzerinde ihale etti. İhale ettiği 1.300.000 ytl ile tamir ettirdiği tesis gibi 2 adet tesis yapılabilirdi. buradan Etimesgut halkının kaybı yaklaşık 1.000.000 ytl dir. buradan köşeyi dönen müteahhit 2007 genel seçimlerinde AK Parti ilçe başkanlığına 15 araç aldı. Seçim masraflarını karşıladı. İşte bunların hizmet anlayışı bu sevgili Etimesgutlular.
  SONUÇ: Soyulan Etimesgut halkı bu AK Parti belediye başkanı döneminde seçimlere yaklaştığımız şu günlerde Belediye Şirketi olan AHİKENT bile batmıştır. Bundan sonra seçilecek belediye başkanına Allah kolaylık versin. Boşa giden bu paralarla Etimesgut’a neler yapılabilirdi bunun hesabını siz yapın.
  S. KEMAL YILMAZ’I GÖREVE GETİREN DEĞERLİ ETİMESGUTLULAR
  SON 5 YILDA ETİMESGUTLULARIN CEBİNDEN ÇIKAN PARA 250.000.000 YTL.DİR. YANİ 400.000 NÜUSLU ETİMESGUT HALKININ KİŞİ BAŞI CEBİNDEN ÇALINAN PARA 625 YTL.DİR.
  S.KEMAL YILMAZ’DA BİR KISIM HALKA DAĞITTIĞI 25 YTL. LİK YARDIM PAKETLERİYLE BİZ ETİMESGUTLULARLA ALAY ETMEKTEDİR.
  BUNLARA DUR DEMEK İÇİN ŞİMDİ KARAR VER

 188. dadaş adnan burası etemesut değil yıllarca insanlara burayı köymüş gibi tanıtamadınız bile burası ankaranın metropol bir ilçesi adıda “etimesgut” bunda bi anlaşalım.bari adını doğru söyle doğru yaz.
  bir bina temeli olmadan dikilemez bunun herkes farkında ramazan tosun zamanından başlayan bu temelin üstüne bina yavaş yavaş dikilmeye başladı bir ara durakladı sende bu duraklama dönemini geri getirmek istiyosun türkçenizden anlayabildiğim kadarıyla ama üzgünüm bu dönemi bu insanlar yaşadı ve bi daha yaşamak istemiyolar sen şimdi otur sadece olmayan çift asansörlerden bahset.biz yolumuza hizmetimize devam edelim olurmu bu konudada anlaştıysak sorun yok.sanmaki bu insanlar etemesut yazınca seni samimi buluyorlar herkesin dalga konusu oldun artık bence yorum yapma.dadaş kardeşlerimiz diyoki bu bizden değil olamaz çünkü biz serhat kemal yılmazı ak partiyi destekliyoruz.görüşüyorum dediğin meclis üyelerinede selamlar.OYLAR SERHAT KEMAL YILMAZA.LÜTFEN BU İFTİRALARA İNANMAYIN ANLATACAK PROJELRİ YOK İNSANLARI BÖYLE BOŞ ŞEYLERLE OYALIYORLAR.BEN BU DADAŞ ADNANI MALUM PARTİYE ŞİKAYET EDİCEM AMA İYİLİK YAPMIŞ OLURUM ONLARA ÇÜNKÜ SAYESİNDE OY KAYBEDİYORLAR.

 189. Enver demirelin yapmış oldgu 3,4 proje var bunlarıda ya kendisi yapmadı yada kendisi bitirmedi..
  SERHAT KEMAL YILMAZ ın yapmış oldugu 84 tane proje var ve bunlarında içlerinde Etimesgutun hayal bile edemiyecegi dev projeler yer almaktadır
  Burdan bunları bildigi halde hala konusan insanlar varya yazık günahdır ya siz etmesgutlu degilmisiniz sizin çolugunuz çocugunuz sizler eşiniz dostunuz başka yerdemi yaşıyorsunuz arkadaşlar bir tane etimesgut var on tane degil lütfen elinizi insafınıza koyun etimesgutun kaderiyle menfaatiniz cıkarınız için oynamayın yazıktır günahtır
  SERHAT bey yapmış oldugu projeleri atıyorum ikiye katlasa yeni döneminde 200 e yakın proje olur etimesgut tanılamayacak kadar güzel olur ETİMESGUTLU mutlu huzurlu refah bir yaşam sürer yetişen yeni nesiler daha bilgili yetişir
  Enver yapmış oldugu projeleri ikiye katlamış olsa 6 proraje yanlış görmediniz sadece 6 proje yapar etimesgutluyla dalgamı geciyorsunuz siz … 6 nere 200 nere allah aşkına yapılan hizmetleri oturun bir düşünün gecmişinizi unutmayın GEÇMİŞİNİ BİLMEYEN GELECEGİNİDE BİLEMEZMİŞ… COK DOGRU VE YERİNDE SÖZZ bizler gelecegimizi SERHAT KEMEL YILMAZLA COK AMA COK İYİ BİLİYORUZ HAYDİ O ZAMAN OYLAR AK PARTİYA ….AKP ..SERHAT KEMAL YILMAZ ….AKP

 190. ETİMESGUTUMUZUN PARLAYAN YILDIZININ SÖNMESİNE İZİN VERMEYELİM….AKP…AKP..
  BURDA BİZLER YAŞIYORSAK SAHİP CIKALIM…..AKP..AKP..
  ETİMESGUTTAN HER YERDE GRURLANARAK BAHSEDELİM ….AKP..AKP…
  ETİMESGUTUN 5 YIL KAYBETMESİNE İZİN VERMEYELİM …AKP…AKP
  KENTİMİZE BEŞ YILDA 3 PROJE YAPAN KİŞİYİ TARİHE GÖMELİM…
  HAYDİ ETİMESGUTLU HAYDİ ERYAMAN ,HAYDİ ELVANKENT , ZAMAN BUZAMAN ZAMAN 29 MART OYLAR AKP BAŞKAN SERHAT KEMAL YILMAZ

 191. Birde demeden edemiyecegim gülerken dahi etrafına korku saçan ENVER DEMİRELİ biz etimesgutlular başkan olarak görmek istemiyoruz..
  BAŞKANIMIZ SERHAT KEMAL YILMAZ BİZ ONU GÜLER YÜZÜYLE TANIDIK SEVECEN RUHUYLA BENİMSEDİK YARDIM SEVER KİŞİLİGİNİ HİÇ UNUTMADIK…
  OoO BİZİM BAŞKANIMIZ
  OoO HEPİMİZİN BAŞKANI
  OoO GÜLER YÜZLÜ
  OoO SEVECEN
  OoO HİÇ BİR PROJE YARIM KALMAYACAK DEDİ
  OoO HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR DEDİ
  OoO BİR DÜNYA KENTİ ETİMESGUT DEDİ
  ŞİMDİ BİZLERDE ONSUZ YAPAMAYIZ HEP SENİNLEYİZ DİYORUZ BAŞKANIMIZ
  SERHAT…KEMAL…YILMAZ… A A A AAAA
  SERHAT…KEMAL…YILMAZ… A A A A A A
  SERHAT…KEMAL…YILMAZ… A A A A A A
  SERHAT…KEMAL…YILMAZ… A A A A A A AA
  SERHAT…KEMAL…YILMAZ… A A . A A . A
  SERHAT…KEMAL…YILMAZ…
  SERHAT…KEMAL…YILMAZ…
  SERHAT…KEMAL…YILMAZ… AK PARTİ
  SERHAT…KEMAL…YILMAZ…
  SERHAT…KEMAL…YILMAZ…

 192. YAZAK BİRŞEY BULAMIYORSUNUZ aynı şeyleri yazıp duruyorsunuz ama benim her yazım ayrı bir yolsuzlugunuzu yazıyorum son yazmış oldugum BATMANA yapılan spor tesisleri ilgili yazıma cevap bile yazamadınız .biz hep dogruları yazdık .ALLAH dogrudan yanadır.başkan adayımızda dosdogru bir insan ALLAH YOLUNU açik etsin.29 mart hesap sorma zamanı ETEMESUT HAZIR DADAŞLAR HAZIR ENVER BAŞKAN HAZIR O ZAMAN OYLAR …MHP….MHP….MHP.

 193. Batmandaki vatandaşlarımıza el uzattık dostluğumuzu birliğimizi gösterdik biz böyle bir milletiz heryerde biriz dedik kardeş belediyemize yardım ettik serhat kemal yılmaz sayesinde oradaki gençlerinde bir spor tesisi oldu.çok şükür.
  tüm türkiye bunu alkışladı haberlerde tbmm de başkanımız örnek gösterildi.ama etemesutlu adnan gibi kardeşlerimiz kaçırmışlar yada böyle güzel çalışmalrı takdir edersek mantıklı bi şey yapmış oluruz boşverrrr İFTİRAYA ÇAMURA DEVAM DİYORLAR . BİZDE DURMAK YOK HİZMETE DEVAM DİYORUZ.EYVALLAH
  etimesgutta yapılan hizmetler projeler bunları halk görüyor.bu kadar saldırgan olmayın korkmayın ACIMAYACAK siz alışkınsınız seçim kaybetmeye…bizde üzülüyoruz böyle gayretli iftira atarken görünce sizi.anlaştıkmı etemesutlu adnan…
  ETİMESGUTTA SAĞLAM BİR KALE AKP AKP AKP SERHAT KEMAL YILMAZLA GÖNÜL GÖNÜLE…..AKP….AKP….AKP….

