Şevki Yılmaz Eski Dava Arkadaşlarına Seslendi


Milli Görüş’ün önemli isimlerinden Şevki Yılmaz, 29 Mart seçimlerine yönelik çarpıcı tespitlerde bulundu.Yılmaz eski dava arkadaşlarını uyardı.

Yılmaz, Ergenekon yapılanmasından ilk kez hesap sorulduğunu, bunu yapan iktidarın alaşağı edilmek istenmesine ‘destek vermeyeceğini’ kaydetti.

Sultan Abdülhamid’in İttihat ve Terakki çeteleri tarafından tahttan indirilmesinden 100 yıl sonra içerideki ihanet odaklarının ilk kez sırtının yere getirildiğini hatırlatan Yılmaz, “Şimdi birileri çıkmış koltuk hırsından; ‘Bu iktidar yıkılmalı!’ diyor… Ben buna hizmet etmem, edene de destek vermem ve bütün gücümle mani olurum.” ifadelerini kullandı. ‘Habervakti.com’ internet sitesine konuşan Yılmaz, halkın sandığa giderken ‘one minute’ı düşünmesini istedi. Hiçbir parti ile organik ve inorganik bağının olmadığının altını çizerken tamamen vicdani sorumluluğu gereği konuştuğunu dile getirdi. Şevki Yılmaz’ın görüşleri özetle şöyle:

Darbecilerden hesap soruluyor

Hiçbir vatan evladı, Ergenekon ihanet çetesine karşı kelle koltukta mücadele eden AK Parti iktidarının karşısında yer almaz, alamaz! Vatanını ve milletini seven hiç kimse 1960, 1971, 1980 darbesi ile 28 Şubat postmodern darbesinin acılarını çektiği halde darbecilerden hesap soran AK Parti iktidarına hain ve işbirlikçi diyemez.

Sizler çetenin dinci ayağından mısınız?

Ergenekon’a destek verenlere sorulur; sen bu çetenin hangi kanadını temsil ediyorsun, sen de mi bu derin çetenin ayağısın, sol ayağını gördük, sağ ayağını gördük, aşırı solunu gördük, terör örgütü ayağını gördük, sen yoksa şu dinci ayağından mısın (?!..) derler…

Kendilerini yok etmeye çalışanlarla birlik olanları ibretle izliyorum

28 Şubat’ta dönemin başbakanına en ağır hakaretler yapanlardan bugün hesap soruluyorsa, AK Parti hükümetine en çok o hakaretlere maruz kalanların destek vermesi gerektiğine inanıyorum ama görüyorum ki bazıları derin güçlerle omuz omuza vermiş, dün kendilerini yok etmeye çalışanlarla birlik olmuş görüntüsü vermekteler.. Bu acı tabloyu ibretle izliyorum, milletimiz de izliyor..

Oylarınızla Ergenekon’u diriltmeyin

Şimdi birileri çıkmış koltuk hırsından; “Bu iktidar yıkılmalı!” diyor… Ben buna hizmet etmem, edene de destek vermem ve bütün gücümle mani olurum. Vatanını ve milletini seven ister Saadet Partili, ister MHP’li, ister BBP’li ve hatta CHP’li olsun bu ülkede 60 ihtilalini, 12 Mart 1971 ve 1980 darbesini, 28 Şubat postmodern darbesini yaşadığı ve acılarını çektiği halde bu darbecilerden hesap soran AK Parti iktidarına ‘yıkılsın bunlar’ diyemez.. Ve AK Parti dışındaki partilere oy vererek bu Ergenekon terör örgütünün tekrar ayağa kalkmasına, güç bulmasına hizmet edemez..

Ergenekon bitmeden özgürlük gelmez

Bu iktidardaki kardeşlerimiz gidip Saadet, MHP veya diğerleri yeniden gelse neyi neyle bunlardan daha iyi yapacağız? Bu cunta varken ve bu Ergenekon terör çetesi çökertilmeden neyi nasıl düzelteceğiz? Virajlar, mayınlı yollar temizlenmeden ülkemiz hakiki demokrasiye tam dönmeden, nasıl, neyle düzelteceğiz?.. Özgürlükleri nasıl ve ne yolla getirecegiz? Bizi palavralarla kandıranları REFAHYOL iktidarımızda ve MHP-ANAP-DSP iktidarlarında görmedik mi, yaşamadık mı?

