TYB Şeref Başkanı, Mehmet Doğan Fen Lisesinde Âsımın Nesli’ni anlattı


TYB Şeref Başkanı D. Mehmet Doğan, adının verildiği Ankara’nın Kalecik ilçesindeki “Mehmet Doğan Fen Lisesi” öğrencilerine “Âsımın Nesli” ni anlattı.
03.04.2018 tarihinde Mehmet Doğan Fen Lisesi konferans salonundaki programa öğrenciler ve ilçe yöneticileri büyük ilgi gösterdi.
  

 

 

Doğan yaptığı konuşmada; Mehmet Âkif Ersoy’un ‘Âsım’ın Nesli’ şiiriyle, gençliğin yetiştirilmesi üzerine bir model ortaya koyduğunu, bu modelde; maddiyatı değil maneviyatı önemseyen, bedenen olduğu kadar aklen de güçlü, ahlakı sağlam bir gençlik tasvir ettiğini söyledi.
  

 

 

Programa, Kalecik Kaymakamı Dr. Abdullah Abid Öztoprak, Kalecik Belediye Başkanı Filiz Ulusoy, Garnizon Komutanı J.Ütgm. Tolga Turan, Kalecik Emniyet Müdürü Murat Boğatekin,Kalecik İlçe Milli Eğitim Müdürü Durali Somuncu, TYB Vakfı 2. Başkanı İbrahim Ulvi Yavuz, TYB Vakfı Müdürü Ferhat Koç ile Şanlıurfa eski Belediye Başkanı İbrahim Halil Çelik Hanhana Dergisi ” Yayın Kurulu Üyesi Yusuf İpekli ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Seyit Yurttaş ile ”KALEDER” Başkanı Şahin Önal katıldı.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.