 194. ETİMESGUTU SAADET PARTİSİ KAZANACAK ALLAHIN İZNİYLE

  BAŞKAN ADAYIMIZ ORHAN TATLI ETİMESGUTTA TATLI BİR RÜZGAR

  ESECEK.

 195. dadaş adnan sizin zihniyetiniz bu işte siz anca gözle görülen yerlere hizmet götüren ötesini hiçbir zaman görmeyen tek gayeniz reklam olan oy neresi getirir diye bakan ve bu saydıklarımı da devam ettirecek olan bir zihniyetsiniz.Evet batmana sayın başkanım bir spor tesisi yaptı amacı gayesi gün gibi ortada olan bir spor tesisi.Maksat hizmet gitmeyen yere biz götürelim her yere ulaşalım girmediğimiz gönül kalmasın.Bahsedilen bölgedeki kardeşlerimizin maddi ve manevi durumları ortada.kendi imkaların ile onların imkanlarını bir karşılaştır istersen her açıdan hizmete doyduğunu göreceksin.ama anlayana tabiki herzamanki gibi…….siz ne söylerseniz söyleyin sayın başkanım gibi bizler onları seviyoruz ve iyiliklerini istiyoruz.bütün etimesgut halkıda bu konuda hem fikir o yüzden sadece kendini düşünen bir zihniyete yani mhp ye oy yok oy yok oy yok……..

 196. DADAŞ ADNAN SENDEN ISRARLA BİRŞEY İSTİYORUM 5 YILDA ENVER DEMİRELİN YAPTILARINI ANLAT

 197. dadaş adnan sizin zihniyetiniz bu işte siz anca gözle görülen yerlere hizmet götüren ötesini hiçbir zaman görmeyen tek gayeniz reklam olan oy neresi getirir diye bakan ve bu saydıklarımı da devam ettirecek olan bir zihniyetsiniz.Evet batmana sayın başkanım bir spor tesisi yaptı amacı gayesi gün gibi ortada olan bir spor tesisi.Maksat hizmet gitmeyen yere biz götürelim her yere ulaşalım girmediğimiz gönül kalmasın.Bahsedilen bölgedeki kardeşlerimizin maddi ve manevi durumları ortada.kendi imkaların ile onların imkanlarını bir karşılaştır istersen her açıdan hizmete doyduğunu göreceksin.ama anlayana tabiki herzamanki gibi…….siz ne söylerseniz söyleyin sayın başkanım gibi bizler onları seviyoruz ve iyiliklerini istiyoruz.bütün etimesgut halkıda bu konuda hem fikir o yüzden sadece kendini düşünen bir zihniyete yani mhp ye oy yok oy yok oy yok……..

 198. DADAŞ ADNAN NE OLDU ANLATACAK HİZMET BULAMADINMI BİRAZDAHA DÜŞÜN BELKİ KIYIDA KÖŞEDE ÇIKAR BİR KAÇ TANE

 199. AKPliler BİR HAFTADIR SİZDEN CEVAP BEKLİYORUM ne oldu etemesut hizmete doydumuda BATMANA spor tesisleri yapıyorsunuz ne kardeşliginden bahsediyorsunuz başbakanız emretti.sizin belediye başkanızda etemesgutun parasıyla akp nin reklamını yaptı ,ne demiştik ha sanki etemesgut hizmete doydu batman kaldı .bu millet en ayımı sanettin DAHA ETEMESUTUN GİRİŞ YOLU YOK onbeş yıldır büyük şehirde belediyeside sizden ayaş yolundan etemesutun dogru dürüs giriş yok birde kalmısınız dünya kentti dünya şehri diyorsunuz hiç yüzünüz bile kızarmıyor ama sizde kızaracak yüz varsa tabi , ayhan bey enver başkan ne yaptı diyorsunuz biz bunları yaza yaza bıktık ama siz anlamamıyosunuz sizler etemesuta 2004 ten sora geldiginiz icin bilemesiniz ,illada ögrenmek itiyorsanız enver demirel diye sitesine girer ögrenirsiniz vatandaş gerci iyi biliyor ama bakın sizde ögrenin sizin başkan gibi başkaların yaptıklarının üzerine adını yazdırmadı ama hesp günü geldi çattı29 MART HESAP SORMA ZAMANI DADAŞLAR HAZIR ENVER BAŞKAN HAZIR O ZAMAN OYLAR …..MHP…MHP…..MHP…..

 200. ÖYLE BİR FIRTINA ÖYLE BİR RÜZGAR GELİYORKİ ÖNÜNE GELENİ SÜPÜRÜYOR BU RÜZGARIN ADINA ENVER DEMİREL RÜZGARI DİYORLAR ,AKILLI İNSNLAR BU RÜZGARI ARKASINA ALMIŞLAR GELİN SİZDE BU RÜZGARA KATILIN VE HESAP SORUN 29 MART HESAP SORMA ZAMANI DADAŞLAR HAZIR ENVER BAŞKAN HAZIR O ZAMAN OYLAR …….MHP…..MHP….MHP….

 201. Enver Başkanı sizin gibi küçük düşünen sadece yolu yolsuzluk yolu olan Serhat Kemal YILMAZ

 202. Enver Başkanı sizin gibi küçük düşünen sadece yolu yolsuzluk yolu olan Serhat Kemal YILMAZ yanlıları karalayabilir. Çamur atar. Enver DEMİREL MHP hizmet yapar. Serhat Kemal YILMAZ CHP Enver Demirel’in yaptığı hizmetlere tabela yapar isim yazar. Yolsuzluk yapar. Oylar Enver DEMİREL MHP…MHP…MHP… www. enverdemirel.org (yapılan hizmetleri merak edenler göremeyenler girsinler görsünler. Bumillet hizmete yada yoolsuzluğaa devam yada dur diyecek kadar akıllıdır.

 203. selcuk bu millet akıllı sen kafana dert etme birde wep stesi lini atmaya çalışmıssın yazık ya 4 tane hizmet var orda siz bizle dalgamı geciyorsunuz öve öve bitiremediginiz birde site adresi verdiign o hizmet oda ya enver temel atmadı yada bitirmedi sen şu linke bir bak http://www.etimesgut.bel.tr/index.php?Page=Sayfa&No=361 buna tıkla gör dedigin gibi ETİMESGUTLU AKILLI İKİ SİTEYİ KIYASLAR LAR akp serhat kemal yılmaz BAŞKAN YILMAZ

 204. HALİNİZE AÇIYORUM gercektende agnacak haliniz var serhat beyin sitesinde BAYBURTLA ilgili video kılibi vardı eleştiri yapınça hemen kaldırmışlar,SKY TV konuşmalarını yayınlamışlar dinledim gercekten ya milleti enayi millet enayı degilde acınaçak haliniz var neden derseniz konuştu her üç kelimeden biri etmesutta ben geldigimde hiç bir yerde işmerkezi yoktu ben geldim işmerkezleri yaptım ,sinamalar,fesfutlar,açtık insanların gezecegi biryer oldu.diyor sen etemesuta 2004 te geldigin için etemesutta kaç işmerkezi oldugunu bilemessin bu normal ama ikiden bir sinamalar fesfutlar diyinçe aklıma OPTİMUM iş merkezi aklıma geldi ama iş merkezin önünde etimesgut belediye işmerkezi demiyor .acaba bizim bilmedigiz bir ortaklıgımı var ora acıldıgında alt tarafı garajdı daha sonra tekrar,garaj kısmı dükkan oldu ve binanın yanlarına eklemeler yapıldı. bizler bir garaj veya balkonumuzu kapatsak belediye tarafından hem yıkım kararı hemde para cezası çıkıyor bu nasıl adalet daha neler neler vallahi yaza yaza bıktık işleri güçleri yosuzluk ama hesap sorma zamanı geldi. 29 MART HESAP SORMA ZAMANI ETEMESUT HAZIR DADAŞLAR HAZIR ENVER BAŞKAN HAZIR O ZAMAN OYLAR ….MHP….MHP…MHP…

 205. SERHATIN YOLSUZLUKLARINA DAYANAMIYAN İKİ MECLİS ÜYESİ VE AKP KADIN KOLLARI BAŞKANI VE EKİPLERİ BUGÜN TÖRENLE MHP KATILDILAR DAHA BUNDAN SONRADA KATILIMLAR SÜRECEK DADAŞ ADNAN …………………………………………

 206. Sayın S.Kemal YILMAZ’a soruyorum Eryaman Yavuz Sultan Selim Camide Cuma namazı kılmaya geldiğinizde KUL HAKKI ve DEVLET MALINA verilen zararlarla ilgili Cuma Hutbesi okunurken NEDEN KULAKLARINIZA kadar kızardınız. Acaba EBEDİ Hayatınızda her halde hesap veremiyeceğiniz o kadar ÇOK KUL HAKKI ve DEVLET MALINA verdiğiniz ZARARLAR var ki o korku ve endişe dışınıza vurdu ALLAH uzun ÖMÜR verirse TÜRKİYE şartlarında 40-50 yıl daha yaşasanız KAZANACAĞINIZ SERVET EBEDİ HAYATINIZI KURTARACAK MI? ETİMESGUT’a verdiğiniz zarar yeter.
  29 MART’ta BAŞKANLIĞI KAYBEDEKSİNİZ ama O CUMA HUTBESİ Okunurken arka safınızda oturan bir cemaat olarak CENAB-I ALLAH biliyor ama EBEDİ HAYATINIZIDA KAYBETMENİN KORKUSUNU SİZDE GÖRDÜM. ALLAH AFFETSİN
  ARTIK GERÇEK ANKARA’LI MAHSUR YAVAŞ’ı BÜYÜKŞEHİRDE ENVER DEMİREL’i ETİMESGUT’TA BAŞKAN OLARAK YEREL YÖNETİMLERİMİZDE GÖRELİM OYLARIMIZLA MHP DİYELİM

 207. KendiniZe gelin ağZınızdan çıkanı kulaklarınıZ duysun yok mamaktan biliyorum yok ankaranın dikmeninden tanıyorumda biZe yıllardır etimesgut ta oturan biri laZım MHP ENVER DEMİREL

 208. bu ARADA KEMAL YILMAZ YANDAŞLARI BOŞUNA HEVESLENMEYİN ADAMINIZ ADAY GÖSTERİLMEYECEK HABERİNİZ OLSUN YANİ BİTİKSİNİZ NEDEN ÇIRPINIP DURUYOSUNUZ DENİZ BİTTİ KARAYA VURDUNUZ ……….