AK Parti’ye oy değil, gözyaşı topluyorum

Şimdi bana soruyorsunuz; “Siz 29 Mart yerel seçimleri için AK Parti’ye seçmen mi topluyorsunuz?” diye. Evet ben, 28 Şubat’ta evlerinden gece yarısı baskınlarıyla toplanan, fişlenen ve eziyet gören, işinden ve aşından olanların ardında bıraktığı gözyaşlarını topluyorum.. Evet ben, 80 darbesinde binlerce genci sağcı-solcu diyerek birbirine düşürüp silah sıktıran, onlarcasını idam eden, binlercesini hapislerde işkencelerden geçiren, faili meçhul cinayetlere kurban gidenlerin yerlere dökülen isyanlarını topluyorum… Evet ben, ayışıkları altında sarıkız ineğinin sütünü nasıl çalarım hesapları yapanlara karşı sivil iradeye güç topluyorum… Evet ben, sokak ortasında kafasına sıkılan Hrant’ın kanını, Uğur Mumcu’nun tespit ettiği fakat yayınlayamadan öldürüldüğü derin ilişkilerle dolu kayıp dosyalarını topluyorum… Türk ve Kürt kardeşlerini kucaklaştırmak uğruna şehit olan Gaffar Okan’ı şehit eden ve ettirenlerden hesap soran AK Parti iktidarına destek için oy topluyorum…


ZAMAN

Reklamlar

5 comments

 1. SÖZLERİNİZ ÇOK ZARAR VERECEK ÇOK!

  SAYIN Şevki YILMAZ;
  29 Mart seçimlerine yönelik çarpıcı tespitlerde bulunmuşsunuz. Eski dava arkadaşlarınızı uyarmışsınız.Ergenekon’u da değerlendirmişsiniz.

  Ergenekon yapılanmasından ilk kez hesap sorulduğunu, bunu yapan iktidarın alaşağı edilmek istenmesine ‘destek vermeyeceğini’zi kaydetmişsiniz.

  EY Şevki YILMAZ HOCAM !
  BİZ BİR ZAMANLAR SENİN KONUŞMALARINI VİDEO’LARDAN, KONFERANS’LARINDAN, TV’LERDEN, MECLİS KÜRSÜ’LERİNDEN VE EN SON SEN ALMANYA’DAYKEN İNTERNET SİTESİNDEN TAKİP ETTİK.ŞUURLANMAMIZA SEBEP OLAN SEN OLDUN!MİLLİ GÖRÜŞ’Ü İLİKLERİMİZE KADAR ANLAMAMIZA SEN VESİLE OLDUN!

  Sultan Abdülhamid’in İttihat ve Terakki çeteleri tarafından tahttan indirilmesinden 100 yıl sonra içerideki ihanet odaklarının ilk kez sırtının yere getirildiğini söylemişsiniz.

  BURAYA KADAR DOĞRU…

  “Şimdi birileri çıkmış koltuk hırsından; ‘Bu iktidar yıkılmalı!’ diyor…

  İŞTE TAMDA BURADA ‘one minute’!!! DAHA DOĞRU VE MİLLİ TABİRİYLE ‘BİR DAKİKA’!!!

  KİM O KOLTUK HIRSLISI???

  HAYATINI SİYONİZM’LE MÜCADELEYE ADAMIŞ Prof. Dr. Necmeddin ERBAKAN HOCAM’MI?

