Show Tv Yemekteyiz Mardin yarışmacıları


Annemin ilgiyle izlediği ekran başından ayrılmadığı program arada bir bende bakıyorum baya kendisinde tutuyor bu yemekteyiz programı.Uzaktan bakınca saçma sapan bir program diyordum ama bir izledim mi devamı geliyor.
Yemekteyiz programı Mardin yarışmacıları
ZELAL TELLİOĞLU
NECMETTİN AKTAY
SEVAL BİNGÜL
FLORANS ORUNDAŞ
CANAN UNCU

Show Tv Yemekteyiz Mardin yarışmacıları” için 18 yorum

 1. Merhaba herkese ve tüm Mardinlilere selam çok güzel yemekler bunlar seyrederken bile mutluyum ama biraz az eleştirin Florans hanımı kutluyorum
  Sonra Zelal ve Cananı da

 2. florans hanım lutfen kendınızı manastıra kapatın sızı mardın halkı olarak ekranda gormek ıstemıyoruz ekran kırlılıği yapmayın

 3. Yarışma diye gelenek ve göreneklerimizin bir köşeye bırakılması beni üzdü… Necmettin abi ve Canan ablayı yürekten kutluyorum yaptıkları işin hakkını veriyorlar… Diğer yarışmacılar da inadan bindi konuşmuş olmak için konuşuyorlardı amaç söylenen her kelimede,yapılan her işte bir yanlış bulmak oldu… Yinede güzeldi emeği geçen herkese teşekkürler…

 4. florans hanım necmettin beyi çok aleştiriyorsunuz her şeyi biliyomuş gibi konuşuyorsun mardin milleti sizi ciddi anlamda sevmiyor
  inşallah necmettin abi kazanı başarılar

 5. Florans hanım tebrikler çok güzel yemekler yaptınız sunumuzda çok güzeldi hele o sevecenliğiniz. Sizin gibi birkaç kişi daha olsa evren değişirdi inanın mükemmelsiniz. başarılarınız devamını diliyorum..

 6. Seval hanım’ın Canan hanımın evinde Florans hanım’ı eleştirmesi hiç hoş değildi. Sürekli saldırır gibi eleştiriliyordu ..davranışları bir tuhaftı. Sebebini anlıyamadığım davranışlar..gözlerime inanamadım.. sürekli konuşuyor kimseye fırsat vermiyordu onu savunan Canan hanım bile pes etti ve lütfen dedi benim evimdesiniz benim yemeklremi konuşun diye. İnsan dinlemeyide bilmeli. Ayrıca Canan hanım’ı da tebrik ediyorum Seval hanımı dinlemek için gösterdiği sabrından ötürü.

 7. Necmettin beyi kimler destekliyor ve çıkarıyor bilmiyorum ama o adam yemek programında yarışacak adam değil lütfen hepimiz görüyoruz aygazı bile yakamadı evde bulunan başka birinden destek aldı. Neden Mardin bu şekilde tanıtılmaya çalışılıyor bilmiyorum doğalliğe karşı değilim. Tam tersine dünyanın en güzel şeyi doğal olmak bence. Ama Necmettin bey doğal değildi birileri tarafından öne sürülmüş ve komik duruma düşürülerek kendisi ile eğleniliyor gibi duruyor. Adama yazık değilmi? bu saf temiz insanla neden bu şekilde eğlenilmek istensin. Yemeği eleştirmiyecem çünkü zaten yemek yapma becerisi yok. Ancak efendi kendi halinde biri. Servisi bile bizim Mardinli hanımefendiler yaptılar. Bunu yapan bence biraz utanmalı.

 8. Yemeğe katılan tüm arkadaşlara başarılar diliyorum. Hakeden kazansın diyorum. Bu bir yemek yapma yarışması. En lezzetli, en sağlıklı, en hijyen en güzel sunan kazanmalı.. Bence adalet böyle sağlanır.