 209. DADAŞ ADNAN SEN NE KADAR ETİMESGUTLUYSAN BENDE O KADAR ETİMESGUTLUYUM.SİTELER FALAN GİRMEYE GEREK YOK GEÇEN GÜN KADIN KOLLARI BAŞKANINIZ KAPILARI GEZDİ DAVETİYE YAPILAN YAPILACAK OLAN HİZMETLER BROŞÜRLERİ DAĞITTI YA BU KADAR KOMİK BİR ŞEY GÖRMEDİM HAYATIMDA ADAM YAZACAK HİZMET BULAMAMIŞ ÇEŞMELERİ BİLE YAZMIŞ MAKSAT ORTADA İŞTE KAĞIT DOLU DURSUN…….BİDE BİR ŞEY ÇOK DİKKATİMİ ÇEKTİ HİÇ DÜŞÜNMEMİŞ HERHALDE YAZAN ADAM ORAYA KOCAMAN YAPTIKLARIMIZ DİYE HANIMLAR FALİYET BİNASI YAZILMIŞ YA BENİM TANIDIĞIM MHPLİLER BİLE GÜLDÜLER HALİNİZE YAPMAYIN BU KADAR YA JANIMLAR FALİYETİ BİNASININ SAYIN BAŞKANIMIZ SERHAT BEY GELMEDEN ÖNCEKİ HALİNİ BÜTÜN MİLLET BİLİYOR BUNUN İÇİNDE HALİNİZE GÜLEN ESKİ MHPLİ YENİ AKPLİLERDE VAR BİLMEM ANLAYABİLDİNİZMİ

 210. KARAYILAN NE KADAR SAÇMALADIĞINI SÖYLEYEYİMMİ YOKSA BU YAZIYI YAZDIKTAN SONRA JETON DÜŞTÜMÜ SERHAT KEMAL YILMAZ ADAY GÖSTERİLMEYECEK DEMİŞSİN AK PARTİ ETİMESGUT BELEDİYE BAŞKAN ADAYINI ÇOKKKTAN SEÇTİ VE DEVAM DEDİ.SEN VE SENİN GİBİ BİRKAÇ TANE DIŞINDA ETİMESGUT HALKIDA SERHAT KEMAL YILMAZ DİYOR EEEEEEEEE DAHA NE SÖYLEMEYE HACET 29MART GÜNÜ GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE

 211. SELÇUK BEY TUTTURMUŞSUNUZ TABELALARA İSİM YAZIYOR DİYE SİZDE ETİMESGUTUN BAŞINA GELDİNİZ SİZDE 5 YIL BOYUNCA İDARE ETMEYE ÇALIŞTINIZ(SONRA ELİNİZE YÜZÜNÜZE BULAŞTIRDIZ O AYRI AMA NEYSEKİ SERHAT BEY ÜSTÜN ZEKA VE İDARE ETME KABİLİYELERİ SAYESİNDE KISA ZAMANDA TOPLAYIP BU HALİNE GETİRDİ.)SİZ NİYE BÜYÜK PROJELERE İMZA ATAMADINIZ SİZ NİYE HİZMET ETMEDİNİZ.SORUYORUM SİZLERE SİZDE YAPSAYDINIZ O DEVASA SPOR KOMPLEKSLERİ SİZDE YASAYDINIZ HANILAR FALİYETİ YUNUS EMRE KÜLTÜR VE SPOR MERKEZİNİ,SİZDE YAPSAYDINIZ HAVUZU SİZDE YAPSAYDINIZ HUZUREVİNİ DE GURURLA YAZSAYDINIZ ADINIZI İNANIN ETİMESGUT HALKI HİZMET İSTEDİĞİ İÇİN BU MESELE SİZİN AKTARDIĞINIZ GİBİ OLMAZDI ŞU AN OLDUĞU GİBİ GERÇEKTEN HİZMETE BAKAN SEVGİLİ ETİMESGUT HALKI BAŞKANININ YAPTIĞI FALİYETLRDEN FAYDALANIRKEN ADINI GÖRÜNCE DE GURULANIYOR BENİM İLÇEMİN BAŞKANI YAPTI DİYOR SİZİN GİBİ BİR DÜŞÜNCEYE SAPLANIP KAFASININ DİKİNE GİDEN İNSANALR DIŞINDA……AMA 29 MART GÜNÜ GELECEK VE ETİMESGUT HALKI YAPILAN HİZMETLERİN KARŞILIĞINI SERHAT KEMAL YILMAZA VERECEK VE DAHA NİCE YILLAR SAYIN BAŞKANIMLA ETİMESGUT DAHA İLERİYE GİDECEK

 212. KARAYILAN SENİN DEDİĞİN GİBİ BİZE YANİ ETİMESGUTA ETİMESGUTLU ETİMESGUTTA OTURAN BİRİ DEĞİL HİZMET EDEN BİRİ YANİ SERHAT KEMAL YILMAZ LAZIM…….

 213. DADAŞ ADNAN ENVER DEMİRELİN YAPTIKLARINI YAZA YAZA BIKTIK DEMİŞSİN SENİN BÜTÜN YAZDIKLARINDA BELKİ RÜYANDA GÖRDÜĞÜN BELKİ HAYAL ETTĞİN BELKİ ÖYLE OLMASINI İSTEDİĞİN BELKİDE KASTİ İFTİRA AMACIYLA YAZDIĞIN HAYALİ VURGUNLAR HAYALİ YOLSUZLUKLARDAN BAŞKA BİR ŞEY YOK FARKINDAMISIN BİLMEMEM AMA…ZATEN YAZA YAZA BIKTIK DEMİŞSİN BÖYLE BİR ŞEY OLMA İHTİMALİ HİÇ YOKKİ ŞÖYLE BİR DURUM VAR AMA BU KONUDA ÇOOOOOK YORULMUŞSUNUZDUR EMİNİM ZOR İŞ ÇÜNKÜ SÖYLEMİŞTİMYA HANİ KADIN KOLLARI BAŞKANNIZ YAPILAN VE YAPILACAK HİZMETLERİ DAĞITTI DİYE BURDA ÇEŞMELERİ BİLE YAZMIŞSINIZ SENELERDİR YERİNDE OLAN ÇEŞMLER HANİ HİZMET OLMADIĞI İÇİN BU BROŞÜRÜ NASIL DOLDURSAK DİYE DÜŞÜNÜRKEN ÇOKKK YORULMUŞSUNUZDUR

 214. SİZİN GÖZÜNÜZ KÖRSE BEN NEDİYİM sadece çeşmeleri görmüsün unutmaki osmanlı çeşmeleriyle meşurdur,ama ginede enver başkanın yaptıklarından söz ediyim kulakların açta iyi dinle sizler etimesguta sonradan geldiginiz için bazı şeyleri bilmemeniz .normal bakın siz buaylarda hiç sabah namazından sonra iki ekmek ala bilmek için karda ,yagmurda ekmek kuyrugunda bekledinmi işte o insanları görerek enver başkan metropol ilçeler içerisinde tek belediye olan ve bunu başaran enver başkan insanları o kuyruktan kurtardı .bundan iyi bir hizmet olurmu.daha sonra şu an başkanın oturdugu ondört katlı belediye binası .hayret çeşmeyi göründe koskoça binayı görmüyorsun otel yaptı siz birilerine peşkeş çektiniz,fen işler binası,kapalı pazar yerleri,sizin serhatın hanımının kullandıgı iş merkezi ve daha bir sürü parklar ve digerleri bunları bizim söylememize gerek yok etimesgutlu iyi biliyor sizin başkanız gibi başkaların yaptıklarının üzerine tabela başkanı olmadı. ama hesap günü geldi çattı.29 MART HESAP SORMA ZAMANI ETİMESGUTLU HAZIR DADAŞLAR HAZIR ENVER BAŞKAN HAZIR O ZAMAN OYLAR MHP…….MHP…..MHP….

