Gökçek-Kılıçdaroğlu Düellosunda Kazanan Kim?


gokcek_kilicdarogluugurdundar

17 Aralık Çarşamba günü Star Tv ekranlarındaUğur Dündar’ın yönettiği açık oturumda  yapılan Melih Gökçek-Kemal Kılıçdaroğlu Düellosunda kesin bir kazanan belli olamadı.Kazananı seçmek için aşağıdaki ankette oyunuzu kullanabilirsiniz…

Gökçek-Kılıçdaroğlu Düellosunda Kazanan Kim?” için 8 yorum

 1. yazıklar olsun sana gökçek sana verilen 15 yıla yazıklar olsun daha adam gibi dinlemesini bile bilmiyorsun, suclunun yapması gereken o değil dir. bağırıp çağırarak neyi ispatlayacaktın ki hakaret ederek sucsuzlugunu mu kanıtlayacaktın. bu zihniyet bu ülkeyi yönekiyor.yazıklar olsun. bişey demiyorum.utanıyorum bu ülkede yaşamak tan

 2. ve efandimizin hakemliğini okusun
  İbni İshak anlatıyor: Peygamber (s.a.v.) otuzbeş yaşına bastığında Kureyşliler Ka’beyi tamir için toplanmışlardı. Onun yıkılmasından korkuyorlar ve üzerine tavan yapmaya önem veriyorlardı. O zaman bir adam boyundan biraz yüksekçe ve taşları birbiri üstüne kireç vb. olmadan konmuştu. Onlar hem yükseltmek hem de tavanlamak iste­diler.[7] Deniz (rum tüccarlarından birine ait) bir gemiyi Cidde’de ka­raya vurmuş ve gemi parçalanmıştı. Onlar’da tahtalarını alıp Kâbenin tavanlanmasına hazırladılar. O zaman Mekke de Mısır kıptîlerinden bir marangoz vardı. Onlar için Ka’benin tamirinde uygun gelecek şeyleri planladı. O zaman Kabe’ye takdim edilen hediyelerin atıldığı bir kuyu olup o kuyudan her gün bir yılan çıkar ve Kabe’nin duvarla­rına tırmanırdı. İşte o yılanda Kureyşlilerin korktukları, sakındıkları şeylerden biriydi. Birisi bu yılana yaklaşacak oldumu hemen kuyru­ğunu diker hışıltısını artırır ve ağzını ayırırdı. Halkta korkardı. Yine bir gün bu yılan duvara tırmanırken Allah ona bir kuş gönderdi; kuş onu kapıp götürdü gitti. İbni İshak devamla derki, İnsanlar buna pek sevinip sonra Kâ’beyi yıkmaya korkar oldular.

  (Sonra insanlar tamir içinde olsa Ka’beyi yıkmaktan korkup çe-kinince) Velİd b. el Muğîre onlara “Onu yıkmaya ben başliyayim” diyerek balyozu aldı ve “Allahım korku yok. Allahım biz ancak hayır diledik” deyip ardından Rüknü-hacer ile Rüknü-Yemâni tarafından yıkmaya başladı. (O gece insan­lar Velîde bir şey olup olmayacağını gözetlediler. Velîd ertesi sabah işine gelince Allah’ın ondan razı olduğunu anladılar) Onlarda yıkmaya başlayıp ta İbrahim (a.s.) m yaptığı temellere kadar inince, bunların (sırt kemiği gibi) birbirine kenetlendirilmiş yeşil taşlar oldu­ğunu gördüler.

  Sonra yapmaya başladılar. Bina Hacerü’l Esved’in yeri olan Rü­kne gelince taşı kimin oraya koyacağı hususunda çekişmeye düştü. Her kabile bunu kendilerinin yapması hevesine düştüler. Nihayet bir­biriyle savaşa kadar işi vardırıp dört gün öyle kaldılar.

  Sonra Mescid’de toplanıp insafa geldiler. Söylenişe göre Ebû Ümeyye b. el-Muğîre Kureyşin en yaşlisiydı. Onlara şöyle dedi:

  -Aranızda anlaşamadığınız bir hususta Ka’benin kapısından gi­ren ilk kimseyi hakem yapın. Onlarda öyle yaptılar. Onların yanına ilk giren Rasülullah (s.a.v.) idi. Onu görünce “İşte Emîn girdi. Biz ona razıyız.”‘ dediler. Efendimiz yanlarına gelince durumu ona anlat­tılar. O da:

  “Bana bir elbise getirin!” buyurdu. HacerU’i Esved’i eliyle alıp getirilen elbisenin içine koydu, sonra arkadakilere: “Her kabile elbi­senin bir ucundan tutsun böylece hepsi kaldırsın.” buyurdu. Onlarda öyle yaptılar. Taş ulaşacağı yere gelince Peygamber (s.a.v.) bizzat eliyle taşı alarak yerine koydu, ve duvarda üzerine devam edilerek bina yapıldı.”[8]

 3. MELİH GÖKÇEK , DÜELLODA BANA GÖRE KUMPASA GELMİŞTİR.çİFT TARAFLI BİR ANLAŞMA AŞİNADIR. sUNUCUYU
  HAKSIZLARIN SAVUNUCUSU SANIYORDUM GÖRDÜMKİ TARAFSIZ DEĞİLMİŞ.bEN gÖKÇEK İ HAKLI BULUYOR,SONUNA KADAR DESTEKLİYORUM

 4. nilüfer sen desteklemeye devam et ankarayı satmasınada destek verirsın artık kim neyin ne oldugunu gördü…

 5. :-)sayın qılıçdaroğlu we sayın uğur dündar MELİH başkana oyun yapmıştır.bunu tüm yürei we alnı açık insanlar açıkça görmüştür.qılıçtar oğlu dioqi MELİH bey anqaralının haqqını,tüyü bitmemiş yetimin haqqını yedi.peqi MELİH başkan ne dedi?yetimim haqqını yiyen şerefsisdir,qendinisle qarıştırdınıs galba dedi.buna tepqisi sırıtmaq olmuştur qılıçdaroğlunun.yasıq o uğur dündara yasıq o qılıçdaroğluna.dediğim gibi bisde allahu zülcelalde qimin ne olduunu iii bilio.pkklıyı partisine alan,peygamber efendimize dil uzatmaya çalışan insanlık dışı yaratığı halan partisinde bulunduran bi parti PARTİ DİİLDİR.sonuna kadar MELİH başkan.

 6. aman şaka yuaptım ama bunu inanalr döçlrdi ben değil ama ni yönen hakklılar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.