  ATEŞ’TEN GÖMLEĞİ SIRTINA GİYMİŞ, KOLAY YOLDAN MECLİSE GİRİP SİSTEMİN POTASINDA ERİYİP, GELENE AĞAM GİDENE PAŞAM DEYİP (TIPKI AKP’LİLER GİBİ) GÜNÜNÜ GÜN ETMEK VARKEN, ÇOK ZOR AMA EN AZ O KADAR ŞEREFLİ, MİLLİ GÖRÜŞ (burada vaktiyle sizden öğrendiğimiz MİLLİ GÖRÜŞ’ün anlamınI hatırlatmaya gerek yoktur herhalde)MÜCADELESİNİ YÜRÜTMEK ÜZERE GENEL BAŞKAN SEÇTİĞİMİZ Prof. Dr. Numan KURTULMUŞ BEY Mİ YOKSA!??

  KİM O KOLTUK HIRSLISI??? KİM ? ? KİM HOCAM ? ? ?

  YOKSA;
  KOLTUK, MAKAM AŞKINA DAVASINI SATAN, SİYONİST’LERLE KOL KOLA GİRİP ADINA ‘BÜYÜK ORTA DOĞU PROJESİ’ DİYEREK MİLLETİ HATTA BEYANATLARINIZA BAKILIRSA SİZİ BİLE NARKOZLADIKLARI, AMA GERÇEKTE BÜYÜK İSRAİL PROJESİ OLAN ‘BOP’A EŞBAŞKAN OLUPDA KANLI ELLERİ HİÇ UTANMADAN-SIKILMADAN SIKAN-KUCAKLAYAN,ONLARA ŞEFKAT KESİLEN AMA, HOCASINA ‘BİZ BUNLARIN NE OLDUĞUNU İYİ BİLİRİZ’(NE İMİŞSEK BİZ!) DİYE ÇIKIŞACAK KADAR CESUR(?), BİR ZAMANLAR AMERİKADA AVRUPADA MADALYALAR ALIP CÜPPE’LER GİYEN, VE BİZZAT ZAT-I ALİNİZİN ‘İŞBİRLİKÇİ’-‘HAİN’ DİYEREK ALABİLDİĞİNE ELEŞTİRDİĞİNİZ Turgut ÖZAL GİBİ,CÜBBELER GİYİP MADALYALAR ALAN SAYIN BAŞBAKAN R. Tayip ERDOĞAN VE TEBAASIMIDIR KOLTUK HIRSINDA OLAN!!!
  KİM-KİMLERDİR HOCAM ? ? ?

  VE BİZ MİLLİ GÖRÜŞ’ÇÜLER ‘BU İKTİDAR YIKLIMALI’ DAMEDİK HİÇ BİR ZAMAN.

  YA NE DEDİK – DİYORUZ;

  EY TAYYİP!
  GİTTİĞİN YOL YANLIŞ!
  GERİ DÖN!
  AVRUPA BİRLİĞİ TERBİYE ODASINDAN ÇIK!
  İSLAM BİRLİĞİNİ FAALİYETE GEÇİR!
  D-8’LERİ FAALİYETE GEÇİR!
  IMF’Yİ KOV!
  1000 YILLIK ECDADIN YOLUNDAN GİT!
  BİZE – BU MİLLETE BU YAKIŞIR!

  –‘EFENDİM BUNA REEL POLİTİK İZİN VERMEZ! YAPAMAYIZ! DEME !

  BU UĞURDA ÇALIŞ! KAZANSAKDA – KAYBETSEKDE ZAFER İNANANLARINDIR! DEDİK – DİYORUZ.

  Ben buna hizmet etmem, edene de destek vermem ve bütün gücümle mani olurum.”

  BUYURMUŞSUNUZ.BEN HER NE KADAR SİZE YAKIŞTIRAMASAMDA SAYGI DUYARIM.SİZ BİLİRSİNİZ.