 215. KENDİNİ DAVA ADAMI SANAN UKALA asıl sana yuh sen kim Ülkücülük dersi vermek kim birde dava damı diye başlık atmış sen serhatın adamısın sen git serhatına ders ver BARTINDA gidip etİmesgutun hakkı olan parayla kardeşlik altında PKK lı belediyeyle maliyeti kaç para oldugu belli olmayan spor tesisleri yapın ve kendi sitenizde yayınlayın bizlerde yazınca iki gün sonrada kaldırın siz tabiki etİmesgutun kaç şehit verdiginizi bilmesiniz yazık o şehitlerimizin kemiklerini sızlattınız yazık ,siz gidin PKK lılarla kardeşliginizi percimleştirin.dava adamı,birde iftira atıgımızı söylüyorsun biz herzaman gercekleri yazdık ve yazmayada devam edecegiz bu böyle biline ayriyeten serhatın arkasında etimesgutlu oldugunu yazıyorsun daha dün iki MECLİS ÜYESİ VE KADIN KOLLARI BAŞKANI VE EKİBİYLE birlikte MHP katıldı dahada katılacak insanlar var serhat başkanız bir bakacakki arkasında kimse kalmayacak çünkü etimesgutlu kimin arkasında duracagını bilir etimesgutlu olan ENVER DEMİRELİN yanında olacaklar serhat beyde 2004 de geldigi yere dönecek ama gitmeden önce 29 MART HESAP SORMA ZAMANI ETiMESGUT HAZIR DADAŞLAR HAZIR ENVER BAŞKAN HAZIR O ZAMAN OYLAR …..MHP…..MHP…MHP…

 216. DADAŞ ADNAN SENİN YAZDIKLARIN KENDİNE GÖRE OLMASINI İSTEDİĞİN GERÇEKLER AMA ŞUNUN FARKINDA OLAMAYACAK KADAR ACİZSİN NE YAZIKKİ GERÇEK DİYE ARKASINDA DURDUĞUN SAVUNDUĞUN ŞEYLERE KENDİN BİLE İNANMIYOR KISA GÜNÜN KARI NE OLUR DİYE DÜŞÜNÜYOR VE KENDİNİ PARÇALIYORSUN SEÇİM YAKLAŞTIKÇA İYİCE KORKU SARIYOR OLMAZSA NE YAPARIZ DİYE DÜŞÜNÜYOR VE KENDİNİ YİYORSUN.TABİKİ HAKLISIN BU KADAR TUTUŞMAKTA…..BİR TARAFTA SERHAT BAŞKANININ YAPTIĞI HİZMETLER VATANDAŞIN SEVGİSİ İLGİSİ HER KÖŞEDE BİR BELEDİYE HİZMETİ VE TABİKİ SERHAT BAŞKANIN İYİ DÜRÜST ÇALIŞKAN TAVIRLARI BUNLARI GÖRÜP BİLİP TUTUŞMAMAK İMANSIZ YANİ

 217. DADAŞ ADNAN DİYORSUNKİ HALK EKMEK FABRİKASINI YAPTI BUNU İNKAR EDEN YOK BU BİRR….AMA DEVAMI VAR TABİKİ HEP DİYORSUN ETİMESGUTU BİLMEZSİNİZ BEN KENDİMİ BİLDM BİLELİ ETİMESGUTTAYIM VE SİZİN ZAMANINIZDAKİ EKMEK BÜFELERİNİ BİLİYORUZ TAŞTAN BÜFEELR İÇİNDE SİNEKLERİN UŞUŞTUĞU KOCAMAN MAHALLEDE BİR TANE OLAN SIRALARDA KAVGA EDEN BİRBİRİNİ YİYEN İNSANLAR AMA ŞİMDİ BİR BAK O KOKUŞMUŞ BÜFELERİNİZİN HALİNE TERTEMİZ PİS GİBİ BİR ÇOK BÜFE HALKIMIZIN HİZMETİNİZE SUNULDU İŞTE BAŞKAN BÖYLE OLUR YAPTIĞINI TAM YAPAR SERHAT KEMAL YILMAZ GİBİ………

 218. AYHAN sen galiba başkanın parayla tuttuğu o adamlardan birisin. Enver DEMİREL dün burdaydı seçim kaybetti yine bu gün burda ama sizin zihniyetinizde olanlar Yalçın BEYAZ bu gün burda yok, Yarın Serhat Kemal YILMAZ’da burda olmayacak çünkü Enver DEMİREL KAZANACAK HESAP SORACAK Avukat Serhat Kemal YILMAZ’ı o zaman savunacak biri lazım o da sana düşecek galiba. Durmak yok Etimesgut’u Etimesgut’luyu soymaya devam diyenlere DUR demek için Enver DEMİREL. MHP….MHP….MHP….

 219. AYHAN BEY OKUMA ÖZÜRLÜMÜSÜN önce ne yazdıgımı adam gibi önce oku sonra yorumla bak senin gibi bu site açıldıktan sonra karşıma kaç kişi geldi gecti sen ,bana sabah kavaltısı bile olamasın .yazdıgın yazıları önce sana tasviyem kendin bir oku diyorsunki halk ekmegi tamam siz yaptınız ama büfeler betondu,bizim zamanımızda betonduda ,büyük şehirin ekmek büfeleri neidi .birde ekmekler büfelerde degil fırında üretiliyor,yazdıgınız yazılarla kendinize güldürmeyin .serhat size boşuna para ödüyor……………….ikinci yorumum hem bu sitede ve diger sitelerdede yayınladıgım BATMAN yapmış oldugunuz spor tesislerle ilgili yazıma cevap veren olmadı. ayhan bey bizim telaşlandıgımızı söylüyorsunuz biz emin adımlarla geliyoruz ama asıl telaşa kapılan sizlersiniz biz çok rahatız ALLAH RAZI OLSUN serhatı yeniden aday gösterenlerden .bir ata sözü var bilirmisiniz, insanlar kötüyü görmeyince iyinin kıymeti anlaşılmaz. şimdi serhatı insanlar görünce ENVER BAŞKANIN kıymeti anlaşıldı. onun icin şimdiden toparlanmaya başlayın geliyoruz 29 MART HESAP SORMA ZAMANI ETEMESGUT HAZIR DADAŞLAR HAZIR ENVER BAŞKAN HAZIR O ZAMAN OYLAR….MHP…MHP…..MHP

 220. SELÇUK BEY PARAYLA TUTMAK HİÇ SAVUNMADIĞI BİR DÜŞÜNCEYİ PARAYLA SAVUNMAK BUNLARLA UĞRAŞMK BİZİM İŞMİZ DEĞİL AMA BUNU SEN DÜŞÜNECEK KADAR UĞRAŞIYORSUN DEMEKKİ NE DEMİŞLER İNSANIN FİKRİ NEYSE ZİKRİDE ODUR BOŞUNA DEMİYORLAR İŞTE DEĞİLMİ.AK PARTİLİ OLMAK SERHAT BAŞKANIMI DESTEKLEMEK GÖNÜL İŞİDİR ANLADINMI SİZ ANLAMAZSINIZ AMA AKLINIZ SDECE BÖYLE HİNLİKLERE ÇALIŞIYO AMA HİZMET DEYİNMCE SES YOK NE YAPTINIZ DEYİNCE SES YOK HAAAAA BAZILARI HANGİ AKLA HİZMETSE ÇEŞMELERİN TARİHİ ÖNEMİNİ ANLATIYO BANA SANKİ TARİHİ ONLARDAN ÖĞRENECEĞİZ GİİBİ İŞTE BÖYLESİNİZ SİZ YAPTIĞINIZ HİZMET YOK ORTADA ANCA YAPILANA ÇAMUR ATIYOSUNUZ.BİDE YALÇIN BEYAZ GİTTİ SERHT KEMAL YILMAZ GİDECEK DEMİŞSİN.ENVER DEMİREL BURDA DİYE 5 YIL ÖNCEDE ETİMESGUT HALKI ENVER DEMİRELE GÜLE GÜLE DEMİŞTİ BİLMEM FARKINDAMISIN AMA.DEMEKKİ ETİMSGUT HALKI YAPILAN HİZMETE BAKIYOR ENVER DEMİREL YAPMAMIŞ SEVGİLİ ETİMESGUT HALKIDA GÜLE GÜLE DEMİŞ BEN BUNU ANLIYORUM BUNDAN AMA SERHAT BAŞKANIM 5 YIL BUYUNCA ENVER DEMİRELİN YAPTIĞINI YAPMADIĞI İÇİN 29 MART GÜNÜ HEP BERABER SERHAT BAŞKANIMLA DEVAM EDECEĞİZ.BÜTÜN ETİMESGUT HALKIDA BÖYLE DÜŞÜNÜYOR SEN DADAŞ VE BİRKAÇ TANE DIŞINDA……..

 221. tüm taraflara başarılar diliyoruz. etimesgut ankaranın sayılı beldelerinden birisi oldu artık.

