Fenerbahçe-Galatasaray Derbisinde Volkan Faciyaya Sebep Olacaktı


Ali Sami Yen’de Türk futbolunun asırlık iki kulübünün futbolseverlere yüzyılın utancını yaşattığı gecede, kaleci Volkan’ın yaptığı bir hareketin neredeyse faciayı getireceğini ortaya koydu.

ALİ GÜMEN’in haberi

F.BAHÇE’NİN milli kalecisi Volkan Demirel dün derbinin son dakikalarında az kalsın bir faciaya yol açıyordu. Sahanın diğer ucunda çıkan kavga sırasında kalesini orta sahaya kadar terk eden Volkan’a G.Saray taraftarları kapalı tribünden sözlü sataşmalarda bulundu. Bu esnada tribüne doğru dönen Volkan kasıklarını tutarak taraftarlara gösterdi. İşte bu hareket sonrası tribünde büyük infial yaşandı. VIP olarak dizayn edilen kapalı alt tribünün portatif çatısının üzerine çıkan yüzlerce taraftar Volkan’a tepki göstermeye başladı.

BU sırada portatif çatının çatırdadığı duyuldu. Hem çatının üzerindekiler hem de altındakiler büyük bir tehlike atlattılar. G.Saray Yönetim Kurulu Üyesi Haldun Üstünel bu durum üzerine kapalı tribünün önüne gelerek taraftarları sakinleştirmeye çalıştı. Stattan dahili anons yapılarak taraftarlar sakin olmaya davet edildi. Tribünün alt kısmındaki birçok çocuk ve kadın yaşanan kargaşada arada kaldılar. Hakemin maçı bitirmesiyle birlikte ortalık biraz sakinleşirken G.Saraylı yöneticiler bu görüntüleri dahili kamera sisteminden çıkartıp federasyona vereceklerini söylediler.

PEKİ YA ÇÖKSEYDİ

Volkan’ın hareketiyle galeyana gelen kapalı tribünün önündeki portatif çatı çöküyordu.. Aşağıdaki taraftarlar hayati tehlike yaşadı.. Bereket versin, bu facia ucuz atlatıldı..

kullan

Kaynak:HABER7

Fenerbahçe-Galatasaray Derbisinde Volkan Faciyaya Sebep Olacaktı” için 2 yorum

  1. yav kendi sahamızda 4-1 yıktık ya adamlar gururlarına yediremiyolar işte napsınlar en büyük fener

  2. VOLKAN HELAL SANA
    SENDEN EN AZINDAN İÇİMİZ RAHAT OLSUN DİYE
    BİR YUMRUK BEKLERDİ
    AŞKIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.