  ‘Habervakti.com’ internet sitesine konuşmuşsunuz.Halkın sandığa giderken ‘one minute’ı düşünmesini istemişsiniz.
  SAYIN HOCAM;
  SİZ ESKİDEN OLSAYDINIZ ŞÖYLE DERDİNİZ;
  – EY TAYYİP! DAVOS’TA ‘one minute’ DEYİP TİRİBÜNLERE OYNAMADAN ÖNCE İSRAİL İLE OLAN ANLAŞMALARINI İPTAL ETSENE!
  – BÜYÜKELÇİNİ GERİ ÇEKSENE!
  – BİRBUÇUK MİLYON IRAKLI KARDEŞİMİZ KAN GÖLÜNE DÜŞERKEN NEREDEYDİN!
  – NEDEN O ZAMAN ‘one minute’ DİYEMEDİN’
  – İLLA BİR MİLYON MİLLİ GÖRÜŞ’ÇÜNÜN ÇAĞLAYANA TOPLANIP, SANA ÖNÜNDEKİ SEÇİMLERİ DÜŞÜNDÜRTMESİMİ LAZIMMM….
  BENİM BİLDİĞİM SİZ DAHA ÇOOK ŞEYLER SÖYLERDİNİZZZZ…

  Hiçbir parti ile organik ve inorganik bağınızın olmadığının altını çizmişsiniz. tamamen vicdani sorumluluğu gereği konuştuğunzu dile getirmişsiniz.

  AMA BU MİLLET SİZİN HALA SAADET PARTİSİ İLE ORGANİK YADA İNORGANİK, BİR ŞEKİLDE BAĞINIZ VAR ZANNEDİYOR.SAADET PARTİSİNE DARBE VURUYORSUNUZ.

  Darbecilerden hesap soruluyor

  Hiçbir vatan evladı, Ergenekon ihanet çetesine karşı kelle koltukta mücadele eden AK Parti iktidarının karşısında yer almaz, alamaz!

  BEN VATAN EVLADI’YIM VE KARŞISINDA YER ALDIM.AMA ERGENEKON DAVASI NEDENİYLE DEĞİL!YUKARDA BAHSETTİĞİM NEDENLERLE!
  AYRICA KELLE KOLTUKTA MÜCADELE ETMENİN NE OLDUĞUNU VAKTİYLE SİZDEN VE SİZİN GİBİ ABİLERİMİZDEN ÖĞRENMİŞTİK.BUNLARINKİ (AKP) ONA HİÇ AMA HİÇ UYMUYOR.

  Vatanını ve milletini seven hiç kimse 1960, 1971, 1980 darbesi ile 28 Şubat postmodern darbesinin acılarını çektiği halde darbecilerden hesap soran AK Parti iktidarına hain ve işbirlikçi diyemez.

  VALLA BİZ DİYORUZ.VATANIMIZI MİLLETİMİZİDE ÇOK SEVİYORUZ.

  Sizler çetenin dinci ayağından mısınız?

  Ergenekon’a destek verenlere sorulur; sen bu çetenin hangi kanadını temsil ediyorsun, sen de mi bu derin çetenin ayağısın, sol ayağını gördük, sağ ayağını gördük, aşırı solunu gördük, terör örgütü ayağını gördük, sen yoksa şu dinci ayağından mısın (?!..) derler…

  YUH ARTIK! BİR ZAMANLAR İÇİNDE ‘KELLE KOLTUKTA’ MÜCADELE VERDİĞİNİZ MİLLİ GÖRÜŞ’ÇÜLERE AĞIR HAKARET ETMEK BAŞKA NASIL OLABİLİR ACABA….İADE EDERİZ!

  Kendilerini yok etmeye çalışanlarla birlik olanları ibretle izliyorum

  28 Şubat’ta dönemin başbakanına en ağır hakaretler yapanlardan bugün hesap soruluyorsa, AK Parti hükümetine en çok o hakaretlere maruz kalanların destek vermesi gerektiğine inanıyorum ama görüyorum ki bazıları derin güçlerle omuz omuza vermiş, dün kendilerini yok etmeye çalışanlarla birlik olmuş görüntüsü vermekteler.. Bu acı tabloyu ibretle izliyorum, milletimiz de izliyor..