 222. SON GÜNLERE YAKLAŞTIKÇA NE YAZAÇAGINIZI BİLE ŞAŞIRDINIZ galiba siz belediyede çalışıyorsunuz cumartesi ,pazar ,cevap vermediginize göre,daha serhat ….serhat….serhat..diyorsun diyerken hiç yüzünüz kızarmıyormu. hani ÜÇLÜ OLAÇAKTINIZ GÜÇLÜ OLAÇAKTINIZ attınız tuttunuz ŞEKERİN SAHASINA DÜNYA ALIŞ VERİŞ FUARI YAPAÇAKYINIZ ançak beş sene talan etmekle ve çak,çakla geçti insan biraz utanır AYAŞ YOLUNDA ETEMESGUTUN GİRİŞİ YOK hiç ordan gecerken yüzünüz kızarmıyormu .dün melih başkanız gelmiş seçim bürosunun kurdelesini açıyor oda utanmadan etemesguta geliyor acaba etemesgutaa ne hizmet yaptı kaç hizmet için kurdale açtı ALLAH razı olsun akp li arkadaşlardan düzgün insanlar var bazıları bize katıldı daha katılaçaklar var etemesguta AKP kuran arkadaşlar serhattan kurtulmak için bizden fazla çalışıyorlar ayhan bey sen kim oluyorsunda sehatı savunuyorsun ançak sen zurnanın son deligi olursun bu arkadaşların yanında ama hesap sorma zamanı geldi 29 MART HESAP SORMA ZAMANI DADAŞLAR HAZIR ENVER BAŞKAN HAZIR O ZAMAN OYLAR …..MHP…..MHP….MHP

 223. Seraht başkana oy veren menfaat için oy veriyor demektir. Menfaatçiler hepsi orada S.ATAK örneğin. Hafriyatçı pavyondan çıkmaz bunlarla yola devam edemez bu zihniyet. Enver demirele hayırlı olsun şimdiden

 224. Batmandaki vatandaşlarımıza el uzattık dostluğumuzu birliğimizi gösterdik biz böyle bir milletiz heryerde biriz dedik kardeş belediyemize yardım ettik serhat kemal yılmaz sayesinde oradaki gençlerinde bir spor tesisi oldu.çok şükür.
  tüm türkiye bunu alkışladı haberlerde tbmm de başkanımız örnek gösterdi.ama etemesutlu adnan gibi kardeşlerimiz kaçırmışlar yada böyle güzel çalışmalrı takdir edersek mantıklı bi şey yapmış oluruz boşverrrr İFTİRAYA ÇAMURA DEVAM DİYORLAR . BİZDE DURMAK YOK HİZMETE DEVAM DİYORUZ.EYVALLAH
  etimesgutta yapılan hizmetler projeler bunları halk görüyor.bu kadar saldırgan olmayın korkmayın ACIMAYACAK siz alışkınsınız seçim kaybetmeye…bizde üzülüyoruz böyle gayretli iftira atarken görünce sizi.anlaştıkmı etemesutlu adnan…
  ETİMESGUTTA SAĞLAM BİR KALE AKP AKP AKP SERHAT KEMAL YILMAZLA GÖNÜL GÖNÜLE…..AKP….AKP….AKP
  dadaş adnan kardeşim BİZE Bİ ENVER DEMİREL 5 YILDA NE YAPTI ANLATIRMISIN.ENVER DEMİRELİN DEV PROJELERİNİ ANLATIN.
  ÇEŞMEYİ KÖPRÜ AYDINLATMASINI ANLATIN.BÖCEKLENMİŞ UNLARLA BIRAKTIĞINIZ HALK EKMEK FABRİKASINI VE EN ÖNEMLİSİ BELEDİYEYE DOLDURDURDUĞUNUZ VASIFSIZ PERSONELE VERDİĞİNİZ MAAŞLARI O MAŞLARDAN DA ALDIĞINIZ PAYLARI ANLATIN BİZ ETİMESGUTLULAR SİZE 5 SENE ÖNCE GÜLE GÜLE DEDİK YETMEDİMİ.BU MİLLETİ SOYDUNUZ HİÇ BİR PROJENİZ YOK SERHAT KEMAL YILMAZ 5 SENE ÖNCE EZDİ GEÇTİ YİNE YENİDEN OYLAR AKP AKP AKP SERHAT BAŞKANLA YOLA DEVAM …
  HAA BİDE SİZE GEÇENLER HAYIRLI OLSUN PARA VERSEK GÖNDEREMEZDİK Bİ ÇOK MUTLUYUZ TEMİZLENDİLER ARAMIZDAN SİZ UĞRAŞIN BİRAZDA HADİ BAKALIM KOLAY GELSİN ZATEN SİZİNDE TEŞKİLAT KARIŞMIŞ HABERLERİNİZİ ALIYORUZ.EV EV DOLAŞIP ANCA 3 PROJE ANLATIRSINIZ.HABERİNİZ OLSUN SERHAT KEMAL YILMAZIN GÖLGESİ YETER SİZİ KORKUTMAYA YAZIKTIR YORUM YAZMAYALIM DEDİK ZATEN KAYBEDECEKLER DEDİK AMA OLMADI DADAŞ ADNAN SENDE BİZDENSİN SAYENDE ÇOK OY KAYBETTİLER NOLUR YORUMLARINA DEVAM ET.BİZE Bİ 5 YILINIZI ANLATTA DEV PROJELERİ ALKIŞLAYALIM BİZDE KIYASLARIDA VAR SANA AÇIK DVET HADİ BAKALIM.İYİ DÜŞÜN UFAK UFAK AT İNANDIRICI OLSUN.

 225. Son 5 yılda bitirilen projeler ve etimesgutun yaşadığı değişim süreci küçümsenemeyecek kadar önemli. ak parti hükümeti devam ettiği sürece belediye başkanınında ak parti den olması bence etimesgutun yarına olacaktır.

  Seçime ideolojik yaklaşan arkadaşlar acaba davos’ta başbakanımız recep tayyip erdoğanın duruşunu devlet bahçeli gösterebilirmiydi. elinize vicdanınıza koyun. TÜRK olmakla yeniden gurur duyduk Erdoğan sayesinde. Allah razı olsun…

 226. SİZİN DEV PROJELERİNİZ BAŞKALARIN YAPTIKLARI ESERLERE TABELAMI ASMAKMI enver başkanın yaptıklarını anlat diyorsun sen galiba etemesgutta yenisin bu 242 ci yazım okumak istiyorsan yukardan aşagı yazdıklarımı oku ve ders al önçe kendi halinize bir bakın serhatın yanında kim kaldı daha bu cumartesi AKP,den ÜÇ MEÇLİS ÜYESİ VE KADIN KOLLAR BAŞKANI AKP,KURUCULARI VE 250 ÜYESİYLE MHP YE KATILDILAR ve akşam duydukki meclis üyeligi listesi belli olmuş dogru dürüs etemesgutlu yok kavga eden edene ve istifalar havada uçuyor ançak sizin gibi parayla tuttugu adamlar yanında kalmış ve ayriyeten akp seçim bürolarıda bir bir kapatıyorlar .ARTIK ÜÇLÜ OLALIM ĞÜÇLÜ OLALIM SLOGNIZIDA TUTMAZ HALİNİZE AÇIYORUM dışardan gelenler telaşa kapılmış etemesgutu terk ediyorlar ama nereye kaçarsanız kaçın o yedikleriniz burnunuzdan gelecek bunu böyle biline burda hesap vermekten kaçsanızda yarın ALLAH huzurunda verçeksiniz 29 MART HESAP SORMA ZAMANI ETEMESGUT HAZIR DADAŞLAR HAZIR ENVER BAŞKAN HAZIR O ZAMAN OYLAR …..MHP….MHP…..MHP…

 227. dadaş.adnan nickiye giriş yapan ADNAN SEZER yani MHP MECLİS ÜYESİ ADAYI senin ne kadar yalandı sahtekar bir insan oldugunu burda herkez gördü ve seni tanır oldu acaba enver görmüyormu bunu senin gibi düzenbaz yalancıyı ekibinde barındırıyor…
  Benimkide laf zaten o ekipte herkes sen gibi yalancı dolancı cıkarcı menfaatci yani A dan Z ye hepiniz kan emicisiniz ETİMESGUT un sizin gibi insanlara ihtiyacı yok size yedirecegimiz hiç bir şeyimiz de yok gelişim aşamasında BİR YILDIZ gibi parlayan etimesgutumuzun üstüne gölge yapmayı bırakın artık bizler etimesgutluyuz bizler etimesgutu düşüneni düşünmeliyiz yani BEŞ yılda 7 proje yapan ENVER DEMİREL i değil…..
  BEŞ YILDA 85,90 PROJE YAPAN VE GERCEKLEŞTİREN SERHAT KEMAL YILMAZI DÜŞÜNMELİYİZ …. HAYDİİ NE DURUYORSUN O ZAMAN SERHAT KEMAL YILMAZ OYLAR AK PARTİYEE

  dadaş adnan burası ETEMESUT değil burası ETİMESGUT yani sizin bıraktıgınız köy imajından cıktı bir dünya kenti yolunda hızla ilerliyor

 228. SERHATIN PARAYLA TUTULMUŞ YALAKALARI KAN EMİÇİLERİ SİZ KENDİNİZİ NE SANIYORSUNUZ asıl yalançı düzenbaz sizlersiniz sizin ne pislik oldugunuzu benden iyi bilen yoktur işiniz güçünüz etemesgutun kanını emdiniz daha doymadınızmı bizi herkes iyi tanır hiç sizde utanma yok ilçeniz darmadagın istifalar havada uçuyor birde utanmadan dünya kenti diyorsunuz hiç yüzünüz bile kızarmıyor tabiki kızaracak yüz varsa etemesgutun girişi yok ayaş yolunu baryerlerle bölmüşler insan utanır ama o yüz varsa ÜÇLÜ OLDUNUZ GÜÇLÜ OLDUNUZ NE YAPTINIZ DÜNYA ALIŞ VERİŞ MERKEZİ KURUYORDUNUZ NE OLDU sizin artık yalanlarınıza bu insanların karnı tok hadinizi bilin ançak siz PKK, BATMAN BELEDİYESİYLE KARDEŞ OLURSUNUZ oraya etemesgutun hakkı olan parayla siz gittiniz spor tesisleri yaptınız sanki etemesgut hizmete doydu ama yediklerinizi burnunuzdan fitil fitil getirecegiz sizi bundan sonra serhatız bile kurtaramaz akıllı olun .29 MART HESAP SORMA ZAMANI ETEMESGUT HAZIR DADAŞLAR HAZIR ENVER BAŞKAN HAZIR O ZAMAN OYLAR ….MHP….MHP…..MHP…..

