Karayalçın’dan Kılıçdaroğlu taktiği


CHP’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Karayalçın tv’lerde sonuçlara karşın kendisinin iki puanlık farkla önde olduğunu savundu.

Kaynak:HABER7

Karayalçın’dan Kılıçdaroğlu taktiği” için 8 yorum

  1. sen demeden önece dikkatli olun babanızın oğlu için yorum yazmıyorsunuz burda hangi partiden olursa olsun milleti temsil eden insanlar için yazıyorsunuz

  2. bümemediğin bileği öpeceksin. bunu görenler san davranışınla saygı duyacak. saygı sonucunda sempati kazanacaksın. sempati sonucunda gönülleri . ondan sonrada seçimleri. Sayın CHP li arkadaşlar. artık ne olur anlayınki toplumumuzda verilen oyları karşısında saygı duyulmasını beklemektedir. saygıyı görmediği sürece tepkisinide belirtmektedir. Verilen her oy bilinçli verildiği sürece güzel oydur. işimize gelsede gelmesede.

  3. Yolsuzluk almış baışını gidiyor AKP sayesinde kör ve cahil vatandaşlarımız yüzünden Türkiye tekrar akpyle karanlık dönemlerine dönecek ama şu cahil olan halkımız bilsin ki bizden sonra gelenler bayrağı zirveye dikecekler onun için fazla saltanatlık sevinçlerine girmeyin..

  4. AKP İle ugrasmakdan vaz gecin bırakın AKP rahat calıssınlar UGRASMAYIN. ATARA ATAR GİDERE GİDER HER YERDE ADI YETER A K P …..

  5. Ben kendi fikrim olarak bu secimler adeletli gecmemiştir özlliklede Ankara ve İstanbul gibi büyük sehirlerde büyük adeletsizlk olmustur.

  6. sen ne kadar bilinçlisin öyle kaç torba kömür aldın da bilinçlenidin

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.