  BENDE SİZİ HAYRETLE VE ŞAŞKINLIKLA İZLİYORUM…

  Oylarınızla Ergenekon’u diriltmeyin

  Şimdi birileri çıkmış koltuk hırsından; “Bu iktidar yıkılmalı!” diyor… Ben buna hizmet etmem, edene de destek vermem ve bütün gücümle mani olurum. Vatanını ve milletini seven ister Saadet Partili, ister MHP’li, ister BBP’li ve hatta CHP’li olsun bu ülkede 60 ihtilalini, 12 Mart 1971 ve 1980 darbesini, 28 Şubat postmodern darbesini yaşadığı ve acılarını çektiği halde bu darbecilerden hesap soran AK Parti iktidarına ‘yıkılsın bunlar’ diyemez.. Ve AK Parti dışındaki partilere oy vererek bu Ergenekon terör örgütünün tekrar ayağa kalkmasına, güç bulmasına hizmet edemez..

  HOCAM NARKOZLANMAYIN!GÖZÜNÜZÜ AÇIN!

  Ergenekon bitmeden özgürlük gelmez

  Bu iktidardaki kardeşlerimiz gidip Saadet, MHP veya diğerleri yeniden gelse neyi neyle bunlardan daha iyi yapacağız? Bu cunta varken ve bu Ergenekon terör çetesi çökertilmeden neyi nasıl düzelteceğiz? Virajlar, mayınlı yollar temizlenmeden ülkemiz hakiki demokrasiye tam dönmeden, nasıl, neyle düzelteceğiz?.. Özgürlükleri nasıl ve ne yolla getirecegiz? Bizi palavralarla kandıranları REFAHYOL iktidarımızda ve MHP-ANAP-DSP iktidarlarında görmedik mi, yaşamadık mı?

  BAKIN BU DOĞRU HOCAM!….

  AK Parti’ye oy değil, gözyaşı topluyorum

  Şimdi bana soruyorsunuz; “Siz 29 Mart yerel seçimleri için AK Parti’ye seçmen mi topluyorsunuz?” diye. Evet ben, 28 Şubat’ta evlerinden gece yarısı baskınlarıyla toplanan, fişlenen ve eziyet gören, işinden ve aşından olanların ardında bıraktığı gözyaşlarını topluyorum.. Evet ben, 80 darbesinde binlerce genci sağcı-solcu diyerek birbirine düşürüp silah sıktıran, onlarcasını idam eden, binlercesini hapislerde işkencelerden geçiren, faili meçhul cinayetlere kurban gidenlerin yerlere dökülen isyanlarını topluyorum… Evet ben, ayışıkları altında sarıkız ineğinin sütünü nasıl çalarım hesapları yapanlara karşı sivil iradeye güç topluyorum… Evet ben, sokak ortasında kafasına sıkılan Hrant’ın kanını, Uğur Mumcu’nun tespit ettiği fakat yayınlayamadan öldürüldüğü derin ilişkilerle dolu kayıp dosyalarını topluyorum… Türk ve Kürt kardeşlerini kucaklaştırmak uğruna şehit olan Gaffar Okan’ı şehit eden ve ettirenlerden hesap soran AK Parti iktidarına destek için oy topluyorum…

  HOCAM BU EZİYETLERİ ÇEKEN KARDEŞLERİMİZİ SAYGI İLE SELAMLIYOR, İMRENİYOR, TEBRİK EDİYORUM.BU KARDEŞLERİMİZİN BÜYÜK BÖLÜMÜ KARŞILIĞI ‘RAB’LERİNDEN BEKLİYOR.DİĞER KÜÇÜK BöLÜMÜNEDE ‘RAB’LERİNDEN KARŞILIK BEKLEMELERİNİ TAVSİYE EDİYORUM!

  AKPARTİDEN-İŞBİRLİKÇİLERDEN-HATTA HAİNLERDEN DEĞİL!!

  HOCAM SÜRÇ-Ü LİSANIMI AFFEDİN ÇOK YARALANDIM BU BEYANLARINIZDAN. HOŞGÖRÜNÜZE SIĞINIYORUM.AFFEDİN!!!