 229. dadaş.adnan nickiye giriş yapan ADNAN SEZER yani MHP MECLİS ÜYESİ ADAYI senin ne kadar yalandı sahtekar bir insan oldugunu burda herkez gördü ve seni tanır oldu acaba enver görmüyormu bunu senin gibi düzenbaz yalancıyı ekibinde barındırıyor…
  Benimkide laf zaten o ekipte herkes sen gibi yalancı dolancı cıkarcı menfaatci yani A dan Z ye hepiniz kan emicisiniz ETİMESGUT un sizin gibi insanlara ihtiyacı yok size yedirecegimiz hiç bir şeyimiz de yok gelişim aşamasında BİR YILDIZ gibi parlayan etimesgutumuzun üstüne gölge yapmayı bırakın artık bizler etimesgutluyuz bizler etimesgutu düşüneni düşünmeliyiz yani BEŞ yılda 7 proje yapan ENVER DEMİREL i değil…..
  BEŞ YILDA 85,90 PROJE YAPAN VE GERCEKLEŞTİREN SERHAT KEMAL YILMAZI DÜŞÜNMELİYİZ …. HAYDİİ NE DURUYORSUN O ZAMAN SERHAT KEMAL YILMAZ OYLAR AK PARTİYEE

  dadaş adnan burası ETEMESUT değil burası ETİMESGUT yani sizin bıraktıgınız köy imajından cıktı bir dünya kenti yolunda hızla ilerliyor

 230. AKP ve CHP Etimesgutta gümledi. AKP İlçe patladı istifaslar devam ediyor. Tek yol MHP Enver DEMİREL 30 martta sandıktan çok farklı çıkacaktır.

 231. Dadaş Adnan kardeşimi uzun zamandır anlamaya çalışıyorum… Lakin buna bir türlü muvaffak olamadım. Sebebine gelince;
  Etimesgut (onun deyimiyle Etemesgut, benim deyimimle Ahi Mesgut beldesi) yerlileri kavramını kullanırken neyi kastediyor bunu anlamış değilim. Birinci sebebim şu ki, burada kullandığı adıyla serhat şehrimiz Erzurum’un bir evladı olduğunu vurgulayan bir isimle tartışmalara katılıyor ve yine yiğitler memleketi olduğunu bildiği Yozgat’ın çocuğu olan Serhat Kemal’in yabancı olduğunu vurguluyor. Bu bir tenakuz değil mi. Ben buradan Dadaş kardeşimin “ismiyle müsemma” yorumlar yapmasını beklerim.
  İkincisi biraz düşünen, hele hele metropol kültürünü birazcı soluyan insanlar bilirler ki; mikro düzlemdeki kimlikler flu bir renge bürünerek yaşayageldiğimiz gerçek kimliklere dönüşür. metropol kültürü bu noktada her daim kendine yeni katılan kültürlerle kendini geliştirir, daha üst seviyede bir yaşam alanı oluşturur.
  Üçüncü sebebe gelince;
  Efendim, uzun zamandır bölücülük belasıyla uğraşmış ülkenin çocukları olarak, birilerini dışlama isteğinin çok akılcı bir şey olmadığını anlamalıyız artık. Basit siyasi rant için, hulf (karşı olmak, karşı durmak) kökünden gelen muhalefeti, ötekileştirme aracı olarak kullanmamalıyız. Bence millet olma bilincini pekiştiren birlik türküsünü söylememiz gerekiyor daha çok. Burada söyleyemezsek birlik türküsünü, başka yerlerde hangi yüzle söyleyeceğiz.
  Hakkaniyet açısından bir yerlerin doğusuna geçememiş siyasi anlayışlar bu noktada sorgulanmalı değil mi Kardeşim Dadaş. bir olabilmenin şartını da burada gerçekleştiremediğimiz kesin hatlarla çizilmiş sınırlar oluşturuyor ve o sınırın ötesine geçemiyoruz. Ama ben senin milli duygularına güvenerek diyorum ki, ülkeyi sınırlar çizmeden bir yapan bir anlayışa hep beraber sahip çıkmalıyız. inatlaşmadan birlik türküsünü hep beraber söyleyelim gelin.

 232. Sayın Admin ,
  Ben Zafer Altınkaynak, sitenizde dadaş adnan adıyla yorum yazan kişinin yazdıkları şahsıma hakaret ve iftira niteliği taşımaktadır.Zira bahsedilen konular tamamen iftira olup bu konularla ilgili herhangi bir soruşturma veya adli bir kovuşturma dahi yapılmamıştır.Ayrıca bu yazıları bir siyasi çekişmeye veya yıpratmaya yönelik bir çaba olarak ta görmemiz mümkün değildir zira ben şu anda siyasetle uğraşmamaktayım

  Sayın Admin, kısaca bu şahsın iftiraları şahsımı gerek maddi gerekse manevi olarak zarara uğratmış olup, bunu sizin siteniz aracılığıyla yapmıştır.Hakkımdaki bu ve benzeri yazıların yayınlanmasına aracılık etmeye devam etmeniz halinde sizler hakkında hukiki yollara başvuracağımı üzülerek duyururum.

 233. BAKTINIZKİ BU İŞ BÖYLE OLMUYOR TEHTİTLERE BAŞLADINIZ ama ne aparsanız yapın etemesgut halkı gercekleri çok iyi biliyor gercektende açınaçak haliniz var ,AKP ilçe diye birşey kalmamış hepsi istifa etmiş AKP MEÇLİS ÜYE SIRALAMASINDAN 12 KİŞİ ETEMESGUT DIŞINDA OTURANLAR buna kızan akp li arkadaşlar haklı olarak hem başkan adayında yanlış yapan akp şimdide meçlis üyesi listesinide yanlış yapınca hakli olarak akp kurucuların bile listeye girememesi ilçe yönetimini istifaya eşigine getirdi ve dogru yolu buldular beş yıl boyunca talan edilen etemesgut belediyesi mevcut başkandan kurtarmak için MHP yanında yer aldılar bu arkadaşlarımız AKP Lİ onların amaçları mevçut başkandan kurtaralım bizleri rezil etti diyorlar dorusuda bu enver başkanımızın en büyük sermayesi DÜRÜSLÜK arkadaşlarımızda bunu gördüler ve enver başkanın yanında yer aldılar ama hsep sorma zamanı geldi 29 MART HESAP SORMA ZAMANI DADŞLAR HAZIR ENVER BAŞKAN HAZIR O ZAMAN OYLAR …..MHP……MHP…..MHP…

 234. Bak dadaş adnan,yalnızkurt veya her kimsen herşeyi bir tarafa bırak burada insanlara hakaret ediyor, iftira atıyor, şerefleriyle oynuyor, ve bunu da hararetle yapıyorsun. Amacın nedir bilmiyorum. Ancak isminin başına dadaş kelimesini koymuşsun eğer gerçekten Erzurumluysan eğer gerçekten dadaşsan yani mert ve yiğitsen gerçek ismini yaz. Bak ben yazdım,sen de yaz.Dadaşa bu yakışır. Bak dadaş! ben şu an siyaset yapmıyorum. Seni de tehdit etmiyorum. SANA SÖZ VERİYORUM. Seni dava edeceğim ve sen de Etimesgut’un talan edilen mallarının hesabını 29 Mart tan daha evvel hem de adalet önünde sorma fırsatı bulacaksın. Söylediklerin doğruysa elindeki bilgi ve belgelerle (ihale rakamlarını bile veriyorsun) ve partinize katılan görüştüğün meclis üyesi arkadaşlarının şahitliğiyle zaten beni mahkum ettirirsiniz.
  Yok bunları sadece siyaset adına yapıyorsan sana acırım. Ancak sebebin ne olursa olsun yaptıklarının hesabını seni bulursam, bu dünyada adalet önünde, bulamazsam ahirette Allah’ın huzurunda soracağımdan şüphen olmasın.Zira bana verdiğin maddi ve manevi zararı görmek istiyorsan itham ettiğin bütün kişilerin isimlerini google arama çubuğunda tek tek arattır ve sayfalara bak. Bak bakalım nelere sebep olmuşsun ey yalnızkurt, Erzurumlu,,ülkücü,Mhp li ve ( zannederim) müslüman, dadaş, ADNAN!!!

 235. adnan…
  komiksin be ya
  sende yaptığı hareketten kendisi korkan bir at hırsızı imajı sezinliyorum.
  utanmadan dadaşlık gibi muhteşem bir sıfatı üzerine nasıl alıyorsun… ha sahi sen at hırsızı değil miydin bütün değerleri altüst eden. alır ve türekitsin be adnan.
  bak adnan bak!
  dürüst enver demişsin. biz biliyoruz ki “kendi üzerinde at hırsızı sıfatı yakışan birinin ağzından çıkan en kutsal kelimeler dahi” yalan olur. hırsızın vasfına delalet eder öyle ya da böyle. kaldı ki sen de bu mesleği “sahtenin şahikası enver”in elinden almış olmalısın.
  neden sahtenin şahikası enver diyorum biliyor musun adnan?
  bak sana bir iki örnek vereyim
  Yalçın Beyaz’ın %90’ını bitirdiği belediye binasının %10’unu bitirip hepsini ben yaptım diye caka satan enver
  prefabrik binaya hizmet binası diye yutturmaya çalışan enver
  hele hele
  halka haftanın her günü açık olacak bir pazar (yani hal) yapacam diyerek pazar yerini işgal edip %31’le müteahhitlere veren peşkeşçi enver
  (hani o müteahhit de hakkını vermiş, otoparkıyla, kaldırım işgaliyle.)
  Ülkücülüğü kendi miri malı gibi gören mirasyedi enver
  daha sayayım mı at hırsızı adnan
  eğer saymamı istiyorsan bana yaz…
  gerçek ülkücüler BBP’dedir bu arada hatırlatayım sana…

 236. Değerli Ankara Halkına duyurulur;
  Büyükşehir Seçim anketlerinde Ekim 2008 ayında %11 lerde başlayan MHP adayı ile %40 larda başlayan AKP adayını ve Ocak 2009 ayında % 21 lere yükselen MHP adayı ile % 35 lere gerileyen AKP adayını karşılaştırınca gelinen noktanın sağ seçmenin MHP ye kaydığı şeklinde olduğu dur. Bu arada sonarın sol diyemeyeceğimiz laik kesimin bır kesimin oyunun mhp ye gitigini düşünerek onları CHP lehıne manüple ettiğini de düşünürsek MHP nın oyları kesinlikle gösterilenden Üzeri olduğunu da çıkarabılırız. Açıklanan son ankette ise MHP Adayı Mansur YAVAŞ % 27.7 ye yükselirken, AKP Adayı Melih GÖKÇEK % 33.3 e gerilemiştir. CHP adayı ise % 28.7 da sabitlenmiş kalmıştır.

