Ak Parti 16 Belediye Başkanını Eledi


Başbakan Erdoğan’ın, 46 il belediye başkanını belirmemek için yaptığı mülakatlarda 16 belediye başkanıyla yola devam edilmemesi eğilimi ağırlık kazandı.

Yola devam edilmeyecek 16 Başkan;

Malatya-Cemal Akın, Siirt-Mervan Gül, Kilis-Abdi Bulut, Bitlis-Cevat Özdemir, Osmaniye-Davut Çuhadar, Kars-Naif Alibeyoğlu, Bingöl-Hacı Ketenalp, Ağrı-Ekrem Aktaş, Afyon-Abdullah Kaptan, Kırşehir-Halim Çakır, Kütahya-Mustafa İça, Muş-Necmettin Dede, Isparta-Hasan Balaman, Kırıkkale-Veli Korkmaz, Çorum-Turan Atlamaz ve Aksaray-Nevzat Patla

Reklamlar

3 comments

  1. Ben Kütahya’da, aklım erdi ereli,çalışan iki tane belediye başkanı gördüm.Birincisi sayın Oral KİPER -ikinciside sayın Mustafa İÇA ama ne yazıkki Kütahya’ya hizmet eden başkanlar bi daha aday gösterilmiyor.Kütahya’mızın talihi bu,ilerlememek olduğu yerde saymak.Bu saatten sonra AKP nin adayı kim olursa olsun farketmez,Mustafa İÇA’ya yazık oldu.

  2. Aziz Duran la yola devam etmeyi düşünmemnin bile Sakarya ya yapılmış büyük bir saygısızlık olduğunu düşünüyorum. Eğer varsa hizmetleri için teşekkür edilip kenara alınmalı artık partisini sadece gönülden desteklemeli. AK Partiye yakışmıyor kendileri.Daha ne yapmak lazım partiden uzaklaştırılmak için bilemiyorum.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.