 2. Şevki YILMAZ hocam çok doğru tespitlerde bulunmuş aynı şeyleri bizde telaffuz ediyoruz hoca koltuk sevdalısı dünyalık sevdalısı olmuş Erbakan o acıları hatırlamıyor sırtındaki kırbacı çok sevmişcesine Uğur DÜNDAR haberlerine çıkıyor hoca hoca hoca dediysek erbakan dediysek bizi taş kafalı sanma bizde insanız ve bu fitne fesat fırtınasını görüyoruz,Allah (cc)müslümanları hizmetten alıkoymaya çalışan müslümanları parçalamaya ve bu yolla küffara yardımcı olanlara aman vermesin inşaallah!Bu Erbakan olsa bile.
  Vaktiyle asker çarşıya izne çıksa darbe mi oluyor diye pencereye koşan iktidarlar sona erdi artık dik duran sağlam basan bir iktidarımız var.

 3. SUAT kardeşim, eline sağlık, BİR GÜN BU GÖRÜŞE SEVGİLİ HOCAM pfof. Dr. necmettin ERBAKAN bile ihanet etse onada Şevki Beye karşı düşündüklerimi düşünürdüm….
  Eğer seni en sevdiklerimden daha üstün tutmazsam, en sevdiklerimin acısı ile yüreğim dağlansın! Ya Rabbi intikamına memur eyle!

 4. siz eyer günümüz dünyasında egemen güçlere
  teslim olmuş büyük orta doğunun eş başkanının dünya müslümanlarının kanını emen egmen güçlerin ne yaptığını görmüyosan ak partinin nasıl kullanıldığını nasıl bir ülkemizi nasıl bir felakete doğru gittiğini görmüyorsann sana söleyecek bir söz bulamıyorum size yazıklar olsun!!! şevki yılmaz.günümüz davasından taviz vermeyenlerin olacaktır.zafer inananlarındır.2002 yılından beri islam coğrafyasında akan kanları görmüyorsanız feryatları duymuyorsanız size sölücek bir sözüm yoktur!!!malkomiksi görmüyosan kenediği görmüyosan şeyhamet yasini görmüyorsan menderesi görmüyorsan saddam hüseyini görmüyorsan yirmi üç gün boyunca gazzelilerin başlarına yağan bombaları görmüyorsan mecliste getirilip alkışlanan bebek katillerini görmüyosan siz erbakan hocamızı nasıl bir dava adamı olduğunu görmüyorsanız tüm ak partililere yazıklar olsun!!!bir avuç elit tabakayı memnun edip halkına kan kusturan iktidar olalak tarihe geçeceksiniz.amarikanın moskovanın avrupanın israilin çin in nasıl memnun edildiğini ak parti iktidarında görebilirsin.bay şevki yılmazzz!!!!!!!sizin gibi hatiplerden utanıyorum!!!!!!!!!!!!

 5. sayın şevki yılmaz siz eyer şu isviçredeki imzalanan portokoldaki resme bir bakın nabıko projesinin mavi akın projesinin hazar petrollerinin nasıl avrupalara akıtıldığını görürseniz kuzey ıraktan çıkarılan petrollerin ve gazların o projelerin nasıl dahil olduğunu görürseniz 12 eylül ün 28 şubat ın ak partiyi kimlerin iktidara getirdiğini milli görüş liderini kimlerin devre dışı bıraktığını anlarsanız görürseniz hissederseniz bilirseniz pekakanın arkasında kimlerin olduğunu bu güçlerle başbakanın nasıl kol kola gezdiğini anlarsanız size yeter.yazıklar olsunnn!!!!!!!bu güçlerin dünyada memfağatı için neler yapacağını bir düşünün size yeter.erbakan hocayı nasıl bir devlet adamı olduğunu anlarsanız size yeter başka söze gerek yok???zafer milli görüşün olacak.hiç şüpeniz olmasın.2002 den beri akan müslümanların ve şehit cenazelerinden ak partililer sorumludur.yazıklarrrrr olsun sizeeeeee!!!!!!!!!!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.