  Şimdi can alıcı nokta şu , Bu seçim Mansur yavaşla Melih arasında geçiyorsa ve sag seçmen Mansur YAVAŞ’a yöneliyorsa ne yapmalı ?

  Burada iki seçenek var ki
  Birinci seçenek Akp cıgırtkanları zaten anti demokrat bır tavırla bu propagandayı yapmaktadır , yani oyları bolmeyın kötüde olsa Melih Gökçek’i seçın ; diger bır deyişle ölümü gösterip sıtmaya razı etme taktiği ki gayet anti demokratik ve sag duyunun sesine ipotek koyan bir cıgırtkanlık tır bu .

  İkinci seçenek ki bu 15 yıldır kendini ehveni şer olarak yutturan aslında hiçte hak etmediği bir makamda bulunan , bey efendilikten uzak çamur siyaseti tasviye etmek , diğer bir deyişle bu kişilere demokrasi dersi vermek adına dürüstlüğü ve bey efendiligiyle ön plana cıkmış bir kişiyi yani Mansur YAVAŞ’ı göreve laik kılmak. İşte bu tavır tamda demokrasinin anlamını kazandığı bir tavırdır.

  Bu çağrımız; sağ oylar bölünmesin safsatalarına kanarak,kötünün iyisi olduğunu bile bile Melih’e mahküm kalanlara.
  Kötünün iyisine razı olmayın , iyinin iyisi olduğunu ispatlamış ve sağ duyunun sesi olmaya başlayan ve bunu anketlerdeki çıkışıyla da pekiştiren Mansur YAVAŞ’a oy verin.
  LAKİN BİZLERİN YAPMASI GEREKEN ŞEY HAYIRLISINI ALLAHDAN DİLEYİP DOGRUYU YAPMAK VE ALLAHA TEVEKÜL ETMEKTİR , AKSINE OYLAR BOLUNEÇEK KORKUSUYLA ÖLÜMÜ GÖSTERİP , SITMAYA RAZI OLMAK HAYIRLI VE DOGRU BİR İŞ DEGİLDİRKİ , ALLAHDA KULARINA BUNU EMREDER , YANİ DOGRU DAN YANA OLMAYI , MÜKAFATINI VE EN DOGRUSUNU DA ALLAH TAKTİR EDECEKTİR , İNANMAK YETER

 237. Yapılan Hizmet: Geçen dönemde senelik 1.000.000 ytl ye yaptırılan temizlik ihalesini 30.12.2006 tarihinde 2.5 seneliğine 30.000.000 ytl ye kime ihale etti. (peşkeş çekti)
  Yapılan Vurgun: İşte S.Kemal YILMAZ belediyenin temizlik işini senelik 1.000.000 ytl gibi astronomik bir rakamla Başbakanın yakını olan ALBAYRAKLAR Şirketler Grubuna ihaleyi verdirdi. (Önceki dönem senelik 1.000.000 ytl idi. Şimdi seneliği ise 10.000.000 ytl). Belediye başkanına bu işten dolayı her ay düzenli olarak 500.000 ytl pay verilmektedir. Kendisine sağlanan bu rantın 1/3 ünü ise bazı meclis üyeleri ile paylaşmaktadırlar. Etimesgut Halkının buradan zararı tam 25.000.000 ytl dir. Yani bu paraya Etimesguta tam teşekküllü Türkiye’nin en büyük Hastahanesi yapılabilirdi. Uyan ey Etimesgutlu kardeşlerimiz, uyanın artık.

 238. AKINCIMISIN NE……….SAN senin alıp veremedigin ney yoksa etemesgutu soyanlardan kan emicilerinden birimisin seni ben terbiyye davet ediyorum baktınızki enver demirel gün geçtikce güçleniyor akp li ler bile enver başkana çalışıyor bir pislik yapalım diyorsunuz ama biz bu oyunlara gelmeyiz asıl at hırsızları sizlersiniz .size tafsiyem akıllı olun çünkü hepinizi iyi tanıyoruz kimler kimin adına bu sitetede yazıyor onlarıda biliyoruz .size sondefa akıllı olun diyorum siz işinize bakın birilerinin taşöreni olmayın birde hadinizi bilin ülküçülük dersi vermeye kalmayın sizler ülküçülügün Ü sünü bile bilmesiniz ayriyeten yazmış oldugun iftiralara kimse inanmaz burda herkes kimin ne oldugunu iyi bilirler ne yazarsan yazın 29 mart HESAP SORMA ZAMANI DADAŞLAR HAZIR ENVER BAŞKAN HAZIR O ZAMAN OYLAR ……MHP……MHP……MHP

 239. ZAFER BİR ATA SÖZÜ VARDIR YARASI OLAN KOÇUNUR DERLER yaran varsa koçunursun elinden geleni arkana koyma ama sen zararlı çıkarsın seni neden belediyeden uzuklaştırıldıgını sagır sultan bile duydu temiz olmadıgını bizden iyi biliyorsun ama sen aslında biliyorum sitede yazmasın ama senin adına birilerinde yazdıgını iyi biliyoruz o birileri kendi düşünsün

 240. AKINCIMISIN………..SAN sen onon bunun taşarönligini yapanakadar biraz adam olun takma isimler yazdıgınızı zannediyorsunuz ama biz sizleri iyi tanıyoruz kimler oldugunuzu iyi biliyoruz onun için adam olun asıl at hırsızı sizlersiniz kanı bozuklar siz fırıldagın tekisiniz ve o daldan o dala zıplarsınız sizin yazdıklarınızada kimse inan maz sizleride etemesgut iyi tanıyor bizide serhatınız geldigi yere postalıyacagız bir etemesgutun havasını koklayın bakın insanlar ne diyor ALLAH RAZI OLSUN akp li kuran arkadaşlar ve ilçe yönetimi bizden fazla çalışıyorlar insanlar etemesgutun faydası için herkes elinden geleni yapıyor ama sizler kan emiçilerin ve etemesgutun talan edenlerin yanındasınız bir bakın serhatın yanında kim var akp liler yanında niye yok kendi hemşerileri yozgatlılar niye yok açaba niye çünkü insanlar iyi kötüyü ayırt edebiliyorlar şurda sayılı günler kaldı onun bunun taşaronlogunu bırakın size tasviyem 29 MART HESAP SORMS ZAMANI DADAŞLAR HAZIR ENVER BAŞKAN HAZIR O ZAMAN OYLAR …..MHP……MHP……MHP..

 241. ZAFERMİSİN yoksa onun adına taşörenimisin neysen ama şunu bilki senin tehtitlrin beni ırgalamaz bizde bir ata sözü vardır bilirsin yarası olan gocunur varsa yaran bilemem ama senin etemesgutlu neden görevinden uzaklaştırıldıgını sagır sultan bile duydu ve herkes gercekleride iyi biliyor .biz dadaşız, ya siz sakın bizde dadaşız demeyin .ha birde biz elimizde belgeler olmadan kimsenin alehinde yazmayız bunu bilesin ama hesap sorma zamanı 29 MART HESAP SORMA ZAMANI DADAŞLAR HAZIR ENVER BAŞKAN HAZIR O ZAMAN OYLAR ….MHP…MHP…MHP

 242. herkes kendine gelsinn…ak partiliyim ve etimesgutluyum ama asssslllllllAAAAAAA oyumu serhat kemale vermem.serhat kemale werceğime mhp’ye veririm daha iyi.benim gibi birsürü insanında böyle yapcağından eminim.zaten AK partiye seçtikleri adaylardan dolayı inanamıyorum resmen mhp ve chp’nin önünü açtılar, kendi elleriyle… mademmm öylee işte böööyyylee…bundan sonra ne büyük şehirde nede etimesgutta ak partiye oy yok. durmak yok yola devam ama bu yol,yol değil…

 243. Bak adnan anlaşıldı sen söylediklerinin hiçbiri değilsin.Bizim oralarda senin gibilere ne denir bilirsin.Neyse sana mertliğini göstermen için bir fırsat vermiştim.anlamadın. ya seçimi kazanamazsanız o zaman ne olacak .Yine de bekliyorum seçim öncesi veya sonrası farketmez. yeter ki sen ortaya çık ve sözlerinin arkasında dur.Sana hodri meydan demiştim galiba seni muhatap almakla hata etmişim.Hem senin nasıl bir kafa yapın var ki insanlara iftira edeceksin,küfür edeceksin,hakaret edeceksin sonra biri sen ne diyorsun diyince de yaran mı var niye gocunuyorsun diyeceksin.elbette yaram yok. sen AT HIRSIZI lafına niye gocunuyorsan benim ki de ondan.Ancak meydan da boş değil.ben sözümdeyim ve seni bulacağım.Elindeki o belgelerle bir gün seni mahkemeye çıkaracağım ve HESAPLAŞACAĞIZ. O gün GÖRÜŞMEK üzere…