 9. gerçekten necmettin bey sakin bi okadar da komikti uzun boyludur
  kendisi hiçbir yarışmacıyı eleştirmedi
  necmettin beyi çok sevdim

 10. Bir yarışma için kültür, gelenek ve göreneklerinden geçen insanlarımızda varmış demekki ben mardinin katılacağını duyduğumda çok umutlanmış ve güzel bir tanıtım olmasını arzuluyordum. ama malesef bu tanıtım ciddi bir aşağlama ve yöre insanının küçük görülmesi oldu. Biz kendimizi bildi bileli yerde yemek yer. Mardinin has lezzetleriyle büyümüş bir insanım ama yeni insanlarımız dışarıda yani Mardin dışında bir iki sene geçirdier diye nlara özenmişler. Çok belirgin bir şekilde belli ettiler bunu. Necmetin beyin kazanmasına çok sevindim. Gerçek anlamıyla hak eden o idi. Diğer yarışmacılarada bu yarışmayı bir daha izleyip hatalarını anlamalarını diliyorum.

 11. seval hanımın karakteri çok hoştu gerçektende tam bir hanım efendiydi zelal hanım ise mardini çok iyi temsil etti cana hanımında niyeti çok temizdi florans hanımda iyi bir kadınn sadece insanları kendinden küçük görmesi bir eğitimciye yakışmıyor necmettin abinin kazanmasına çok sevindim en azından ihtiyacı olan biri kazandıı zelal ve seval abla ikinizde birbirinizden güzel ve asilsiniz ikinizin anlaşacağınızı düşnüyorum… mardindenn selamlar:D

 12. floransa hanım alla yıksır hek rağbıt ki canım benim mısvetıtıl vıç

 13. Çok kötü bir bölümdü. Florans Hanım dışında. Seval Hanım çok problemli bir kişilik olmalı. Kıskançlığını kontrolu altına bile alamıyor. Duygularının çirkinligini yüzüne yansıttı. Zelal Hanım ne kadar zavallı imiş. Puanlamaya kadar demekki puan alabilmek için gerçekten bilgili olan Florans Hanım’ı destekler görünmüş. Puan alamadığını ögrendigi an o oyunu neden oynadıgına pişman oldu. Yazık yazık.
  Kazanan şahıs ise boşver zavallı işte. Bu yarışma değildi?
  Söleyin ne yarıştı? ve ne kazandı?

 14. “YEMEKTEYİZ” programını pek izlemediğim halde İstanbul’da yaşayan bir Mardin’li oalarak Mardin bölümünü hiç kaçırmadan keyifle izledim. Ancak bazı konularda çok üzüldüm Mardin’e hiç yakışmayacak hareketler, sözler sergilendi. Öncelikle Florans hanımı gönülden kutluyorum Mardini en iyi şekilde tanıttığı için, ancak sanıyorum programın formatı gereği diğer yarışmacıları gerekli gereksiz çok eleştirdiği için antipati topladı. Canan hanım tam bir Mardin kızı gibi davranıp çok güzel temsil etti. Ancak Zelal hanım son derece şımarık ve terbiyesizce tavırlar sergiledi sofrada sürekli çirkin bir şekilde gülmesi hiç hoş değildi. Oy toplamamasının sebebini Flaorans hanıma mal edip verdiği oy için milletten özür dilemesi tam bir fiyaskoydu. Mardin’den, “hoşgörülü insanların yaşadığı il” lafını yerle bir etti kendisini kınıyorum. Necmettin bey ise sanıyorum Cemil İpekçi’nin desteğiyle yarışmadaydı, ancak kazandığında Vali’ye, Emniyet Müdürüne, Evrensel’e teşekkürü borç bildi ama ona evini açan, destekleyen Cemil İpekçi’yi unuttu yazık…. Seval hanım’da sürekli Florans hanımla dalga geçmeye çalıştı ama Florans hanımın olgunluğu ona pek müsade etmedi. Yinede tüm yarışmacılara teşekkür ediyorum.

 15. florans hanim ve zelal cok giciktilar hak ettikleri puanlari aldilar diger arkadaslar seval necmettin canan süperdiler zelalda maske varmis puanlama gününde düstü maskesi

 16. musatafa kemal snaa bayılıyorumm hepsii resmenn oynuyooo sen vee çiğdemi çoqq ama çoq seviyorum ikinizindee doğru olduğunuza iananıyorum banu ve emelden iğreniyorumm izmirlii olduklarıı içinn üzüleceklerine sevinioalrr hiçbirii çiğdem kadar güzel mustfa kemal giib yakışıklı olamazlarr!!!!!!!!!!!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.