 244. vaaay adnan vaaayyy
  at hırsızı kendini aynada görmüş de çıldırmış…

  ben burada onun bunun kılıcını sallamak derdinde değilim yiğitliğin hakkını vermenin cehdindeyim sahtenin şahikası enverin değnekcisi adnan. koca bir hareketi bit pazarına çıkardığınız için buradayım adnaaan.

  ben sana anlatayım mı ülkücülüğü. kabızlık çeken sözlerini gördüm de yuh dedim. ülkcülük at pazarında değil yiğit meydanında belli olur adnan. bütün mülkü kendisinin zanneden ahmakların, vatan denilen kutsalı nasıl kirlettiklerini biz siz ve sizin gibiler sayesinde gördük. vatan diye diye nasıl vatan satılır sayenizde yaşadık. onca ülkücü şehidin kanı yerde dururken, rahşan’ın ülkücüleri aşağılayan sözlerine rağmen gidip onun elini öpenleri de gördük.
  yıllardır esir türklere hürriyet diye yürüyen ve bu uğurda bedeller ödeyen bir hareketin mensupları olarak, ülkücülük adına iktidara gelip doğu türkistanda soykırım yapan çin’in devlet başkanı zemin’e devlet onur madalyasını verdiklerine şahit olduk kahrolarak.
  apoyu meydanlarda asacağım deyip oy toplayan sonra da onu ipten kurtaran büyük devlet adamını da tanıdık biliyoruz.
  bütün bu gerçekler ortada dururken oraya buraya sarkık bıyığını sallamana tahammül edemedim adnan. işkembeni bir kutsalın ismini kullanarak dışarı çıkarmana tahammül edemedim.

  bu kadar ülkücülük dersi yeter. (ama istersen devam ederiz adnanım.)

  adnan gelelim sana.
  kolpalık da parayla değil. bunu bir kere daha gördük sayende. “sizi tanıyoruz.” demişsin. tanısan ne tanımasın ne athırsızı adnan. gerçekler karşısında bir anda bütün sözlerini unutmuş küfürleri ardarda sıralıyorsun. biz de seni tanıyoruz. ne oldu şimdi.

  adnan
  bu tanışıklığa binaen demişsin ki “sizin yazdıklarınıza kimse inanmaz!”
  ben de sana diyorum ki: “gerçekler namuslu her insan tarafından kabul edilir. eğer namus fukarası bir at hırsızı ise insan diyecek bir şeyim yok zaten. tek tek belgesi belgelenmiş meseleleri parmak sallayarak ortadan kaldıramazsınız.
  geeel adnanım geell. at hırsızlarının şahının kirli emelleri doğrultusunda mahalledeki bütün atları çalmaya heveslisin belli. ama inan senin çalabileceğin katırdır adnan. katırı da babası attır diye yutturmaya çalışırsın sen millete ama millet katırın babasının kim olduğunu bilemeyecek kadar da cahil değildir.

  ama şu sırrı da vereyim sana. bu döneme ilişkin de konuşacaklarım var. sizin gibi at hırsızlarının işini bitirdikten sonra, her şeyin hakkını vererek bu döneme dair eleştirileri de yazacaz adnan. ama önce et beyinlilerin temizlenmesi gerekiyor. siyaset akıl işidir zira. at hırsızlarının et beyinleriyle ortaya koydukları küçük hesapları siyaset değildir. hele hele iki kutsalı ezberleyip meydana çıkarak höykürmek siyaset hiç değildir.

  gerçek ülkücüler BBP’ye.

 245. BİRAZ DELİKAN OLUN dönekler sizi aslında muhatabım bile olamasınız bizim orda at fazla olmaz ama galiba sizin orda çok at kafalılar .kimin borazanını çalıyorsanız açık olun dedigim gibi biraz delikanlı olun serhatın borazanımını yoksa .BBP. inmi ama şunu bil BBP li kardeşlerimizle aramızı açmak istiyorsanız bunu başaramasınız ,ama serhatın ……….yapaçaksanız onuda bilelim siz ançak kan emersiniz işiniz güçünüz etemesgutu nasıl soyarız onun peşindesiniz at kafalılar ,yazdıklarınıza kendiniz bile inanmıyorsunuz ançak nasıl çamur atarız onun hesabını yapıyorsunuz sizin piliniz bitti ne yapaçagınızı şaşırdınız size açıyorum sizi artık muhatap almıyorum sizin agalarınız gelsin 29 MARTA AZ KALDI HESAP SORMA ZAMANI DADAŞLAR HAZIR ENVER BAŞKAN HAZIR O ZAMAN OYLAR MHP…..MHP…..MHP…..

 246. kesinlikle serhat kemal yılmazın çalışmaları göz ardı edilemez…!!!!! eğer akp olmayacaksa kesinlikle milli görüş başkanı orhan tatlı etimesgut bel. başkanı olmalıdırr…. mhp ve chp iktitara geçmemeli onlar bir türkiye düşmanıı……

 247. cuma günü bi olaya tanık oldum cuma namazından çıkılıyodu bende caminin yanından geçiyordum iki tane çocuk camiden çıkanlara anap belediye başkanının ilanlarını dağıtıyordu sayın enver demirel çocukların yanına geldi neden anapın ilanlarını dağıtıyorsunuz dedi ben bunu bir vatandaş olarak çok yadırgadım geçmişi çok iyi bir partiye bu şekilde konuşmasını bir siyaset adamına hiç yakıştıramadım bu kadar küçük düşmeyin ve düşünmeyin………ANAVATAN………….

 248. ah adnan ah
  lugatında kalmadı kelime değil mi? kardeşlik kelimesini de çalmaya kalkıyorsun. bir zamanlar tüm kininizle aşağıladığınız, hatta döneklikle suçladığınız bizler mi sizin kardeşiniz olduk. BBP’li kardeşleriniz ha… bu kardeşlik laflarına karnımız tok. BBP’lilik bir kimliktir. kimlik nedir bilir misin sen adnan?
  nüfus cüzdanı değil. bu kağıt parçalarını aşan duygu, fikir ve eylemdir.
  bbp’lik kendi başanı bir fikirdir. adaleti önceleyen, hakkaniyet duygusunu kılcal damarlarına kadar hisseden bir hissiyat, fikir ve harekettir.
  mesela senin kimliğin at hırsızlığıdır. şimdiye kadar yaptığın bütün yorumlarda bunu ispat ettin. en son yaptığın yorumda da “kardeşlik” kelimesini çalıyorsun. sen ve senin gibilerin hakkaniyetten bi haber, kardeşlik ve uhuvvetten nasibi olmadıklarını inan biz BBP’lilerden daha iyi bilen yoktur.
  ben kutsal bir davaya kendisini adamış bir yüreğim. hak ve adaleti her şeyin önüne koyan hakperestim. nizam-ı alem uğrunu ömrünü gurbete salan deli bir akıncıyım.
  lugatine sıkıştırdığın üç beş kelimeyle biliyorum bunları anlayamazsın adnan.
  kendini kurtlar vadisindeki üçebeş manyağın söylediği aşağılık kelimelerle ifade eden güruha söker senin sözlerin.
  bu yüzden sana acıyorum. senin gibi üç beş kelimeye sıkışmış hayatların baş edildiği bir düzende yaşayan insanlara acıyorum.
  ayakların baş olduğu bir devirde yaşadığımızı bilerek de ızdırap duyuyorum bu vatan için, bu millet için, bu dava için…
  en azından sükut et. en azında bir düşün. ben ayak takımının miriyim, ama içimde insan da var de ve o insanı dinle.
  imla hatalarıyla dolu yazıyı bir daha yazma.
  zira gittikçe zorlanıyorsun, bu da beni üzüyor. maalesef ülkü kelimesinin altında seninle aynı taraf olarak algılanıyoruz. bunun için sus.

  gerçek ülkcüler bbp’ye

 249. AK Partiliyim ama serrhat kemal yılmaza oyumu vermiyecem nedenmi daha neden olsun millete kendimizi anlatamıyoz. adamlar gazetede belgeleriyle yayın yapıyorlar kesinlikle enver diyorum

 250. murat can kardeşim sen ve senin gibiler oy vermesinler serhat başkana sandıkları kirletmeyin o gazetelerde ki herşey yalan bunu bütün etimesgut biliyor.serhat başkan ne dedi dürüst olan elindeki belgelerle yargıya başvurur madem gerçek neden yargıya gitmiyolar gerçi onları kimse ciddiye almaz söle sana sahip çıksınlar kendileri bile inanmıyo yazılanlara bak numunelik bi sen inanmışsın ay bide oy vermicem demezmi çok güldüm sana .

 251. etimesgut başkanlığına kim geçerse geçsin ister serhat kemal yılmaz veye enver demirel ikiside yiyici en kısasından hepside yiyici yemiyorum diyen külli yalan söyler başkanlar anca kendilerini kandırırlar milleti kandıramazlar tek bildikleri esnafın milletin kanını içmek. ama baş bakanımız recep tayip erdoğan adam gibi adam ben başka söz söylemiyorum.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.